Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jezioro Grabowskie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska inne niż PZW Gdańsk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wlprzemek
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 22:04    Temat postu: Jezioro Grabowskie Odpowiedz z cytatem

Witam. Proszę o opinie i info na temat tego jeziora Idea
oskkep
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Wto Lip 26, 2011 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś jest w stanie napisac cos o tym jeziorze Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słonik27

PostWysłany: Sro Lip 27, 2011 6:57    Temat postu: Jezioro Grabowskie Odpowiedz z cytatem

Na tym jeziorku wędkuję od 10 lat jeszcze nigdy nie miałem tam sytuacji żebym nic nie złapał ryba jest każda głównie płoć leszcz okoń metoda którą wędkuje i mam tam najlepsze wyniki jest na tak zwany koszyk czyli drgająca szczytówka pozwolenie roczne kosztuje 70 zł a dzienne 7 zł można je wykupić u właściciela jeziora jadąc od nowej karczmy w stronę Egiertowa zjeżdżamy na plażę i od prawej strony jeziora pierwsze gospodarstwo jest właściciela prowadzi do niego polna droga właśnie jutro się tam wybieram życzę powodzenia najlepsze miejsca są po lewej stronie jeziora od plaży jedna ważna rzecz trzeba uważać na właścicieli łąk którzy chodzą i sprawdzają czy nie pozostawiamy po sobie bałaganu i nie wjeżdżamy autem na ich łąki proponuję auto zostawić jak najbliżej głównej drogi i życzę połamania kija a jest to możliwe w tym roku na początku lipca miałem przyjemność wyciągnąć tam 3 leszcze takie po 50 cm a ostatniego weekendu po nocnym wypadzie 4 węgorze po 60 cm i białej ryby czyli leszcz i płoć około 4 kg łącznie naprawdę jest tam fajna zabawa pozdrawiam mam nadzieje że parę moich słów ci pomogło.
Powrót do góry
Słonik27

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 5:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oskkep napisał:
Ktoś jest w stanie napisac cos o tym jeziorze Question

I co kolego byłeś jakie wyniki miałeś
Powrót do góry
Wrosz
Moczykij

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 13:00    Temat postu: jezioro Grabowskie Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat. Czy ktoś z Was był ostatnio nad tym jeziorem i miał jakieś efekty, którymi mógłby się podzielić - będę wdzięczny za informacje zwrotne. Wink
slawek182

PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

15 lat temu uczyłem się łowić na tym jeziorze, wówczas płoci nigdy nie zabrakło i nie była to mała ryba.

spławik na jesiennej fali z ustawionym gruntem na 3-4m, solidna zanęta, start 4:00 rano...

Ciekaw jestem jak wygląda teraz. proszę dajcie jakieś info, czy ma ktoś dokładniejsze namiary na właściciela ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska inne niż PZW Gdańsk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: