Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Surfcasting? czy ktos z forumowiczów łowi?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrowa
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sory Arku, że tyle pytań nawrzucałem Smile.
Zawsze wędkowałem w wodzie słodkiej, a może było dla mnie jedną wielką niewiadomą.
Chciałbym spróbować tego sportu, jednak muszę poznać trochę szczegółów, a najlepiej podpatrzeć, lub porozmawiać ze specjalistami.

Na marginesie pytanko(wiem, że nie ten dział :/ ). Jakich woderów używasz do brodzenia w morzu. Czy jest coś godnego uwagi co można kupić do 300 pln?
Na alegro jest ich sporo, jednak opinie na ich temat są kiepskie.

Z góry dzięki za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwygodniej będzie kupić jakieś spodniobuty żebyś mógł się wpakować za pierwszą rewke lub mieliznę jak to się nazywa. w woderach nie zawsze tam dojdziesz bo pamiętaj im dalej wejdziesz tym dalej wyrzucisz zestaw a śmignąć kawałek trzeba. ja polecić mogę spodniobuty neopreny cormoran jest w nich dość ciepło gdy woda zimna i nic nie wlewa się do butów. zawsze jedank po wędkowaniu w słonej wodzie staram się dobrze je opłukać pod prysznicem. moje po jednym sezonie są ok, nic się z nimi nie dzieje.
Powrót do góry
Arek Gd.
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup spodniobuty neoprenowe Solvkroken , uważam że są to za te pieniążki najlepsze neopreny na rynku. Nosi je dużo znajomych spinningistów wraz ze mną i na prawdę są dobre.
Tu je dostaniesz najtaniej : http://www.trotka.pl/p/pl/solv-neo/wodery_neoprenowe_solvkroken.html
mrowa
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podpowiedź.

Wybiorę chyba jednak spodniobuty neoprenowe Solvkroken. O cormoranach czytałem sporo negatywnych opinii.

Poprzednio zadałem spory zbiór pytań:

Cytat:

Arku dzięki za info,

Czy mógłbyś wyciągnąć więcej info, od swojego taty, odnośnie gdyńskich leszczy .

Tzn.
- Od kiedy zaczyna on żerować,
- jak daleko w morzu trzeba go szukać
- co mu smakuje
- jaka pora dnia, moze noc?
- trafiają się jakieś przyłowy?
- są to jakieś konkretne sztuki ? (może jakiś rekord )?
- jak to wygląda z tym morzem. Czy można porównać to do wędkarstwa śródlądowego? Czy raczej siedzi się pół dnia i czeka na jedno branie ?
W końcu to duża woda.

Dzięki za info .

Wiem, że pytania pewne oklepane. Najfajniej byłoby spotkać wędkarzy nad wodą i z nimi pogadać. Kiedy najszybciej można spotakć surfcasting'owców na zatoce (Gdynia)?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: