Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Żwirownia-Borowiec!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arti
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Gru 27, 2013 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, orientujecie sie moze czym spowodowany jest obowiazujacy zakaz polowu z lodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prezes
Moczykij

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... nie wiem co może być powodem tego zakazu, ale kiedyś słyszałem jak utopili się tam jacyś kajakarze. To może dlatego?
Powrót do góry
Arti
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Gru 30, 2013 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wykazie sa ponoc tylko 3 wody z takim zakazem,z czego 2 to borowce.

Wydaję mi się, że zakaz obowiązywał już wcześniej, przed tym wypadkiem. Ale nawet gdyby to miało być przyczyną, to jest to raczej absurdalne, gdyż chłopaki nie utopili się bo borowiec jest tak głeboki, równie dobrze mogło się to przytrafic gdzie indziej... Przyczyna byla inna. Znam dobrze okolicznosci tego wypadku i przynajmniej w mojej opini, nie powinno to byc przyczyna zamkniecia zbiornika dla lodek.
Tym bardziej, ze po tej wodzie mozna plywac lodka/ponotnem, itp. Nie mozna z nich tylko lowic...
Powrót do góry
joker
Wędkarz

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie na każdej małej wodzie powinien być zakaz połowu ze środków pływających. Co jednak wcale nie przeszkadza, że możesz na niej pływać bez łowienia.
Zbyszek30
Moczykij

PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj od 9 do 11 na błystke 4 okonki
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zima odpuszcza, więc jeszcze troche i bedzie trzeba sie wybrac na rybki Smile Ktoś planuje w najblizszym czasie jakis wypad na zwirownie??
Powrót do góry
joker
Wędkarz

PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zanim zacznie się łowienie watro byłoby ogarnąć bajzel, którego tam nie brakuje. Czy was to nie razi? Wiem, że większość z was macha spinem i spaceruje dokoła jeziora, tylko szkoda, że nie widziałem nikogo, kto wychodziłby z siatką śmieci z jeziora. Jak jadę tam sam czy z kuzynem to zawsze wywozimy przynajmniej 60l worek śmieci. My siedzimy w jednym miejscu, a zawsze jest pełno bajzu do ogarnięcia po "wędkarzach" i imprezowiczach.

Szkoda, że chłopaki z policyjnego nie chcą współpracować i delikatnie mówiąc zamykają się na oferowaną przeze mnie i nie tylko przeze mnie inicjatywę. Byłaby na prawdę fajna woda, ale ich poglądy na mój sposób łowienia, kłóci się z ich dziwnymi poglądami, które są zupełnie oderwane od trendów, które mam nadzieje niedługo zagoszczą na dobre również na zbiornikach w naszym okręgu.
Prezes
Moczykij

PostWysłany: Wto Mar 04, 2014 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuszna uwaga joker. Mnie razi to, że praktycznie przez pół sezonu nie spotkałem tam żadnego strażnika... Opowiesz coś więcej o tych poglądach, oferowanej pomocy i tym kole?
Powrót do góry
joker
Wędkarz

PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O poglądach to najlepiej z nimi porozmawiać, nie zamierzam bić piany na forum bo to nie ma sensu. Odnoście pomocy- to chodziło właśnie o utrzymanie zbiornika w porządku, kontrole nad wodą, kwestia zarybień, wprowadzenia dodatkowego regulaminu łowiska itd itd.... Jesteśmy z chłopakami od wiosny do jesieni przynajmniej dwa razy w tygodniu nad tą wodą niekoniecznie łowiąc ale nikt nie chciał tam do nas wstąpić i konkretnie pogadać.
Odnośnie kontroli to na prawdę bida z nędzą prawie wszędzie. Jedynymi wodami gdzie byłem kontrolowany to był Kamień - raz, Klasztorne - często - chłopaki nas polubili i wpadają pogadać, a na Borowcu byłem kontrolowany dwa lata temu RAZ ale za to przez PSR - to wg mnie jak na koło policyjne ciut mało.
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Sro Mar 05, 2014 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mnie to zawsze dziwiło że tam nie ma żadnej kontroli, a by się przydała bo nie wszyscy łowią przepisowo. Można by sie zebrać i wspólnie ogarnąć jeziorko.
Powrót do góry
Arti
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez 3 lata bylem okolo 30 razy, ani jednej kontroli Wink
Powrót do góry
ziko1985
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Skoro mowa o Żwirowni Borowiec to i Ja się dopisze,.bywam tam w sezonie około 20 razy i również nigdy kontroli nie miałem tam a jestem tam od jakichś 5 lat,natomiast co do śmieci zawsze siatke lub dwie uzbierane.
Marcin232
Moczykij

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Panowie czytam i tak sobie myślę, że takie sprawy powinny być poruszane na zebraniach koła które opiekuje się to wodą. Żeby być na zebraniu to trzeba być członkiem tego koła więc albo chcecie coś zrobić z tą wodą a nawet wstąpić do SSR w danym kole albo tylko gadać. Tutaj możecie się żalić ale nic nie wskóracie.
Powrót do góry
joker
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie wstąpienia do koła to mam info z pierwszej ręki, albo jesteś mundurowym albo masz kogoś kto Cię tam wciągnie.
Marcin232
Moczykij

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzę!
Question Question
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Następny
Strona 16 z 18

Skocz do: