Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lubowidz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peter,byłem na grzybach w okolicy j.Lubowisko i pochodzilem trochę w pobiżu brzegow jeziora.Nie spotkałem żadnego wędkarza!O tej porze roku chyba nic tam nie bierze!Gdyba było tak dobrze jak pisaleś jacyś wędkarze powinni łowić.Czy Ty tam jeżdzisz jeszcze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peter
Moczykij

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście,że jeżdżę.Faktycznie tam nigdy nie było dużo ludzi z brzegu.Nie wiem czemu na tak rybnej wodzie jest tak pusto.Ale osobiście nie płaczę z tego powodu i nawet po cichu się cieszę,że wielu się zniechęca.Jest spokój i można połowić bez stresu.A byłem ostatnio 02-go i miałem jak zwykle kilka ładnych sztuk a oprócz tego na żywca szczupaczka z brzegu 65cm.Na paternoster 20 metrow na grunt.Jadę biodajże w środę i popróbuję karpia i lina.To priorytety na ten dzień.I co ciekawe od 2 miesięcy id zawsze w inne odleglejsze m-sce.To niesamowite ale ta woda z każdego m-sca ma inne możliwości i inną rybę,wystarczy się przenieść i trafiasz na byczą płoć lub jazia ,a 100 metrów dalej tytlko 1 lin na cały dzień.Nara.
Powrót do góry
ploteczka

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peter 40zł za pozwolenie łowienia na jednym jeziorku to niemało ciekawi mnie tylko dlaczego tak bardzo reklamujesz to jeziorko o którym nik inny nic ciekawego nie pisze Confused czyżby PZW Słupsk nie miało kasy na zarybianie Mr. Green
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ploteczka napisał:
40zł za pozwolenie łowienia na jednym jeziorku to niemało

Ploteczko za burdel to niewiele!
Dla porównania do innych tego typu wód PZW to na Czarnoleskie zapłacisz 50,a Czarne 60pln.
Powrót do góry
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:

WM napewno byłeś w tym burdelu ! Ja planuję wybrać się tam.Napisz czy są tam jakieś fajne dziwki ?
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bodzio1303 napisał:

WM napewno byłeś w tym burdelu ! Ja planuję wybrać się tam.Napisz czy są tam jakieś fajne dziwki ?

Nie odwiedzam takich miejsc bo radzę sobie w tych sprawach,ale z tego co słyszałem to tam o nie nietrudno Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
aress
Wędkarz

PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowo polskie marudzenie, jak nie macie nic do napisania w temacie to nie nabijajcie sobie postów byle bzdetami. Twisted Evil
Powrót do góry
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
ploteczka napisał:
40zł za pozwolenie łowienia na jednym jeziorku to niemało

WM mi (tak jak i Tobie ) chodziło o jezioro! Dlaczego nazywasz je tak brzydko?
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KJ-UB napisał:
Wedle starej terminologii to "burdel z bezpieką na karku"

Jak widzisz nie ja pierwszy w tym temacie tak nazwałem to łowisko.

To nie wiesz,że potocznie na łowiska specjalne mówi sie burdel Question Oczywiście nie mam zamiaru nikogo kto na takie wody jeździ obrażać,ale jak już napisałem mnie tam nie spotkasz bo moja odpowiedź dotyczyła zarówno łowiska-burdel jak i prawdziwego burdelu Laughing

PS.
Może założymy odpowiedni temat bo znowu opierdol dostaniemy Wink
Powrót do góry
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peter napisał:
Ja mam składki na nizinne w Pzw Gdansk koło Gdynia-Port oraz opłatę 40zł za rok 2009 na sam Lubowidz.Wpłacasz na numer konta ze strony Pzw Słupsk bodajże Pko-Sa i ściągasz rejestr połowów ale tylko 1-szą stronę z rejestrem.Opisujesz dowód wpłaty w m-scu na tytuł wplaty następująco,,Opłata za łowisko Lubowidz nr 51s za rok 2009,, i możesz łowić.Ja osobiście laminowałem dowód wpłaty. Razz

Peter,jak w tym roku wygląda sprawa j.Lubowidz?Nie ma go w wykazie jezior objętych porozumieniem między naszymi okręgami.Wiesz coś na ten temat?
Powrót do góry
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peter,czemu nic nie piszesz o Lubowidzkim,czy już tam nie jeżdzisz?
Powrót do góry
peter
Moczykij

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 2:56    Temat postu: Lubowidz Odpowiedz z cytatem

Jeżdżę tam raz w m-cu i słabo,obecnie dość często łowię na spławik na Dobrym.Mam swoje m-sce ,inne niż reszta co tam siedzą i pierwszy raz od kilku lat jestem mile zaskoczony.Złapałem karpia życia 87 cm,piękny i wrócił do wody.A brania linowe to już są jaja 3-4 metry od brzegu.Na Lubo pojadę dopiero na początku września.Wtym roku albo wykłusowali albo ta zima.Miejscowi mówią,a znam tam kilka osób,a jedną od serca dziewczynę,że lód był 1metr do końca marca i to powód.Opłaty w tym roku to 55 zł za ten akwen.
Powrót do góry
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Czw Sie 26, 2010 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na Lubowidzkim w piątek ,łowiłem w zatoczce niedaleko przystani LOK.Bardzo daleko od brzegu ciągnie się płycizna. 3 godziny bez brania.Póżniej przeniosłem się w okolice wypływu rzeczki .Tam jest trochę głębiej i złowiłem kilka średnich płotek.Nie spotkałem żadnego wędkarza tylko na łodzi widziałem jak gość ciągnął drobne płoteczki.Ogólnie jestem rozczarowany tym jeziorem.Pozwolenie 1 dniowe dla członka PZW kosztuje niemało bo 20zł.Chyba więcej tam nie pojadę. Sad
Powrót do góry
peter
Moczykij

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 14:59    Temat postu: lubowidz Odpowiedz z cytatem

Faktycznie brak w tej wodzie stad leszczy jak żerowały jeszcze 2 lata temu.Zawsze były brania cały dzień.Teraz nie ma nawet 1 leszcza.Ostatnie 3 miesiące na tej wodzie charakteyzują się totalnym bezrybiem.Albo wyłowiono sieciami{okoliczni lub związek po cichu},albo woda zatruta.Takie tezy wysuwają miejscowi.Możliwe też ,że wykoszono ryby sieciami jak szły na tarło do rzeki,a można w ten sposób wyssać olbrzymie ilości.Owszem zdarza się coś złapać,ale na palcach policzyć...i to łodzi na głębinie.Parę dni temu widziałem 2 martwe małe linki na dnie 3 metry od brzegu.Czemu liny?A w sierpniu i pod koniec jak się wychodziło z wody nogi były czarne od czegoś w rodzaju sadzy.Pewne jest tylko ,że brak swobodnie żerujących leszczy w stadach ,a jest to ryba stadna.Rok temu po słynnej akcji policji coś się stało bo wcześniej zawsze miałem po kilka a często kilkanaście sztuk pow.1.5 kilo,a i brań całe mnóstwo.Od tamtej pory nic.I to w każdym miejscu bez znaczenia czy po pełni i czy zależności pogodowych.Druga sprawa,że okoliczne menele i buraki zostawiają taki syf nad brzegami i w wodzie,że szok.Setki butelek,szkła,plastiku idziesiątki rzeczy wędkarskich na brzegach i w wodzie.tego nie robi prawdziwy wędkarz tylko menel i biedak miejscowy aby coś na patelnię nałapać z głodu.Pozdrawiam
Powrót do góry
emef

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkam 6km od tego jeziorka,wiem o nim bardzo duzo-lowie tam od dziecka i tak sie nasmialem czytajac te belkoty o tym ze to jest lowisko specjalne ze tam kazdy lapie po 10kg ryb itp. ze szoook,ktos tu napisal do petra z zapytaniem czemu tak reklamuje to lowisko i naprawde jestem ciekawy czemu??tam kontrole sa tylko w weekendy po poludniu gdzie ewentualnie mandaty dostaja malolaty bez kart oplaconych a wieczorami wyplywaja ekipy z SIATAMI i robia swoje(czasem nawet rano we wiosce mozna swieza rybke kupic)wszyscy wiedza kto to robi,gdzie kiedy ale jak sie zadzwoni na nasza ochotnicza straz to se mozna czekac,czekac i czekac(jedna wielka banda)druga ekipa to nurkowie-panowie z kasa i z odpowiednim sprzetem,tez nikt tym sie nie interesuje,zapomnialbym ze te kontrole to tylko w okresie wakacji tak na pokaz!!!kolejny czynnik z powodu ktorego ryb jest coraz mniej to hodowla pstragow,ktora miala byc w tym roku zamknieta ale dalej dziala i mnostwo syfu nadal splywa do jeziora!!
panie peter-jak pan ma takie glupoty pisac to niech pan lepiej jedzie na ryby!sumy??z tego co wiem to byly wpuszczone 2 i to jednego zlapal juz dawno moj znajomy i oczywiscie go usmiercil bo to szkodnik.a co to tych miejscowych meneli to se pan tak moze mowic u siebie w domu a nie na forum obrazac ludzi,czesto widywalem samochody z trojmiasta i pozniej pozostawiane smieci,zlapal pan kogos "miejscowego" za reke?pewnie nie,ale to miejscowi po takich jak pan musza sprzatac bo tacy co najwiecej o tym gadaja najwiekszy syf po sobie zostawiaja!!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: