Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Theodora

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mariowlk
Moczykij

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 19:09    Temat postu: Theodora Odpowiedz z cytatem

15 sierpnia na tej jednostce wypłynąłem pierwszy raz.Było całkiem nieźle jeżeli zapomne o pierwszych trzech napłynęciach.Poźniej było już ok po zwróceniu uwagi,że pływają po małych głębokościach.Załoga raczej ok ale typowo nastawiona na kasę.Mały facet w okularach strasznie "toksyczny" dla amatorów wedkarstwa morskiego.Cały czas zwraca uwagę,że za sprzęt odpowiada się indywidualnie .Z czasem zaczyna człowieka to wkurzać jak się to słyszy.Ja naszczeście mam swój sprzęt.(a propos - sprzęt lepszy jest na Ivonne tutaj nawet nie dali przywieszek).
Suma sumaru - na tej jednostce padł mój rekord w ilości złowionych dorszy.Ale chyba wole złowić mniej, ale z lepszą załogą w miłej atmosferze.
krupa

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To moja opinia wygłoszona na tym Forum w 2008r.Widzę że nic się nie zmienia.Może panowie szyprowie mają trochę w główkach przewrócone z tej frekwencji.
Cytat:
Moje wrażenia z Theodory-wyprawa w lipcu. Kuter dość chybotliwy przy większej fali i śliski pokład. Załoga............. jest. Robi co do niej należy ale "podejścia" do klienta nie ma. Ty jedziesz wędkować , oni cię wiozą i ta granica jest mocno zaakcentowana. Zero dyskusji typu: jakie łowisko, dlaczego, jaki pilker z waszego doświadczenia etc.? Jak powiesz ,że "coś słabe to łowisko" to dowiesz się ,że nie umiesz wędkowaćSmile) brak ci techniki, natomiast gdybyś chciał się dowiedzieć to jaka ma być ta technika to dowiesz się ,że to nie szkoła. Pełna kultura!Smile) Myślę ,że na rynku jest dużo kutrów organizujących tego typu zabawy i wymagania do załogi muszą być.Jedziemy tam nie po mięso(chociaż może oni tak myślą?) tylko dla spędzenia ciekawie czasu i organizator winien o to zadbać.Taka jest moja opinia.Mimo ,że faktycznie złowiłem ładne kilka dorszy(do limitu:)) na tej łajbie to ze względu na obsługę-załogę nie popłynę z nimi kolejny raz ani nie będę ich polecał.Chcesz złowić dorsze płyń z nimi -masz szanse.Chcesz spędzić mile czas na kutrze i przy okazji połowić nie płyń z nimi-nie masz szans.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: