Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

łowisko - Gdańsk
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pokson

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 19:31    Temat postu: łowisko - Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Witam, poszukuje dobrego łowiska w gdańsku, chodzi o to zeby byl dobry dojazd z głównego albo wrzeszcza autobusem, bo nie posiadam samochodu, chodzi mi o łowisko płatne, chce poprostu posiedziec na rybach i cos zlowic a nie tylko w spławik patrzec, cos takiego znalazlem: http://forum.pzw.gda.pl/viewtopic.php?t=899 ale nie wiem czy to dobry pomysł, był ktos? z gory dzieki za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blysk777
Moczykij

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkleiłeś link do własnego tematu. Wink
Powrót do góry
pokson

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.jaguar.friko.pl/lowisko.html#200

teraz jest ok Wink
Powrót do góry
granddm
Wędkarz

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mowiac jeszcze nie bylem, ale jak bedziesz i cos zlapiesz to podziel sie wrazeniami na forum Smile
Powrót do góry
bolnyj
Wędkarz

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm jakby Ci to powiedzieć? Wiiem że jakiś czas temu uzyskanie pozwolenia na połów na tym zbiorniku graniczyło z cudem (wydawali je tylko dla stałych członków zapisanych do ich koła). Ale może się zmieniło nei wiem zadzwoń. Co do ryby to nie ulega wątpliwości że jest jej tam sporo (wymieniane na ich stronie gatunki potwierdzam). Natomiast jeśli myślisz że przyjedziesz sobie zarzucisz i będziesz wyciągał rybkę za rybką to niestety tak nie będzie. Łowisko bardzo specyficzne i wymagające (trzeba troszkę je poznać, pogadać z tubylcami itp. itd.) Fakt jest płotka która jak trafisz na dzień to bedzie skubać jak szalona. Ale jest druga strona medalu. Jest to płotka która przetestuje twoją cierpliwość, refleks i umiejętności wędkarskie Twisted Evil Nie mniej jednak życzę udanych połowów i połamania kija Smile
pokson

PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakies inne łowiska specjalne platne w okolicach gdańska moga tez byc w promieniu do 40-50 km? z gory dzieki
Powrót do góry
lion
Wędkarz

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prywatny stawek przy obwodnicy wlasc. Pan Drywa droga na kolbudy, ale czy tam mozna dojechac czym z miasta to nie wiem.
Powrót do góry
pokson

PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz mam samochód wiec nie ma problemu z dojazdem, a gdzie dokładnie? maja jakas strone internetowa? najlepiej chcialbym takie lowisko ktore ma strone internetowa wtedy wszedlbym posprawdzal co i jak, podzwonil i byloby ok
Powrót do góry
lion
Wędkarz

PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest najblizsza okolica obwodnicy, stoi tam stacja rafinerii gdanskiej , oraz rondo z krzyzowka drog na kolbudy, pruszcz i dojazdowka na trakt sw. wojciecha. Musisz podjechac do plotu gdzie jest dzwonek i wlasciciel wpuszcza na teren nastepnie ustalasz jaki chcesz pomost i do dziela. majac telefon mozesaz dokonac rezerwacji miejsca.
Powrót do góry
pokson

PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skad moge zalatwic numer telefonu?

chodzi o rondo ktore znajduje sie na ulicy starogardzkiej i objazdowej? z tego co widze na mapie to jest zaznaczona tam jakas stacja paliw i sa jakies 3 stawki zaznaczone

czy jak sie jedzie swietokrzytska w strone obwodnicy pozniej staropolska i jak sie zaczyna obwodnica to gdzies w tych miejscach? tez jakas stacja jest zazcaczona

wytlumaczycie mi gdzie to dokladnie sie znajduje? z gory dzieki
Powrót do góry
okno
Wędkarz

PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drywa Zbigniew
* 83-010 Straszyn, ul. Objazdowa 1
* pomorskie
* Tel.: 58 - 6828981
Na rondzie w Straszynie w kierunku Pruszcza za stacją paliw 100 m na łuku drogi
pokson

PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

był ktoś na tym łowisku? brania są? jaka tam ryba jest? na co wedkowac? z gory dzieki za pomoc
Powrót do góry
lion
Wędkarz

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 6:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pokson napisał:
był ktoś na tym łowisku? brania są? jaka tam ryba jest? na co wedkowac? z gory dzieki za pomoc

nastaw sie na karpia, to typowe komercyjne łowisko.Mozesz polowic rowniez troche płoci, leszcvzyka, okon na paprochy no i szczupaki czasami podczepi sie na spining karp. jest tez chyba pare sumow. Łowisko raczej przyjemne ale i potrafi byc chimeryczne jak pada to jest stały szum z obwodnicy ktora masz za plotem ale idzie sie przyzwyczaic. Polecam gruntowke na wieksza rybe oraz splawikowke z kolowrotkiem aby sie nie nudzic i trochy porzucac w poszukiwaniu ryby. dla rozgrzewki spinning.
Powrót do góry
aress
Wędkarz

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na łowisku w Straszynie, o tej porze roku to proponuje nastawianie się na drapieżnika (boczny trok - okonie 25-30 cm i pojedyncze większe, szczupak jest tam naprawdę potężny - widziałem sporo metrowych wygrzewających się w słońcu)
Karpie można połowic w ciepłe i słoneczne dni - najlepszą przynętą jest kukurydza i miękisz chleba - jak trafisz w pogodę do złowienie kilkunastu karpi 1-1,5 kg nie stanowi problemu.
W ciepłej porze roku polecam łowienia na kulki ( ja łowię na truskawka, banan) mój rekord z tego łowiska to 12,5 kg, ale najlepiej walczą pełnołuskie
6-8 kg .
Na łowisku obowiązuje zakaz stosowania żyłek grubszych niż 0.22mm i plecionek 0,12 mm.
Fajne łowisko na szybki wypadzik po pracy- w poniedziałek nieczynne, jedyny mankament to bliskość obwodnicy ale idzie przywyknąć.
Powrót do góry
pokson

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przed chwila dzwoniłem na łowisko i wlasciciel powiedział mi ze jest tylko dla klubowiczów, po krótkiej rozmowie zgodził sie zebym przyjechal jednorazowo "a pozniej zobaczymy" tak powiedział, na końcu rozmowy oznajmij "zadnych psów, dzieci i kobiet" a chciałem pojechac z kumplem i dziewczyna Wink ale mysle ze nie bedzie robił problemu jak kobieta wejdzie Wink jakie są opłaty? orientuje sie ktos? bo zapomnialem sie zapytac
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: