Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kamień- leśniczówka
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 22:49    Temat postu: Kamień- leśniczówka Odpowiedz z cytatem

Dziś byłem w Kamieniu u leśniczego, normalnie wszystkie pomosty prawie obstawione. Byłem w szoku, że tyle ludzi. Brania bardzo słabe, prawie wcale, trachnąłem 1 karpia takiego ok.1kg, ale niestety przez moje lenistwo trafił do wody, bo nie wziąłem podbieraka i jak miałem go już prawie na pomoście trach i urwał się. Obok mnie gościu wyciągnął ładnego karasia takiego sporego. A tak to też chyba nikomu nic nie brało. Ogólnie kicha. Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesto tu jezdze, w tym roku bylem juz ponad 10 razy. zawsze cos zlowie raz wiecej a raz mniej ,chociaz byly takie dni ze karpikow mialem ponad 10szt. chociaz ostatnim razem jak bylem to juz tak skromniej braly mialem dwa karpiki i jednego lina 37cm wazyc go nie wazylem . a co do karpi juz jezdze tu trzeci rok i jakos nie mialem szczescia zeby zlowic wiekszego niz 2kg....ale slyszalem ze zdazaly sie takie po 5kg.....jezeli chodzi o inne ryby to moge powiedziec z wlasnego doswiadzenia ze jest jescze amur, sandacz no i karasie bo te rybki tam widzialem na wlasne oczy.............. jezeli ktos tam bedzie w najblizszym czasie to prosze o relacje...rozniez na moje gg 2347676
Powrót do góry
rufff84
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bylem kilka razy ale po zmianie właściciela z rybą kiepsko i już tam nie jeżdże.
Powrót do góry
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Sob Lip 11, 2009 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylem tam dzisiaj znowu.......... wyniki 2 karpiki kolo 1kg, maly lin...........naprawde sporo karasi...........ludzi pelno.........lowilem od 05.00 do 11.00
Powrót do góry
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Sob Lip 18, 2009 10:32    Temat postu: staw u lesniczego Odpowiedz z cytatem

no i poraz kolejny bylem u lesniczego wczoraj....... pogoda dobra na plaze......strasznie cieplo.......mysllem ze w piatek to ludzi nie bedzie a tu przyjezdzam ok.6.00 rano patrze a tu tylko kilka pomostow wolnych...... no ale rybki nawet dobrze braly tylko ze takie jak zawsze te karpiki po 0.5kg.........dopiero tak kolo 12.00 wpadl taki 1.5kg. ogolnie to lowilem z bratem i kuzynem razem mielismy 2 karpiki po 1.5kg i jeden 1.3kg....wazylismy..... jeszcze 2 cos kolo tej samej wagi zeszly przy pomoscie...... oprocz tego mielismy jescze kilka karpikow tylko ze juz mnijeszych i kilka karasi nawet ladnych..........na koniec zona lesniczego mowila ze ktos tego dnia jeszcze ciagnaol suma ale sie zerwal przy pomoscie....ale czy to prawda to nie wiem bo nie widzielem .... to byly jej slowa......
jezeli ktosc tam bedzie to niech opisuje swoje sukcesy na forum
pozdrawiam
Powrót do góry
Radosław

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem tam we wtorek brania były do opadu deszczu godz.11.Złapałem 2 karpie po 1,30 i 3 kilo karasi.Łowisko dobre czysto i porządek.
Powrót do góry
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byl ktos ostatnio u lesniczego?? bo nie bylem tam ponad miesiac.
bierze jakis ciekawy karpik??
Powrót do góry
Radosław

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,jeżdże dwa razy w tygodniu zawsze coś złapie.Lin żeruje.Znajomy w środe złapał szczupaka 2 kilo.W sobote i niedziele jade tam. Pozdrawiam.
Powrót do góry
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki radek za info musze sie wybrac tam znowu........moze w weekend dam rade...a szczupak na zywca???
Powrót do góry
Radosław

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weekend słaby jeden karp 1,38.Jade w środe może coś więcej ...Szczupak na żywca na pierwszej kładce.
Powrót do góry
granddm
Wędkarz

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji tego ze dawno nie bylo mnie na forum, czy moglby ktos powiedziec jak tam dojechac (moze nawet podrzucic mapke).
To jest wlasnosc prywatna z tego co tu widze wiec ewentualnie jakbyscie mogli napisac jakie sa oplaty za lowienie i jakie za ryby.
Dzieki Smile
Powrót do góry
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jutro jade po ponad miesiecznej przerwie..............takze zobaczymy co sie bedzie dzialo..............jutro zadam recenzje............
Powrót do góry
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylem od 6 rano do 11.00.... slabizna straszna, zlowilem tylko jednego karasia, pogoda nie ciekawa dosc silny wiatr zachodni i dotego jeszcze zaczol padac deszcz. ludzi dosc sporo jak na wtorek, ale wedkarze lowiacy obok mnie tez tylko wyciagali sporadycznie karasie....
Powrót do góry
cappo85
Moczykij

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2009 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

był ktos we wrzesniu???
Powrót do góry
Sławek

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2009 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Ja byłem kilka razy a efekty mierne. Wczoraj po południu jeden sandacz ale taki nie zbyt duży. Zdecydowanie lepsze wyniki miałem w sierpniu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

Skocz do: