Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kaszuby - jezioro z osrodkiem wypoczynkowym

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
petros
Wędkarz

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 20:42    Temat postu: Kaszuby - jezioro z osrodkiem wypoczynkowym Odpowiedz z cytatem

Witam, panowie znacie jakis dobry osrodek wypoczynkowy nad jeziorem gdzie jeszcze mozna polowic? Interesuje mnie spinning i splawik. Czytalem cale masy stron o jeziorach kaszubskich i nie znalzlem jeziora z osrodkiem gdzie mozna dobrze polapac i odpoczac. Co sadzicie o jeziorach Czarne dąbrówno oraz Jasień?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci mogę jedynie polecić Borowo koło Żukowa , domki są , jezioro zadbane i czyste , ryba również tam jest , płoć , karp , węgorz , lin . i białe rybki .
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz podać jakieś namiary na ten ośrodek w Borowie,nr telefonu czy adres strony internetowej?Dużo ludzi tam przyjeżdza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodzio szczerze mówiąc nie mam kontaktu ani nic ... Jezdzę tylko tam na ryby ....Jeśli chodzi o ludzkość to tam jest od groma domków i ludzi tak samo dużo ale całe szczęście nie łażą i nie marudzą tylko siedzą w domkach sobie Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: