Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Robinson Diaflex Trout

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seb
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 22:07    Temat postu: Robinson Diaflex Trout Odpowiedz z cytatem

Czytając opinie łowców pstrąga zdecydowałem się na zakup tego kijka ,ale nie dość że nie mogę go zlokalizować w żadnym odwiedzanym sklepie,to na słowo Robinson sprzedawcy reagują delikatnie mówiąc dosyć nerwowo i tłumaczą,że z tą firmą są problemy typu reklamacje itd.W związku z tym mam prośbę do kolegów którzy łowią pstrąga na spinning o opinie na temat w.w.kija,oraz o inne propozycje dotyczące zakupu wędki za ok.450zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek85
Moczykij

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kije są w gdańskich sklepach, spory wybór w wędkarskim w okolicy Błędnika, nie wiem jaka to ulica, jadąc z Wrzeszcza do Gdańska Głównego, widać go z Błędnika, jest po lewej stronie.
Mam kij pstrągowy robinsona, o kilka klas niższy, mianowicie diplomat top spin, jest zajebiaszczy. Wink
Powrót do góry
seb
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję.Przypomniałem sobie o tym sklepie i super wszystko załatwiłem.Nie boję się Robinsona i miła pani zamówiła mi takowy ,bo akurat się sprzedał.
Powrót do góry
Witek
Moczykij

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybys nie dostał mam Diaflexy Trout z zeszłorocznej promocji 280 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kogut1982
Wędkarz

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podłączę się do tematu aby nie zaśmiecać forum.Mam do zaoferowania wędzisko firmy Robinson z serii Aquarius o masie wyrzutu od 40 do 100 gramów.Kijkiem łowiłem cztery razy na początku ubiegłorocznego sezonu trociowego.Stan techniczny bardzo dobry(lekko przybrudzony korek).Akcja szczytowa,dobrze trzyma ryby.
Cena 135+wysyłka.Możliwy odbiór osobisty na terenie trójmiasta.
Powrót do góry
seb
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Witek,ale już kupiłem.Zamówiłem dużo wcześniej,były "przygody",reklamacje obsługa "Maratonu"bardzo w porządku,więc nie będę próbował oddawać,a Twój post przeczytałem teraz.Zapłaciłem 430zł.Kijek taki sobie,ale płakać nie będę.To tylko pieniądze,to tylko zabawa.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: