Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kożyczkowo za Kartuzami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 9:32    Temat postu: Kożyczkowo za Kartuzami Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś posiada informacje o jeziorze w pobliżu tej miejscowości. Jezioro podobnież jest nieduże z wyspą.
Minus
Wędkarz

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem tam pare razy. Mówią na to miejsce Rzym (od dawnej nazwy osady) Prywatne jeziorko. Na miejscu w przyczepie campingowej mieszka sobie pan który kasuje za wędkowanie i wynajem łódki. Złowiłem tam kilka szczupaków w okolicy wyspy (z łódki)
Akwen bardzo głęboki, właściciel stawia sieci na sielawe ale bardzo głęboko bo podobno na 40-50 metrach (jezioro ma podobno około 70m) Z brzegu na feederka łowiłem małe liny i płoteczki. Dłuższe nęcenie wskazane na dużego karpia i lina (niestety bywałem na 1 dzień)
Bardzo urokliwa okolica, jezioro niewielkie położone w wielkiej niecce. Obok jeziora znajduje siępiękny staw z karpiami. Ogólnie dosyć wymagające jezioro dla cierpliwych, miejscami sporo roślinności utrudniającej łowienie ale jak wiadomo tam siedzi rybka. Pływając łódką w wielu miejscach widać dno i stojące szczupaki - jest to bardzo czyse jezioro. Ogólnie warto tam się wybrać ale polecam je doświadczonym wędkarzom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: