Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jezioro na Sobote :)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska inne niż PZW Gdańsk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 8:10    Temat postu: Jezioro na Sobote :) Odpowiedz z cytatem

Witam , szukam jeziorka na sobote blisko Gdyni /Wejherowa które nie należy do PZW .... nie mówie już o opłacie wędkowania nad jeziorem , wiadomo nie ma nigdzie za darmo:) , gdzieś gdzie jest ryba ..
dziękuję Smile
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby Ci się chciało podjechać trochę dalej to polecam unichowo... http://www.unichowo.pl/first.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę za daleko , gdzieś bliżej bym poprosił , ale dziękuje Ci za propozycje , zostaje w mojej głowie , bo pewnie kiedyś za kilka lat wejdę i znajdę tego linka żeby tam pojechać Smile
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unichowo przynajmniej do czerwca jest zamknięte.
Blisko trójmiasta z łowisk komercyjnych to łowisko Pana leśniczego między Koleczkowem a Kamieniem. Mimo, że zarybiane itd. nie jest to wanna z rybami. Główne gatunki to karp, karaś, lin.
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i przy obwodnicy jest jakiś stawek podobno z karpiami. Ale nie byłem to nie wiem.
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fishermen napisał:
No i przy obwodnicy jest jakiś stawek podobno z karpiami. Ale nie byłem to nie wiem.

Co do unichowa, z ich strony:

"...Zapewne jesteście Państwo zainteresowani naszymi planami na przyszłość. Na dzień dzisiejszy Łowisko jest zamknięte, co najmniej do czerwca - dokładną datę otwarcia podam za jakiś czas."

W Straszynie kolo obwodnicy u Zbyszka jest mnostwo karpia, bardzo fajnie sie tam lowi ale najlepiej miec stopery w uszach, ta obwodnica jest na prawde blisko Smile

Od tego roku Zbyszek ma zamkniete w poniedzialek i wtorek. Poza tym zawsze mial taka zasade, ze nowa twarz wprowadza ktos, kto juz u niego lowil.

W Kamieniu sa dwa niezle lowiska, jedno "Taaaka Ryba" u Lesniczego, karp, lin, karas, okon, szczupak, sandacz. Drugie obok j. Wysoka, duzy leszcz, karp, b.ladny lin, sporo ploci i szczupaka.
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje doozer
birra
Gość

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, łowiłem u leśniczego wiele razy.Stanowiska super i ryba jest, ale kapryśna.Miałem zdarzenie, że wędkę wyrwalo mi z podpórek i popłynęla w dal, całe szczeście, że była pływajaca a karp się zatrzymał...
Teraz powinien brać ładny linek, najlepiej przyjechać wcześnie rano.Parking widoczny OK.Polecam.Życzę dużej ryby.
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy rybę trzeba zabierać (kiedyś tak było)? A co do wędki to straciłem tak tam pickera Laughing
pzdr
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rawenius napisał:
Czy rybę trzeba zabierać (kiedyś tak było)? A co do wędki to straciłem tak tam pickera Laughing
pzdr

Nie, nie trzeba ryby zabierac, przynajmniej ja tak nigdy nie robie i lesniczy (albo jego zona) nic nie mowili. W regulaminie lowiska tez nic na ten temat nie ma.
birra
Gość

PostWysłany: Wto Maj 19, 2009 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, ze ryb złowionych nie trzeba zabierać, lepiej więc od razu je wypuścić niż trzymać w siatce.Dodam tylko, że Leśniczy mówi, że sprzęt powinien być mocny,aby niepotrzebnie nie kaleczyć ryb w przypadku zerwania haka.
Powrót do góry
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie jest to łowisko leśniczgo, o którym piszecie????
proszę o dokładny dojazd, albo jakaś instrukcję lub kontakt, jakie koszty łowiska itp.
birra
Gość

PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dojazd z Gdyni Chylonii na Koleczkowo, dojeżdżamy do krzyżówki drogi Chwaszczyno - Wejherowo ( znak STOP ), skręcamy w prawo w kierunku Wejherowa i po 100m w lewo.Jedziemy drogą asfaltową ok .3-4km, następnie kończą się zabudowania, zaczyna się las, a droga staje się
żwirowa.Lasem jedziemy może kilometr i po prawej stronie jest dróżka do upragnionego jeziorka.Nie wiem, jak w tym roku, lecz w poprzednim Leśniczy brał 7zł za całodzienne łowienie za osobę, bez ograniczeń ilości wędek.Możliwość połowu z łódki po uprzednim uzgodnieniu.
Życzę dużych okazów, bo takie tam są.Uważajcie na wędki, bo nieuwaga może spowodować ich stratę - zabierają je ryby...
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 zł za łowienie, osoba towarzysząca 5zł. Za złowione ryby, które chcesz zabrać musisz zapłacić. Trochę sprostuję drogę dojazdu - jadąc już drogą szutrową należy kierować się na Kamień.
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

birra dzięki wielkie za info.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Łowiska inne niż PZW Gdańsk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: