Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jezioro Gołuńskie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 5:39    Temat postu: Jezioro Gołuńskie Odpowiedz z cytatem

Witam Wedkarze.

Mam zamiar po 10 pojechac na 3 dni do Golunia ,ostatnio bylem 3 lata temu.
Wtedy jezdzilem prawie tylko tam , poniewaz widzialem ze ryba jest duza, zawsze koszyczek i na leszcza ( po 1kg leszczyki).
Jak jest teraz?... Jest sens robic sobie nadzieje i jechac na te 3 dni ? WIem po swoich doswiadczeniach , ze 3 lata temu oplacalo sie i nigdy czlowiek bez duzej ryby nie wrocil.
Jeszcze mam takie pytanie , jak z wegorzem ? jest tam ...?
Bo szczerze mowiac mam ochote tylko na wegorza i leszcza wiekszego ..
Na jakie moge jeszcze ryby tam liczyc na koszyk/grunt(robak czerwony-rasowka)
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 5:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym sie jeszcze dowiedziec..jesli chodzi o siec , duzo tam jej jest ?

Ma ktos ochote po 10 jechac?Smile jezioro nie nalezy do pzw wiec mozna i bez karty Smile
Nie wiem jak z oplatami za wedki czy sie teraz cos placi ale jak ja caly czas jezdzilem to nic sie placilo ... jedynie za namiot 5zl dniowka.. Smile
grand-10
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... ja na większe wypady na ryby mam wolne weekendy <bo nie mam zjazdu na uczelni> a najbliższy jaki mam to 16-17 maja więc jeśli chcesz sie gdzieś wybrać i szukał towarzysza to mogę jechać... ja preferuję feederka albo gruntóweczkę... Wink

Jakby co to PW... Wink
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Grand-10
Wlasnie 16 Maja jade do Łeby na morza troche polowic wiec odpada :/ a teraz przed 10 mam wolne i do tego wyplata wiec wybieram sie odpoczac od codziennosci gdzies dalej i na kilka dni Smile
Ja tylko grunt Smile)))))) od jakis 2 lat mam ochote polapac wegorze ,i tak do dzis jest , no i splawiczek 1 wedeczka na poruszanie sie Smile pewnie z mlodym89 pojade Smile
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=az3_rlE2m4g&feature=related

cos takiego dzis dostalem od kolegi ;o, dorwal bym takiego to jaja ukrecone ma u mnie
artik92

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kula w łeb, i do piachu szmaciarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artik92 napisał:
Kula w łeb, i do piachu szmaciarza

dobrze prawisz Smile
wczoraj na przegalinie z kuzynem siedzimy sobie a tam widzimy 2 sieci ... zebym mial czym to wyjac to by juz tego tam nie bylo !!!! przez mysl mi nie przechodzi to ile tego musi byc jeszcze przez cala wisle ;/
malolat89
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze by było na Gołuń się wybrać Siwucha ;] pamietne czasy za gówniarza ;] fajna biała ryba i ogólnie same widoki i miejsce do odpoczynku cisza i spokuj. Tylko Ty, Woda, Ryby i Wędka ;] zobaczymy siwucham jak z wolnym wyrobie ;] połamania ;]

4480443 gg
Powrót do góry
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malolat89 napisał:
dobrze by było na Gołuń się wybrać Siwucha ;] pamietne czasy za gówniarza ;] fajna biała ryba i ogólnie same widoki i miejsce do odpoczynku cisza i spokuj. Tylko Ty, Woda, Ryby i Wędka ;] zobaczymy siwucham jak z wolnym wyrobie ;] połamania ;]

Smile)) tak jak na gg CI pisalem ja jade nawet sam jesli bedzie trzeba , auto juz mam Smile))))) Wiec jesli ktos chce jeszcze jechac to pisac Smile)) na gg ktore jest podane w info Smile 2 osoby moge jeszcze wziasc Smile

no pamieta sie te czasy , na koszyk 10-15min i leszczyk wiekszy niz patelka Wink ohh zeby teraz tak bylo , nigdy tam nie widzialem sieci ani nic co by przypominalo ze siec jest... chyba ze te pacholki co stoja klo trzciny ....()
tejs2

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc,

choc jestem poczatkujacym wedkarzem i malo jeszcze wiem to tego jeziora nie polecam.
Bylem tam na majowke, poplywalem 2 dni lodzia, jeden dzien probowalem lowic na grunt i ogolnie lipa, same male rybki sporadycznie sie trafialy.
Jest tam taka zatoczka pomiedzy osrodkiem a hotelem - cala zastawiona sieciami. oplynalem ja cala z ciekawosci czy cos zlapali. poza sredniej wielkosci leszczem, linem i malym szczupakiem nic nie bylo.
mysle ze ten fakt nie swiadczy o zasobnosci tego jeziora w ryby.
Jedno co bylo dobre to piwo:)

pozdrawiam
Powrót do góry
malolat89
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba mieć swoje miejsca tam. Byłem tam 5 lat temu ostatni raz i nie było tak źle jak kolego opisujesz. poprostu trzeba cierpliwości odrazu nie dostaniesz leszcza 50 cm cyz coś innego i wielkiego. Cierpliwosci i obeznania na tej wodzie i mieć swoją dobrą miejsówke ;] pozdrawiam ;]

4480443 gg
Powrót do góry
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejscówka w Gołuniu to podstawa , tym bardziej w lato gdze dużo osób sie kąpie , zawsze uciekałem zdala , gdzie nikt nie chodzi , tam zawsze była śieć , nie wiem jak w tym roku , ale zawsze był leszczyk na patelke Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: