Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Węgorz :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artik92

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, żeby na martwej mieć dobre efekty, trzeba choć trochę znać to miejsce, i zwyczaje tamtejszych ryb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jeżdze do Przegaliny , przedostatni przestanek do końcowego , gdzie przechodze przez most i ide w lewo co jest ta brama .I wtedy prosto aż do samego końca gdzie wpływa sie do portu ,Jestem zawsze na tym zakręcie.
EKOLOG
Moczykij

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 15:04    Temat postu: wegorz w przegalinie Odpowiedz z cytatem

SIWUCHA....JA NATOMIAST LOWIE W SAMEJ PRZEGALINIE,200m OD PĘTLI AUTOBUSOWEJ.JEST PIEKNE MIEJSCE Z KTÓREGO PO WOJNIE WYCIĄGNIETO RUSKI SAMOLOT!!!!!!!!JEST TAM DZIURA PARE METROW OD BRZEGU Z KTÓREGO WYCIĄGAM 2 kg LESZCZE I CALKIEM LADNE WEGORZE....JESLIO KIEDYS TAM ZAWITASZ TO PROSZE O JEDNO--ZABIERZ ZE SOBĄ SWOJE SMIECI !!!!!!W ZESZLYM ROKU NASZA BRAĆ WEDKARSKA ZROBILA Z TEGO PIEKNEGO M-CA ISTNY CHLEW!!!!!!!!!!!TO TAKA MOJA MALA UWAGA I PROSBA.NO I PAMIETAJ O NĘCENIU.NAJLEPIEJ PRZEZ 3-4 DNI PRZED LOWIENIEM.ZOBACZYSZ JAKI DA TO EFEKT!!
Powrót do góry
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked
Cytat:
JESLIO KIEDYS TAM ZAWITASZ TO PROSZE O JEDNO--ZABIERZ ZE SOBĄ SWOJE SMIECI !!!!!

EKOLOG , jestem jak SS jeśli chodzi o śmieci nad wodam , z mojej strony nie ma obaw zostawienia nawet pudeleczka po robakach , a nie mowiąc o innych rzeczach , tak samo osoba która ze mną jedzie .
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EKOLOG, prośba...nie używamjy dużych liter...taka nietykieta internetowa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
EKOLOG
Moczykij

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 20:45    Temat postu: BAJZEL NAD WODĄ..... Odpowiedz z cytatem

Dobra,spoko.Juz literki sa malutkie!!!!!!!!!!!!A co do smieci to nie chciałem cie urazic.Miejsce które opisuje wynalazlem praktycznie sam,jeszcze za czasów rządów"TROCI"Byla tam bujna trawa,sielsko i anielsko.Zrobilem sobie male palenisko otoczone kamieniami i lowilem piekne rybki...Po dwoch latach rządy przejelo PZWi nazjezdzalo sie kolesi.Trawke wydeptali ale to kit bo odrosnie,ale puszki ,butelki,worki,koszulki same nie znikną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Raz na moim ulubionym m-cu powitała mnie nawet zuzyta PODPASKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no i jak tu nie pisac duza litera?A przejedz sie do trzcinowa pod figurke-niedlugo beda tam drugie SZADÓLKI!!!!Zrobione oczywiscie przez nas,wedkarzy.Tak wiec nie zrozum mnie zle.a powiedz,jesli to nie tajemnica,z jakiej dzielnicy pochodzisz?
Powrót do góry
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tajemnicy nie mam Smile
W Gdańsku Zaspa/Nowy Port a Gdynia /Cisowa:)
Od kad pojechalem 1 raz za gnojka na ryby , nigdy nie wywaliłem papierka nad wodą , zawsze albo w kieszeń albo w siatke Smile więc jeśli chodzi o zanieczyszczenie swojej (DUPY) nad wodą jestem przeciwko BRUDASOM i zawsze zwróce uwage komuś kto będzie zanieczyszczał brzegi wód.
grand-10
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolicie że i ja parę słów powiem... Ja też od młodego chodząc na ryby z sąsiadem Czesiem Moczymordą z parteru z mojego bloku zabierałem z sobą swoje śmieci ze stanowiska a i starałem się pozbierać po innych pseudowędkarzach... Wink
Czesio łoił bo łoił ale tego jednego napewno mnie nauczył i szacun wielki dla niego Wink

A tak poza tym, kwestia podejścia do całej sprawy, lepiej jest siedzieć na czystym stanowisku i upajać się pięknem przyrody Wink
Syf mamy w mieście a po to wyjeżdżamy za miasto by zaznać spokoju i piękna przyrody Wink

No i te czyste sumienie- byłem i nie naśmieciłem a i po innych nasze brzegi naprawiłem Wink

Młody jestem ale wiem jedno- kwestia wychowania i poczucia szacunku tego co nas otacza Wink

Napewno wielu nie jeden z was jest ojcem, cała nadzieja w was i nauczeniu porządku i szacunku otoczenia swoich dzieci Wink
grand-10
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha... a temat podobno o węgorzu Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
EKOLOG
Moczykij

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 5:26    Temat postu: O WEGORZU.... Odpowiedz z cytatem

SIWuCHA-Dobrze sie sklada-ja jestem z przymorza.mozna bedzie kiedys cos zmajstrowac.Zapomnioalem poprzednio dodac ze stosuje do gruntu zawsze b.dlugie przypony-ok.1,00m.m.wisla jest bardzo zamulona,wiec jesli dasz za krótko od haka to wszystko utknie w mule i tyle zabawy....Pamietaj tez ze mamy tam takze piekne sandacze.Lowia je wszyscy na truposza.A wogóle mysle ze jezeli jestes poczatkujacy to musisz sobie dac czas na nabycie doswiadczenia.Wedkarstwo to przede wszystkim cierpliwosc i konsekwencja!!!POLAMANIA KIJA KOLEGO!!!
Powrót do góry
turbot
Moczykij

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 8:20    Temat postu: czyje to Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat sie rozwinoł, czy mi pomożecie jesli chodzi o to czy majac wykupione zezwolenie w okręgu Gdanskim na wisłę 6 , mogę bez obaw łowić w okolicach Sluzy w Przegalinie?
EKOLOG
Moczykij

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 14:08    Temat postu: ZEZWOLENIE NA WISLE...... Odpowiedz z cytatem

[]TURBOT...O ile wiem to na pewno lowic tam nie możesz!!!!!!!!!!!od strony portu wislanego wisla smiala należy do TROCI a od strony martwej wisly potrzebujesz dodatkowej oplaty-na M.WISLE-cos kolo 100 pln.najlepiej zadzwon na rajska do gdanska.tam ci wszystko powiedza.[/b]
Powrót do góry
aikon
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiała należy do Troci?!
Chyba ci sie pomyliło z Przekopem Wisły.
pozdrawiam
Powrót do góry
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Nie Maj 24, 2009 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekolog, gdzie ten ruski samolot wyciągneli, w którym miesjcu MW, daj namiary. ja się na węgorza w środę na nockę gdzieś wybieram, ale gdzie jeszcze myśle....
Jakaś podpowiedź ??
EKOLOG
Moczykij

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 16:31    Temat postu: RUSKI SAMOLOT.... Odpowiedz z cytatem

Miejsce które opisuje znajduje sie w przegalinie,jakies 200m od petli autobusowej.Zaraz za petla jest pomaranczowy dom nad sama wodą.od domu ciągnie sie równa opaska,jakies 100m,aż do trzcin.20m od trzcin bedzie ułożone z cegiel ognisko.to jest wlasnie to m-ce.bylem tam wczoraj i jak zwykle zastalem cala kupe smieci!!!!!!!!!CHRZANIC TAKIE CUDNE M-CE!!!!!!!!!to barbarzynstwo.z gruntu bierze raczej wegorz,biala rybe ciągne skutecznie na 8-m bata.może też byc bolonka.a jesli chcesz nastawic sie na lechole po ok.1,5-2,0kgto musisz grubo necic przez kilka dni.ja używam makaronu,kukurydzy,peczaku i cietych rosówek a w dniu lowienia duzo bialych robakow.na poczatku wchodzi jak zawsze drobiazg.po pewnym czasie nastepuje cisza na 15-20min. i wchodzi wieksza ryba.jak masz jakies pytania to dzwon ; 0-667-328-579
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: