Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Węgorz :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 15:51    Temat postu: Węgorz :) Odpowiedz z cytatem

Jade jutro na wegorza (WISŁA- PRZEGALINA)i tu mam pytanka...
Jaki macie sposob na zlapanie ... ( jedynie lapalem na czerwonego robaka )
Czy w ciagu dnia da rade zlapac na wisle go ? czy bardziej w nocy..

W tym roku mam swoj pomysl , na mieso lub watrobke.. nasaczona krwia.. dobry pomysl ? chce raz sprobowac czy w ogole bedzie jakies branie...

Moze ktos jedzie w piatek na przegaline ?Smile
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest jeden prosty sposób jeśli chodzi o port w przegalinie rzucić rosówkę jak najbliżej rur bierze ta grze w dzień ja jadę do swibna w piątek bardziej w las gdzie kuter jest zatopiony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin887 napisał:
jest jeden prosty sposób jeśli chodzi o port w przegalinie rzucić rosówkę jak najbliżej rur bierze ta grze w dzień ja jadę do swibna w piątek bardziej w las gdzie kuter jest zatopiony

polamania Smile

hmmm ja na biezaco nie jestem z tym kutrem w swibnie Smile kiedys przez ucho przeszlo mi to ale i tak nie wiem gdzie to Smile)) chodzi moze o kuter w tym porcie co jest ??? a jak z tymi wegorzami na wisle w tych kierunkach Marcin887? 1 raz w tym roku jade...
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuter leży w swibnie za portem w kierunku lasu schodzi się na sam brzek i drużką około 400 metrów w stronę morza z węgorzami to narazie nie wiem też jadę dopiero pierwszy raz nad wisłe w tym sezonie ale zawsze tak brały jak napisałem wyżej
Powrót do góry
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tam juz coraz plyciej jest... jezeli mowimy o tym samym .. a chodzi mi dokladnie o ten skret co jest w strone przystanku autobusowego ...
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własne wrocilem z mlodym89 z Przegaliny/Sobieszewo , ostatni raz tam bylem ..... zerooooooo ryb???? jedynie 1 mala plotka 2 malutkie okonie.. i same babki ........... masakra z ta martwa wisla Smile ale chociaz byla okazja sie napic i opalic Smile z wegorza nici , na grunt zero 1 duza babka wziela na robaka a tak to pustki od rana .
Nawet brania nie widzialem nic ..
Bylo troche osob na przegalinie byl ktos dzis ?Wink
grand-10
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha... to lipa z MW... Ja miałem zamiar sam jechać z bacikiem i feederkiem w niedzielę do Przegaliny... Hmmm, i nie wiem co robić... Sad
Może piaskowy... dwa tygodnie temu na zawodach ładnie tam połowiłem... Wink
Kurde, mam dylemat... Sad

A może ktoś z was gdzieś się wybiera na rybki na bacika albo feederka w niedzielę 3.05... to może wspólny wypad...?? Wink
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 5:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam ze 1 byl straszy wiatr nad woda.....a dzis pogoda jak z ksiazki ehh . Trafilismy na taki zlosliwy dzionek , wybral bym sie w niedziele ale na grilla ide;-)))
malolat89
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie siwy miałem 1 mala plotke 4 małe okonie i w ch*j babek ;/ no i to by było na tyle. Wiatr nie przyjemny wyoka fala i ogólnie nie przyjemna pogoda do łowienia ;/ pozdrawiam i połamania

4480443 gg
Powrót do góry
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malolat89 napisał:
dokładnie siwy miałem 1 mala plotke 4 małe okonie i w ch*j babek ;/ no i to by było na tyle. Wiatr nie przyjemny wyoka fala i ogólnie nie przyjemna pogoda do łowienia ;/ pozdrawiam i połamania

nom;/ a dzis zobacz jaka pogoda za oknem .21 stopni a wiaterku nie widac nawet ;// tez trafilismy na taka jednodniowa przydka pogode , ale to nic odrobi sie w next tyg hihi:)
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłem w piątek koło zatopionego lutra w swibnie około 20 średnich leszczy /krąpi i 10 płotek tak około 20 cm
Powrót do góry
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Sob Maj 02, 2009 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin887 napisał:
ja byłem w piątek koło zatopionego lutra w swibnie około 20 średnich leszczy /krąpi i 10 płotek tak około 20 cm

a my z kolegą nic... babki małe 2 ogonie płotka Smile może nastepnym razem wybieżemy sie razem na ten kuterek Smile
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeżdże sam albo z byłym mistrzem polski wędkarstwie spławikowym jedynie moge podać tobie kilka rad co do Wisły jak złowić coś pierwszym i najważniejszym krokiem to precyzyjnie wy gruntować najlepiej gruntomierzem podrugie polecam tobie zanęte trapera na wszyskie ryby karpiowate taką w brązowym opakowaniu 2,5 kg,5 kg mi zawsze sie sprawdza na Wiśle noi szczęścia
Powrót do góry
SiWuChA
Wędkarz

PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej bym prosił porady jeśli chodzi o wisłe ...
Zawsze kupuje zanęte z trapera tą brązową , akurat w te piątek byłem tylko na grunt , bo chciałem na węgorza spróbować Smile teraz z czwartku na piątek jade do tego Gołunia więc pewnie będzie grunt+spławik , prosił bym o porade Smile
EKOLOG
Moczykij

PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 7:28    Temat postu: wegorz w przegalinie..... Odpowiedz z cytatem

SIWuCHA...ZEBY LOWIC W MARTWEJ W TRZEBA ZNAC MIEJSCA A NIE PLAKAC ZE TAM NIE MA RYB.RYB TAM JEST OD GROMA!!!!!PO PIERWSZE-ZACZYNASZ O 4.00 .PO DRUGIE-DOBRZE GRUNTUJESZ LOWISKO I LOWISZ Z DNA LUB CIUT NAD!!!!!!!PO TRZECIE-NECISZ GRUBOOOOO!!!!MAKARON,KUKURYDZA,PECZAK...I TO WSZYSTKO SKLEJASZ ZANETA.DO ZANETY KONIECZNIE DODAJ CZERWONA BULKE FLUO.NIE WIEM CZEMU ALE TE RYBY KOCHAJA CZERWONY KOLOR!!!!!!JESLI LOWISZ Z GRUNTU TO TYLKO BLISKO BRZEGU I BARDZO DLUGI PRZYPON!!!!!!!W ZESZLYM ROKU W MAJU JEDNEGO TYLKO WIECZORA WYJALEM 5 WEGORZY!!!!!!!!A W NOCY NIC.ITO NA WEDKE ZARZUCONA 5m OD BRZEGU!!!!!!NAPISZ MI GDZIE LOWISZ,DOKLADNIE,I MOZE COS WYKOMBINUJEMY.....
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: