Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Martwa Wisła/ Górki zachodnie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artik92

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 19:05    Temat postu: Martwa Wisła/ Górki zachodnie Odpowiedz z cytatem

Witam, jest to mój pierwszy post na forum. W sobotę chcę zacząć sezon od poganiania za okoniem, więc chciałbym się dowiedzieć czy może był ktoś już na Martwej Wisełce w okolicach rafinerii/g. zachodnich, z jakimi wynikami, z góry dziękuje. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Wto Maj 26, 2009 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ostro Cię potraktowali jak na pierwszy post. z tego co wiem, chodź za dużo nie spininguje na wiśle, sporo ludzi łapie okonia koło mostu w Sobieszewie, dalej naprzeciwko fosforów i koło figurki w trzcińsku, większośc to pseudo okoniarze, czatujacy na małe sandacze niepostrzeżenie chowający złapane do spodni, wiem też że najlepsze efekty ma się z łodzi. z brzegu sporo urywek, narażasz się na straty sprzetowe Very Happy
artik92

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, w sumie to zapomniałem o tym temacie, ale racja, temat masakrycznie się rozwija Laughing ,narazie 2 razy byłem na g. zachodnich, za każdym razem po kilka okoni na grunt i jakieś leszczyki, teraz jadę 1 czerwca, napisze jakie efekty, co do " okoniarzy " to parę razy na nich trafiłem, masakra. Pozdro
Powrót do góry
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy samej stoczni po stronie gdzie jest pas trzcin(czyli drugiej gdzie działki)jest świetne miejsce na sandacza--a że sezon na sandały już prawie się zaczyna to polecam.Łowiłem tam kilkakrotnie i to z pontonu jak łodzi jeszcze nie było.5 metrów od trzcin i żuty wzdłuż --gwarantuje że zaowocuje to drapieżnikiem.Polecam---ps.jeśli chodzi o okonia to tam cieńko.
Powrót do góry
artik92

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki za info, sezon blisko, sprawdzę na pewno
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: