Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyniki!!!
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:04    Temat postu: Wyniki!!! Odpowiedz z cytatem

Proponuje o wpisywanie o pierwszych wiosennych zasiadkach! Czy ruszyło sie coś w jeziorkach! Moze był juz ktos na wysockim ,wybieram sie w niedziele i jest ciekaw czy rybka chodzi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2007 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak narazie byłem na 4 zasiadkach. 3 na Raduni i raz w Komarowie na stawie (giełda w Pruszczu) Tylko na tym ostatnim udało mi się złowić kilka płotek. Na Raduni cisza. Są sygnały o jaziach ale żadnego wysypu nie ma.
Teraz zaczynają się cieplejsze dni i mam nadzieję, że już tak zostanie i rybka zacznie częściej brać.
Moczykij

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, dziś właśnie rozpocząłem swój sezon wędkarski, właśnie na J.Wysockim, niestety bez większych emocji. Brań praktycznie wcale, wynik to 1 płotka. Jedynie wędkarzy było znacznie więcej, ale też mieli tylko po 2 płotki.
Powrót do góry
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!! Ja jestem po trzech wyjazdach na rybki 2 razy Tuga i raz Motława. Pierwszy wyjazd na Tuge jeszcze w marcu - kilka płotek, drugi 2 tygodnie temu - dużo brań, ryby średniej wielkości: Płocie, krąpie, leszczyki, wzdręgi. Wyjazd uważam za bardzo udany. Motława tydzień temu: kilka płoci przyzwoitych rozmiarów, kilka krąpi - Motława mile mnie zaskoczyła. Podczas każdego z wyjazdów zauważyłem połów dużej ilości małych: krąpi, leszczyków, płoci, wzdręg. Ogólny wniosek jest taki że łagodna zima pozwoliła przeżyć dużej ilości zeszłorocznego wylęgu a co za tym idzie w przyszłości powinniśmy cieszyć się dobrymi połowami ww. gatunków.
PS. W niedziele ruszam na Tugę, albo na Motławę - raport po połowach.
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny raz byłem na stawie w Komarowie (lotnisko - giełda w Pruszczu) właściwie to obok bo teren już chyba aktualnie do lotniska nie należy ale to nie istotne.

Powiedz do kogo należy ten staw? Czy można tam połowić z gruntu, czy nie ma tam jakiś podownych łąk?
Powrót do góry
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po konsultacji z osobami kompetentnymi zmieniłem treść tego postu i prostuję błędne informacje podane wcześniej Exclamation

Stawem opiekuje się Koło "Czapla" w Pruszczu. Wędkować na nim mogą jedynie osoby należące do w/w Klubu Exclamation

Ostatnio zmieniony przez Kusti dnia Sro Kwi 18, 2007 12:41, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raport Motława 15.04.2007 miejscowość Bystra, 7m bat i pickerek. Kolorowe robaki. Efekty głównie na bata.
Jak obiecywałem krótki raport: od 6tej - do 10tej. Słonecznie i ciepło. Prawie bezwietrznie. Brania dobre. Do siateczki załapało się około 15 rybek (sztuki powyżej 15 cm) Płocie, wzdręgi i krąpie. Łady leszczor wykręcił od odwiedzin w siatce ze 2 metry od brzegu. Jak zwykle dużo drobnicy: krąpie i płocie, dużo uklei przechwytywało dzikunki zaraz po zarzuceniu zestawu. Ogólnie wyjazd uważam za bardzo udany. Najlepsze brania odnotowałem w przez ok. 45 min kiedy woda prawie zatrzymała się.
Pozdrawiam.
epcrew
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2007 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Około 20 szczupaków/w granicach 35 cm/-wszystkie do wody
Moczykij

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motława, Bystra, 15-04-2007, 6:30 - 10:30, baty 6 i 7m.
Wynik: ok 15 płoci, 2x25cm reszta 15-20 no i uklejki (nie liczyłem ale z 20) strasznie upierdliwe, brały głównie z opadu.
Ogólnie branie cały czas, często na 2 wędki jednocześnie.
Fajnie też grasowały szczupaki, jeden z nicz zaatakował ranną uklejkę, którą wyrzyciłem i pływała bokiem pod powierzchnią z 10 m ode mnie.
Aaa.. i jeszcze złapał się małż czy jak on tam się nazywa. Póżniej wstawię fotkę.

margol
Powrót do góry
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj byłem przejazdem nad Wisłą Królewiecką, a że miałem wędkę oraz robaki to rzuciłem parę razy. Były brania, łapały się małe okonki oraz płotki, fajna zabawa, tylko nic na patelnię.
Natomiast dziś byłem nad J.Kamień i nawet ani jednego brania, tylko piękne słonce.
A tak a pro po strasznie wszystko tam poniszczone, pomosty porozwalane, pełno pływających desek, nad brzegiem kupa śmieci. Widok okropny, jakby przeszło tam jakieś tornado.
Powrót do góry
aress
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kusti napisał:
Staw właściwie należy do miasta Pruszcz choć zdania są różne. Opiekuje się nim koło wędkarskie "Czapla" w Pruszczu i pilnują tam porządku i sporo go zarybiają. Z tego co wiem, to wystarczy mieć opłacone skladki w PZW Gdańsk w obojętnie jakim kole i można tam spokojnie łowić ale "starzy członkowie" koła "Czapla" jako opiekujący się tym zbiornikiem często mówią, że to woda tylko ich a właściwie nasza bo też do tego koła należę. Wiem jednak, że PZW Gdańsk i droga wolna. Czynią też kroki aby przejąć od miasta tę wodę i wtedy już bezwzględnie będzie to woda "Czapli"
Jeśli chodzi o przynależność do koła Czapla to wystarczy opłacić składki w jednym z dwóch sklepów wędkarskich w Pruszczu i już wrtedy droga do tego stawu jest wolna.

Szanowny członku naszego Koła proszę nie wprowadzać wędkarzy w błąd na naszym stawku "Komarowo" mogą wędkować tylko członkowie Koła Czapla. Jeżeli masz co do tego wątpliwości to proponuję Tobie kontakt z którymś z członków zarządu.
A tak na marginesie to prosił bym o większy szacunek do złowionych ryb bo położenie ich na piasku uszkadza ich warstwę ochronną jaką jest śluz co odbija się negatywnie na ich zdrowiu.
Pozdrawiam i życzę sukcesów
Powrót do góry
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PZW Rules Exclamation Exclamation Exclamation Twisted Evil .... KIBEL
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aress, co do rybek na piasku, to się z Tobą zgadzam Embarassed Co do informacji na temat stawu to uzyskałem je od obserwujących spacerowiczów. Po konsultacji z osobą kompetentną i wiarygodną zmieniłem swój post na temat w/w wody.
Przepraszam za zaistniałe zamieszanie i błędne informacje podane wcześniej Exclamation Exclamation Exclamation

Ostatnio zmieniony przez Kusti dnia Sro Kwi 18, 2007 12:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takich rybach powinno to być łowisko specjalne - extra płatne. Nieludzkim jest taką perełkę zatrzymywać tylko dla siebie. Very Happy Regulamin z zakazem kładzenia "okazów" na ziemi niezbędny. Laughing
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szanowny członku naszego Koła proszę nie wprowadzać wędkarzy w błąd na naszym stawku "Komarowo" mogą wędkować tylko członkowie Koła Czapla. Jeżeli masz co do tego wątpliwości to proponuję Tobie kontakt z którymś z członków zarządu.

To ja tu czegoś nie rozumiem, to ten staw należy tylko do Koła Czapla, czy do miasta? Jeżeli tak to rozumiem, że członkom PZW też nie wolno łowić na J.Wysockim, bo nim się opiekuje Kołol nr 41 i jedynie członkowie tego koła mogą tam łowić.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: