Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

linawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magik
Moczykij

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba mieszkasz nad Linawą że tak często na niej lowisz Wink Niemniej informuj dalej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, Magik nie mieszkam już na Linawą kiedyś miałem tylko 2 km teraz mam trochę dalej , mam tam rodzinę i jestem jeszcze na urlopie to szaleje trochę po tej wodzie Wink oki będę informował Wink
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, dzisiaj byłem kontrolnie od godziny 13 do 14 i.......... 1 okonek , na spławik, to co widziałem też cieniutko łowili Confused
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2010 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , poranek jak z bajki ledwo co słonko zaczęło wschodzić zaczęły spławiać się małe rybki cisza i prawie bez wiatru, pierwszy rzut testowy , drugi rzut i siedzi okonek jaki i przy trzecim, następnie bardzo mocne branie szczupaka Evil or Very Mad no ale bez przyponu nie wiele mogłem zrobić chwilkę miałem go na wędce i tyle go widziałem , spory chyba musiał być bo żyłka była poszarpana na odcinku jakieś 25 -30 cm Confused i po pół godzinie przyszedł dość mocny wiatr i po łowieni w sumie 5 okonków Wink
Powrót do góry
petros
Wędkarz

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze ktos wie jak sytuacja, na kanalach zulawskich, na linawie? Kiwi jak tam dobierasz sie juz do okoni??Smile
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Czw Mar 17, 2011 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, dziś tylko przejeżdżałem i z tego co widziałem to można już łowić w okolicy mostu przy 7 -emce nie wiem jak dalej jest Sad, przejeżdżałem też przez Rybine i na Szkarpawie tez można już spiningować...... ricardo wiesz gdzie Wink prawdopodobnie za tydzień tam się wybiorę Smile
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, byłem dziś na linawie ze spiningiem o trochę nietypowej porze od 12 - 14 i nawet brania nie miałem, no ale warto było choćby z tego powodu że można było posłuchać skowronków Wink informacje (od miejscowego) to takie że okoni (chyba)jeszcze nie ma (chociaż rok temu to o tej porze już łapałem) Wink i podobno co niektórzy już łapią liny..... a widziałem jeszcze martwego szczupaka jakieś hymm 2-3 kg i to wszystko.
Powrót do góry
petros
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwi, a jak wlasnie sprawa z przyducha, podobnie jak rok temu? liny sie powyduszaly, leszcze, cos poza tym szczupakiem? Ja ruszam moze za tydzien, napisze jak cos sie bedzie dzialo
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łowiłem na krótkim odcinku i nie widziałem nic po za tym jednym,choć w ubiegłym roku(na tym samym odcinku) sporo widziałem martwych szczupaków oraz dużo martwych raków i kilka leszczy,co do linów żadnego martwego nie widziałem.
Powrót do góry
toms72
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwi też dzisiaj byłem koło Rybiny na Szkarpawie nawet puknięcia. Prowadziłem zestaw na 100 sposobów przytrzymania. dłuższe przerwy, ściąganie szybcie,j wolniej wobek boczny trok drop shot 0 kontaktu z rybą. Jak się zwijałem widziałem dwóch spławikowców - u nich też szału nie było zdążyłem się zapakować do bryki, przebrać wciągnąć dyma i w międzyczasie zauważyłem wyciągniętą jedną płotkę. Byłem od 10 do 15, pogoda jak z bajki chociaż wiatr trochę zimny. Co ciekawe nie widziałem żadnego ataku drapieżnika (uciekającej drobnicy) spławów białorybu w sumie też nie widziałem na tą chwilę "martwa woda" Trza zaczekać aż się ociepli może było by lepiej gdyby nie krótki powrót zimy. Jedyna atrakcja ledwo uniknąłem "bombardowania" z przelatujących kluczy ptactwa, myślałem że zaczyna padać Smile
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , byłem dzisiaj kontrolnie sprawdzić około godzinki i zero kontaktu z okoniem Evil or Very Mad Wink
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,hymm godzinka ze spiningiem na linawie zero kontaktu z okoniem Evil or Very Mad ,na spławik brała sporadycznie drobnica ,następna godzinka na szkarpawie w rybinie i tu szczęście mi dopisało 1 okonek Wink około 12 cm i to wszystko.
Powrót do góry
toms72
Wędkarz

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwi też dziś byłem za zajazdem na Linawie i w Rybinie. Na linawie 0 na Szkarpawie 0 rozmawiałem z splawikowcami nawet brania.
Powrót do góry
okno
Wędkarz

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
A był ktoś z was może na Tudze ?
Pozdrawiam
wind
Wędkarz

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okno napisał:
Witam
A był ktoś z was może na Tudze ?
Pozdrawiam

Dziś od 6 do 12stej ok. 50szt płotek i parę płoci, jedna ponad 30cm, Trochę uklei, kilka krasnopiórek, jeden wypasiony okon, tez na bata.

warto jechać

Forum Wędkarskie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: