Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

linawa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie najlepiej zaparkować, aby w razie czego uniknąć kłopotówSmile oczywiście chodzi o dojazd do Linawy
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , możesz zaparkować np. obok zajazdu na parkingu, lub po drugiej stronie zajazdu za mostkiem(tutaj parkują ci co się na białą rybkę wybrali i chcą mieć wszystko pod ręką)( dobre miejsce na lina) ,obok stolarni, lub przy drugim mostku (w bok od 7-emki) na poboczu, jak długo już tam jeżdżę nigdy nie miałem kłopotu z kimkolwiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
petros
Wędkarz

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylem dzis na linawie ze spinningiem. Zero kontaktu z ryba. Podejrzewam ze rybki skupily sie juz maksymalnie na tarle i bedzie przestuj z dobry tydzien, a moze i dluzej. Znajomi mowili mi ze szczupak dopiero zaczyna sie trzec, wiec chyba wszystko jest troche opoznione po tej zimie i na aktywnosc ryb przyjdzie nam poczekac do konca kwietnia. Woda opadla kilkadziesiat centymetrow.
Powrót do góry
petros
Wędkarz

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 godzinki szukalem okoni, ale nic nie bralo. Nie mam pojecia gdzie ten okon sie podzial. Przylow:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f9d6b5ec20b63eef.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5d6c554da04c0bd.html

Prawidlowo zapiety. Cale szczescie ze zylki nie obcial. Caly i zdrowy plywa dalej. Zastanawiaja mnie slady na grzbiecie. Mam nadzieje ze to nie od klusoli.
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,dziś treningowo godzinka łapania (spining) po południu i Rolling Eyes zero kontaktu z okoniem , na robaka miejscowy złapał kilka drobnych okonków , na tudze w cyganku ponoć ładnie brała płotka (niedziela), ale to wiadomość z drugiej ręki Wink
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Sro Wrz 08, 2010 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,wiadomo wysoka woda na Wiśle no to gdzie ... byłem dziś ze spiningiem około południa na linawie i chyba trafiłem w żerowanie okoni co rzut to okoń ale trwało to może z 15-20 minut potem jak nożem uciął może olbrzymów nie było ale od 29cm w dół a i jeszcze info dla spławikowców obok łapał na bacika na pęczak można było się pobawić z płotkami może tez okazów nie było ale zawsze coś Wink
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,wczoraj po południu prawie zero brań nie licząc 1 okonka wyjętego i dwóch które spadły Confused oraz szczupaka Evil or Very Mad który zeżarł poprocha i tyle go widziałem Evil or Very Mad Wink
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,byłem dziś z samego rana i efekt to około 30 - 40 okonków od 22 cm w dół,brakowało słońca(mgła) a być może efekty co do wielkości okoni były by lepsze Wink ( i tak wszystkie pływają dalej).... info dla spławikowców , widziałem jak na bacika ładne płocie połapali w granicach 30 cm , chyba na kukurydze łapali Wink
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2010 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,no dziś z rana też żadnej rewelacji kilkanaście okonków od 24cm........ i nie wiem za bardzo co miałem na kiju ale jeżeli to był okoń to naprawdę musiał być ładny (poszedł ...zle zawiązany węzeł Evil or Very Mad ) a szczupak raczej by obgryzł żyłkę , miałem na kiju jednego i tak zrobił Evil or Very Mad Wink
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiwii47 napisał:
Witam,no dziś z rana też żadnej rewelacji kilkanaście okonków od 24cm........ i nie wiem za bardzo co miałem na kiju ale jeżeli to był okoń to naprawdę musiał być ładny (poszedł ...zle zawiązany węzeł Evil or Very Mad ) a szczupak raczej by obgryzł żyłkę , miałem na kiju jednego i tak zrobił Evil or Very Mad Wink

Kiwii, w jakich miejscach Linawy lowisz? Wybieram sie na nia juz dobre kilka miesiecy i jakos dojechac nie moge. Jakbys mogl zdradzic gdzie mozna autem podjechac w miare przyzwoicie, bede wdzieczny Smile
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2010 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, doozer wiesz czym to grozi zdradzić w którym miejscu się łowi Evil or Very Mad .... oki przewiń stronkę do góry tam masz co i gdzie lub na pierwszej stronie.... Wink żadna tajemnica Wink
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiwii47 napisał:
Witam, doozer wiesz czym to grozi zdradzić w którym miejscu się łowi Evil or Very Mad .... oki przewiń stronkę do góry tam masz co i gdzie lub na pierwszej stronie.... Wink żadna tajemnica Wink

Zawsze mozesz na priv Smile ale spoko, przejrze wczesniejsze wpisy, moze w koncu uda mi sie za okoniem pobiegac.
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2010 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , byłem wczoraj po południu i tylko 4 okonki miejscowy na łódce miał 1 okonka i jeden mu spadł ... no cóż wiało dosyć mocno nad wodą i jeszcze zaczęło padać Sad trzeba chyba poczekać jeszcze trochę aż pogoda się trochę wyklaruje Wink
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2010 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, wczoraj pompowali wodę i puki szła okonie ładnie brały, miałem kilkanaście sztuk w tym dwa spore (może to były szczupaki) które po krótkim holu spadły Evil or Very Mad ,dzisiaj z rana przez godzinę miałem 19 sztuk , od 22cm w dół,po południu to już makabra silny wiatr i 4 okonki nie większe niż 18 cm, miejscowy na spławik z rana też miał cieniutko Wink
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2010 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, hymm dzisiaj z rana 2 godziny stania w wodzie i Evil or Very Mad tylko Sad 2 okonki ,lekki wiaterek ,słonko i nic po za tym , wczoraj z rana przez godzinę można powiedzieć że okoń szalał ale drobny największy jakiego miałem miał około 23 cm.Wracając z Linawy zajechałem nad Wisłę ,woda co prawda w korycie ale brakuje coś około 70cm żeby można było wejść spokojnie na główki Confused ( w woderach można ale to zbyt ryzykowne nie próbujcie silny nurt Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation nie warto )
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: