Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

śledz???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szagi

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam na ktorym pirsie i jak z przepustkami bo raczej strażnicy niechetnie wposzczaja
dzieki na info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szotornik
Moczykij

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tary port znajduje sie na końcu ulicy polskiej jak jedziesz od Rumi koło pomnika grudzień 70 wjeżdżasz na rondo i jedziesz tak jak by prosto i jedziesz ta droga do samego końca a jeśli chcesz jechać autobusem do z placu kaszubskiego autobus 137 <rzadko jeździ>

GG 3520547
Powrót do góry
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,szagi.. jest to pirs między paliwowym a kontenerowym (chyba to jest rudowy), ale fakt trudno tam jest wejść indywidualnie ale co sobotę lub niedzielę jakieś koło organizuje połowy i jeśli jest np. kilka osób to raczej nie robią z tego problemu (są wyjątki) i można wejść z nimi na ich listę lub niech Twoje koło zorganizuje wejście i nie ma kłopotu ,( pozwolenie na wejście grupowe można zdobyć w kapitanacie portu najlepiej na 2 dni przed terminem takie info dostałem od osoby organizującej połowy.
Powrót do góry
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem przedwczoraj i wczoraj po południu ok.17 do 19 i śledzia bardzo mało co 4-5 rzut pojedynczy śledzik na haku. wszyscy łowiący podobnie albo i nawet jeszcze słabiej zależnie od kolorów przywieszek. ogólnie bardzo zimno robi się po południu ale porzucać można;) he, ogólnie trochę wkurzające zachowanie łowiących dziadków, kiedy złapiesz pojedyncze sztuki a oni dłuższy czas nic wchodzą Ci praktycznie na plecy i rzucają bardzo blisko Ciebie podczas gdy pozostała część mola jest wolna...
Powrót do góry
wind
Wędkarz

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyskoczyłem dziś rano na Górki Zachodnie,falochron przy ujściu Wisły Śmialej. Efekty były, praktycznie brania non stop z chwilowymi przestojami, wtedy śledź był trochę dalej, jakieś 20-30m i tam brał. Zimno, fale przewalały się przez "betony" ale jak na pierwszy raz Wink jestem zadowolony. Nie wiedziałem tylko, że to taka harówa Laughing .

Forum Wędkarskie
Powrót do góry
aress
Wędkarz

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W porcie w Gdańsku - lipa Sad. Zimny wiatr, wysoka fala i pojedyncze śledzie i szprotki. Na kolacje można złowić ale tylko dla dwojga Smile
Powrót do góry
Bartosz
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś z samego rana na Górkach Zachodnich śledź brał non stop i to pod samym betonem jak i dalej w całym kanale. W ciągu godziny pełne wiaderko, nałowić się można do bólu.
Powrót do góry
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gdzie tam w gorkach zachodnich się łowi? nigdy tam nie byłem a na googlach patrze że płynie tam wisła śmiała. są też widochne jakby falochrony od strony zatoki. możesz powiedzie gdzie łowisz? no i czy można tam dojechac samochodem?
Powrót do góry
Bartosz
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dojazd jest dość łatwy jedzie się do przystani jachtowej (Narodowe Centrum Żeglarstwa) i wejściem nr 20 prosto się dojdzie. Najlepsza i bankowa miejscówka to betonowy pirs. Śledzie łowi się w ujściu Wisły Śmiałej. Jak dojedziesz na miejsce spotkasz jakiegoś wędkarza to na pewno trafisz. Dzisiaj problem był z samym miejscem już o 6 rano ciężko się gdzieś można było wcisnąć, ale śledź dopisał pełne wiaderko nie stanowi żadnego problemu.
Powrót do góry
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dżizas, chłopie byłem tam dzisiaj i nikomu nie polecam!!!!! to co się tam dzieje można nazwać żeźnią. ludzie stali jeden na drugim, dotykali się łokciami i widziałem przepychającego się gościa który wylądował w wodzie. wolałem sobie odpuscić. pojechałem do portu do Gdyni a tam lipa po całości.
a tak na marginesie ciekaw jestem jak częste tam w Górkach Zachodnich są kontrole. jak zobaczyłem choinki które mają po 10 haczyków i mięsiarzy wynoszących po dwa pełne wiadra śledzi to szczerze mówiąc byłem w szoku.
pozdrawiam
Powrót do góry
Arek Gd.
Wędkarz

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łowiłem dzisiaj tam z łodzi i na prawdę ilość osób była przytłaczająca. A kontroli ani widu ani słychu.
Bartosz
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łowiłem tam ostatnio dwa razy ale o kontroli to nikt nie wspominał. Ilość wędkarzy w sobotę przerażała trzeba było uważać żeby jeden drugiego nie zahaczył. W środku tygodnia było dużo więcej miejsca.
Powrót do góry
slawencjusz21
Wędkarz

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://img64.imageshack.us/i/20100417479.jpg/
komentarz zbędny;)
Powrót do góry
bolnyj
Wędkarz

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekiepska ekipa. Wyglądają jakby w kolejce czekali na prom do Szwecji Laughing Dal bezpieczeństwa radziłbym założyć kapoki Laughing
grzes

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzialem tam znajome twarze ktore na mojej dzielnicy pija tanie wino jak targali po dwa wiadra sledzia a pozniej to sprzedali wiadomo na co i tak od kilku dni mysle ze kontrol tam sie przyda i to szybko Evil or Very Mad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 4 z 19

Skocz do: