Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wisla Swibno

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukaszenko910
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 5:53    Temat postu: Wisla Swibno Odpowiedz z cytatem

Czy ktorys z kolegow ma jakies ciekawe doswiadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirekj
Moczykij

PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy co masz na myśli ? za 1,5 miesiąca może szybciej będzie szła niezła certa 1,5-2 km w kierunku ujścia na zakręcie dobre miejsce .Przy wejściu do portu dobre łowisko na leszcza ,a i sum się trafia .O sandaczu nie wspomnę . Między śluzami a przeprawą jaź , leszcz i płoć ,jeśli chodzi o jazia to trzyma się blisko kul zanętowych najlepsza tyczka z przytrzymaniem i 3 białe robaczki . Po za tym to bolonka z zestawem 15-20 gram przegruntowany . Między śluzami dobre miejsce na fiderka rzucasz na skraj spokojne z lekkim ściągnięciem w prądzie super brania trzeba trzymać wędkę bo wyrywa .oczywiście sandacz pod nogami (opaska faszynowa)sporo zaczepów ,ale warto . i jeszcze wiele bardzo ciekawych miejsc Very Happy
Powrót do góry
lukaszenko910
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Lut 09, 2009 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirekj dzieki za info Very Happy A powiedz mi jaka metoda ty preferujesz bo glownie spinning. mam wiec pytanko czy tam na spinning mozna rowniez polowic? Jakie sa szanse na szczuplego? Jak jest z okoniem?
Powrót do góry
mirekj
Moczykij

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj preferuje różne metody w zależności o d okoliczności które zastają mnie nad wodą raz lepszy jest picker a innym razem odległościówka lub bolonka ,Łowię również w Morzu z brzegu .Spining nigdy mnie nie wciągną czasami wyskakuje aby poznać ciekawe miejsca wyniki raczej średnie . Mam za to znajomych fanatyków spiningu wyniki mają rewelacyjne i dzielą się swoją dużą wiedzą .Wole założyć małą babkę na bocznym troku i czasami mam lepsze wyniki .Przekop Wisły jest bardzo ciekawie zbudowany opaska faszynowa kończy się ok 5-7 m od brzegu umocowana kamieniami sandacze "stoją" na końcu opaski trzeba kila przynęt urwać ,aby wyczuć ten moment i poderwać przynętę do góry obciążenie to pałeczka 15-20 g przypon ok 40 cm a przynęta paproch lub babka (chyba mam uczulenie na sztuczne) Laughing .Powodzenia.
Powrót do góry
lukaszenko910
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe uczulenie na sztuczne spoko. Ja takze lowie oznymi metodami i w pelni zgadzam sie z Toba ze na roznych lowiskach rozne metody sa skuteczne ale wyspecjalizowalem sie w spinninngu. Piszesz o lowieniu w morzu a w jakich okolicach lowisz? jakie gatunki? ja probowalem kilka razy ale z molo w sopocie jeszcze za malolata to okonie i fladerki sie trafialy i babki. Dzieki wielkie za info o Swibnie napewno sprawdze latem te lowisko.
Powrót do góry
mirekj
Moczykij

PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O łowieniu w Morzu opisze w innym dziale .w tamtym roku często byłem na Górkach Zachodnich ,problem był taki, że jak byłem dwa dni pod rząd to od razu pojawiały się sieci ok 150 m od brzegu,Ale to opisze może za miesiąc jak się zacznie ...
Powrót do góry
lukaszenko910
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to czekam ja z niecierpliwoscia na Twoje posty w temacie Morze Razz
Powrót do góry
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2009 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich był już ktoś w tym roku w świbnie jakie wyniki?
Powrót do góry
marcin887
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin887 napisał:
witam wszystkich był już ktoś w tym roku w świbnie jakie wyniki?
witam jak tam wyniki w świbnie dawno tam nie byłem zastanawiam sie czy warto tam jechać
pawel123

PostWysłany: Nie Sie 05, 2012 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem nieco odświeżyć wątek...

Wędkuje ktoś w Świbnie? Macie jakieś ciekawe miejscówki? Jak wyniki?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: