Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bolszewka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 13:09    Temat postu: Bolszewka Odpowiedz z cytatem

Jezdzi(ł) ktoś na Bolszewkę?Warto tam się wybrać na pstrąga i lipienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomo

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również od niedawna zacząłem się interesować tematem Bolszewki. Co na pewno wiem to to, że jest to naprawdę przepiękny strumyczek. Teren przez który płynie ta rzeczka, jest terenem łowieckim, który należy do mojego koła, w którym poluje. Z racji iż jestem świeżym amatorem wędkarstwa, nie miałem okazji wędkować na tej wodzie, tak więc dołączam się do twojego pytania kolego.
Powrót do góry
Nojf
Moczykij

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomo, w którym obszarze Bolszewka płynie przez teren łowiecki? Pytam, bo również wybieram się nad tą rzeczkę i nie chciałbym, żeby mnie postrzelili Smile
Tomo

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niema się o co obawiac. Sezon polowań zbiorowych został już zakończony. Jedynie możesz napotkać zabłąkanego myśliwego, który dostał indywidualny odstrzał. Mój teren łowiecki biegnie na wysokości Luzino, Barłomino, Wyszecino oraz Smażyno. Dalej są tereny należące do innego koła łowieckiego tak więc nie uciekniesz przed kulą. Proponuje żeby od dzisiaj wszyscy wędkarze będący na Bolszewce nosili kamizelki odblaskowe Laughing (oczywiście to tylko żart) Twisted Evil
Powrót do góry
Lucian77
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak, to ładna rzeczka z możliwościa złapania ładnego Pstraga:) ponieważ!! jest obok niej hodowla i to sa uciekinierzy z hodowli... opisywany odcinek w lesie jest bardzo urokliwy. Może to być rybna alternatywa dla przełowionej Redy
Nojf
Moczykij

PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bolszewkę mam w planach ... ale narazie niestety czasu brakuje. Myślałem o połowach w okolicy Bartłomina. Dokładniej chciałem zaparkować przy mostku na drodze Milwino-Bartłomino i iść w górę. Jak się wybiorę to dam znać.
Czy w tych okolicach jest jakiś parking leśny, gdzie można w miarę spokojnie zaparkować?
Lucian77
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nojf jak bys miał ochote no i z racji tego że jesteś z Gdyni i masz na rumie blisko , pojedź sobie na zagórska ale w okolicy Szmelty.... teraz gdy śnieg topnieje stan wody sie podniósł wyrażnie własnie w górnych partiach Zagórskiej Strugi można cos złapać. Oczywiście nie gwarantuje tobie tego że coś złapiesz, ba nie gwarantuje tobie nawet że będziesz miał branie ale byłem własnie na Zagórskiej na roztopach rok temu i jak najbardziej pamietam że było fajnie. rekordów nie pobiłem ani w ilości ani w jakości ale coś było. Oczywiście to zależy od umiejetności i szczęścia.....
Nojf
Moczykij

PostWysłany: Nie Mar 01, 2009 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucian77, dzięki za radę. Byłem dzisiaj w wersji turystycznej (z żoną), czyli żeby pooglądać. Pojechałem w górę aż do trasy Koleczkowo-Wejherowo (stara Almera to wóz terenowy jakby kto nie wiedział Smile ) i śniegu jeszcze dużo leży. Może w następny weekend uda mi się wybrać z wędką.

Połamania!
PS. Starczy w tym wątku o Zagórskiej, bo nam admin prawa głosu odbierze. Smile
Lucian77
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie w te strone na Zagórską warto sie przejechać, tam pod Koleczkowo:)
Pozdrawiam
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: