Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie na zębatego?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 17:07    Temat postu: Gdzie na zębatego? Odpowiedz z cytatem

Witam koledzy.Gdzie wybrać się na szczupaczka był ktoś może?I jak tam sukcesy? Chcemy wyskoczyć i nie wiemy gdzie. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kogut1982
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym sie chętnie dowiedział.Ostatnio byłem na Mierzeszyńskim i Otominie i kilku zbiornikach w Gdańsku ale bez efektu.
KoBi
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam . jutro z kolegami jedziemy an jezioro osuszyno nad miejscowoscia rzym Smile . . jeziorko prywatne 20 zł za 1 dzien łowienia + 15 zł łodeczka . ostatnio bylismy tam na poczatku wrzesnia i dosc dobre rezultat , kilka szczupaczkow padło . Szkoda że wtedy bylismy krótko i pogoda niedopisywała . Mam nadzieje ze jutro będzie lepiej . Jak amcie ochote mozemy pojechac razem , nas jest 3 jedziemy autem , wiec jak amcie auto to mozemy na 2 jechac . . pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no super a dokładniej to gdzie to jest? Ile od gdańska bo my chcemy sie wybrać ok godz 12? A to kawał drogi jeśli chodzi o ten rzym koło znina. Słyszałem że ładnie gryzą na kanałach cedrowskich?
Powrót do góry
KoBi
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

około 50km od gdańska , za kartuzami . Dołączam mapki . mam nadzieje że pomogą

Powrót do góry
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super już wiem gdzie to jest.Ale to będzie musiało poczekać do następnego weekendu---(za mało czasu) mam nadzieje że dacie znać czy gryzaki skubały? My chyba spróbujemy poćwiczyć na kanałach cedrowskich. A znacie kamień?--wiem że o tym dużo pisano ale na bieżąco nic nie ma.Nigdy tam nie byłem a nie jest daleko.
Powrót do góry
KoBi
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno dam znac . Jezioro kamień , wiem że były zawody spiningowe 27 września organizowane pzrez koło gdynia-port , i z tego co pisza na stronce to nikt nie oprzyniosl wymiarowych ryb :/ , wiec raczej cienko .
Powrót do góry
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za mapki na pewno się przydadzą. Dajcie znać jak wrócicie. POłAMANIA
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KoBi napisał:
Napewno dam znac . Jezioro kamień , wiem że były zawody spiningowe 27 września organizowane pzrez koło gdynia-port , i z tego co pisza na stronce to nikt nie oprzyniosl wymiarowych ryb :/ , wiec raczej cienko .

Fakt, na samych zawodach brak było wymiarowej ryby...ale tydzień wstecz padł zębaty 8 kilogramów. Wiem to z pewnego źródła, chociaż brak dowodów, że tak było w istocie. Ale osobiście widziałem tęczaka (80dag)z Kamienia, który był "przerysowany" przez szczupaka.

Zarząd koła Gdynia Port w porozumieniu z ichtiologiem postanowił wpuścić do jeziora Kamień trzy oznakowane okazy ryb. Decyzja zapadła. Za złowienie, zrobienie zdjęcia ryby i oddaniu nam znaczka będą nagrody z postaci bonów do sklepu wędkarskiego REX. Szczegóły już wkrótce...na pewno szczęśliwy łowca musi być członkiem naszego koła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 10:12    Temat postu: Re: Gdzie na zębatego? Odpowiedz z cytatem

fishermen napisał:
Gdzie wybrać się na szczupaczka

Na Czarne panowie,na Czarne!!!Już kiedyś zachęcałem do wyjazd na to jezioro ale nie zaszkodzi jeszcze raz Wink warto tam sie pokręcić ze spinem i żywcem
Powrót do góry
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 12:06    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

NA Jeziorko osuszyno jezdziłem kupe lat i było spoko karpiki ,ładne liny szczupaczki ale od 2 lat to sobie w kulki laca!!! Nie zarybiaja ( oczywiscie mowia ze tak) a z szczupłymi jest juz krucho same maluszki( duze wszystkie wytargałem ) powodzenia
Powrót do góry
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobi pojechał na osuszyno to zobaczymy efekty.Ja wróciłem z jeziora wycztok kicha wiatr jak na plaży,potem zaliczyłem kamień--kicha jeden zębaty 47 (popłynął do mamy gówniarz) a potem to już tylko wielkie nic. łowiłem na karasia z gruntu. Małolat pyknął na woblerka. Co do wycztoka to ja nie wiem jak te szczupłe coś tam widzą woda zielona. Pozdrawiam
Powrót do góry
KoBi
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh widze że ja tez miałem pecha , samo gówniarstwo sie łapało do 40 cm .
Z rozmów z Wędkarzami ktorzy tez tego dnia byli to równiez nikt nie złowił nic wymiarowego z drapiezców .. ogólem połamac kij i isc na browara Razz . hehe Mniejmy nadzieje ze sie poprawi , jak nie zbieram kase na Wyprawe do Szwecji na Szczupłego Razz . Pozdrawiam
Powrót do góry
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szwecja to jeszcze u mnie musi poczekać i to nie krótko(dom,rodzina, dzieci) brak kasy na takie rarytasy. A co do szczupłych to rewelką w tym roku są przynęty storm--np.okoń. Widziałem jak na nie łowiono i w życiu bym się nie spodziewał takich efektów. Musze przetestować na sobie --tanie nie są bo jedna kosztuje 8-9 zł ale czego się nie robi dla HOBBY.
Powrót do góry
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Czw Paź 09, 2008 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy ciągnę temat dalej. Jakieś sugestie odnośnie zębacza? Wycztok i kamień ogólnie kicha w ostatni weekend. Może ktoś w tygodniu poławiał i może się czymś pochwalić? Ja tak jak pisałem 2 sandacze na trola MW. polecam bo gryzie. Ale szczupłego bym połowił.pozdrowionka
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: