Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Siatki na redzie w Mrzezinie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arek Gd.
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 17:02    Temat postu: Siatki na redzie w Mrzezinie. Odpowiedz z cytatem

Jestem oburzony faktem że studenci cały czas zastawiają rzekę sieciami poniżej mostu w mrzezinie w rezerwacie Beka. Jest teraz największy ciąg troci i łososia na tarło a oni jak gdyby nigdy nic przegrodzili sobie rzekę i wyłapują ryby tryskające ikrą i mleczem.Uważam że ten proceder trwający już bardzo długi okres czasu powinno się jak najszybciej zakończyć.Tak bezsensowne i niezrozumiałe działania nie odbywają sie na innych rzekach tylko u nas, działacze z innych okręgów śmieją się z nas. Inne okręgi dbają i promują swoje górskie rzeki nasz okręg wręcz odwrotnie.Jako wędkarz i Prezes Kaszubskiej Fundacji Ekologicznej wyrażam stanowczy sprzeciw takim postępowaniom, uważam że powinniśmy ten temat nagłośnić i doprowadzić do tego aby nigdy więcej nikt nie grodził rzeki sieciami tym bardziej w rezerwacie przyrody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiktor

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Skąd ta informacja że nadal stoja te siatki?Widziałes je?Ja nic nie widziałem ostatnio,może mieli jakąś chwilowa akcje,ale faktem jest ze o tej porze roku nie powinni stawiac żadnych siatek zreszta jak dla mnie to ani teraz ani w zadnej innej porze,nie sadze żeby to było legalne w czasie ciagu troci!
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arek Gd.
Wędkarz

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siatki stawiają co miesiąc, w grudniu też będą stawiali. Podczas rozmowy kłamali że nie wchodzą im w nie trocie.Kłamstwo na kłamstwie bo pod śluzą ryb codziennie jest dużo , ciąg cały czas trwa.Brak mi słów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: