Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Reda po przerwie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 21:54    Temat postu: Reda po przerwie Odpowiedz z cytatem

Ostatnio polamalem swoj spinning Mikado. Ponownie zlamal sie w miejscu gdzie juz raz byl naprawiany. Tym razem nie da sie go naprawic. Postanowilem kupic nowy i padlo na Shimano Nexave BX 270ML 5-20gr. Dodatkowo ostatnio zakupilem kilka wobkow - "gembali" Irka Gebskiego, wiec postanowilem sprawdzic calosc. Padlo na Rede dzisiaj po poludniu.

Najpierw znalazlem sie w Rekowie, jeden malutki potokowiec, jakies 20cm i nic wiecej, ani pukniecia.

Przenioslem sie blizej Wejherowa. Trzeci rzut, branie, ale rybka sie spiela. Przenioslem sie kilkanascie metrow wyzej rzeki, drugi rzut, siedzi. Wygladalo mi na ladna trotke, ale jak juz mialem rybke w zasiegu wzroku to okazalo sie, ze to piekny potok. 49cm i 1,2kg. Zaatakowal wobka, ktorego spuscilem jakies 20m z pradem wiec mialem bardzo dlugi i fajny hol Smile

Pozniej mialem jeszcze dwa nieudane hole raczej juz mniejszych pstragow ale na pewno mialy sporo ponad wymiar.

Reasumujac - kijek sie sprawdzil doskonale, wobki gembala jak zawsze swietne a co najwazniejsze Reda przywitala mnie po dlugiej nieobecnosci sporymi emocjami Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arekk
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie jakieś fotki? Smile
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arekk napisał:
A gdzie jakieś fotki? Smile

Dodalem do jakiejs starej galerii traktujacej o Redzie. Przepraszam za kiepska jakosc ale robione telefonem, szybko zeby rybki nie meczyc i co by w dobrej kondycji do wody wrocila i na dodatek juz swiatlo slabe bylo dlatego lekko poruszone. No ale bohatera widac w calosci Smile

http://www.pzwgdyniaport.pl/gallery2/main.php?g2_itemId=4844
lion
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Redzie ostatnio srebrniakami obrodzilo, padły ryby lepsze niz na otwarciu sezonu. Zdjecia sa na stronie Witka Polakowskiego.
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lion napisał:
Na Redzie ostatnio srebrniakami obrodzilo, padły ryby lepsze niz na otwarciu sezonu. Zdjecia sa na stronie Witka Polakowskiego.

Tak wiem wlasnie, widzialem na stronie. Dlugo cisza byla az tu nagle kilka nowych fotek ladnych rybek Smile Wybiore sie niebawem znowu wiec moze sie poszczesci z jakas trocinka Smile
blysk777
Moczykij

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był ktoś?Jak tam?Wybieram się w tygodniu. Smile
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj bylem po poludniu ale tylko 3 godziny Sad Niestety z rybkami kiepsko. Jeden potok 20 cm i to wszystko.
Spotkalem znajomego, ktory byl od rana i tez zadnego kontaktu.
Lowilem w Polchowie.
cysiek_b
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Kolegów Smile A jechał by ktoś chętny w najbliższy weekend ? tzn. 11-12.10.2008r. ? . Zawsze chciałem połowić sobie na tej rzece ale nie miałem okazji i z kim Sad . Jak coś samochód mam, licencję jedniodniową wykupię i można sie przejechać Smile
Powrót do góry
Arek Gd.
Wędkarz

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Redzie od 1 października do końca roku jest zakaz spiningowania.
cysiek_b
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arek Gd. napisał:
Na Redzie od 1 października do końca roku jest zakaz spiningowania.

Oj mój błąd nie wiedziałem ale napewno jak bym wykupywł licencję to by mnie uswiadomiono Smile . No to w takim razie gdzieś na klenia bym sie wybrał , ta rybka również jest na moim celowniku Smile
Powrót do góry
foxy77
Moczykij

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 18:27    Temat postu: klenie Odpowiedz z cytatem

witam!!!
dobrym łowiskiem na klenia jest podobno wierzyca powyżej elektrowni w gniewskich młynach - natomiast kuzyn mojej narzeczonej z zadowoleniem łowi klenie w okolicy kulic tczewskich -ale tam nigdy nie łowiłem i nie wiem do końca czego tam się spodziewać -jedynie to co mi michał opowiadał - trafiają sie klonki ok 30-50cm na wobki
cysiek_b
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 20:26    Temat postu: Re: klenie Odpowiedz z cytatem

foxy77 napisał:
witam!!!
dobrym łowiskiem na klenia jest podobno wierzyca powyżej elektrowni w gniewskich młynach - natomiast kuzyn mojej narzeczonej z zadowoleniem łowi klenie w okolicy kulic tczewskich -ale tam nigdy nie łowiłem i nie wiem do końca czego tam się spodziewać -jedynie to co mi michał opowiadał - trafiają sie klonki ok 30-50cm na wobki

Fakt jest napewno wiele dobrych miejscówek tylko przydałby sie przewodnik hihi . Ja niestety krótko mieszkam w pomorskim i na chwilę obecną moją ulubioną miejscówą jest j. Kamień reszta jeszcze przede mną Very Happy
Powrót do góry
foxy77
Moczykij

PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 6:46    Temat postu: wierzyca Odpowiedz z cytatem

jakbyś kiedys był chętny na wierzyę to nie ma sprawy -daj tylko zanać -a tak w ogóle to zapraszam w styczniu nan troć -trafiają się naprawde kapitalne sztuki
Rubens

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kontrolnie 2 godzinki 14.00 - 16.00 brak kontaktu z rybami , tak samo jak inni wędkarze. Czas miło spędzony i już Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: