Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jez.Wysockie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Necrolyte
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylem dzisiaj na wysockim, ano bo dawno nie bylem, bylem od 17-22. Lowilem na bata i feedera, od strony domkow letniskowych. Braly oczywiscie plotki, ktore sa tu chyba plaga jakas, kilka okonkow i 4 leszcze takie po 25 cm. Lowilem na czerwone i biale. Zastanawiam sie czy ktos z was moze orientuje sie na temat wegorzy i linow w tym jeziorze? Bardzo chcialbym zasadzic sie na jeden z tych gatunkow, a najlepiej na oba Smile Slyszalem od tutejszych, ze sa ponoc te ryby, choc ja na oczy ich w zyciu w tym jeziorze nie widzialem, ani nikogo kto by je zlowil przy mnie, a lowie juz tu dobre 7 lat Smile moze macie jakies miejscowki lub pomocne informacje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areajdm
Wędkarz

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z racji wakacji kuzyna, szybki wypad wczoraj nad Wysockie - 20-22. Spławik i spinning na zero, z gruntu na czerwone kilka brań, jedno bardzo dynamiczne, ale nic nie zacięte. Przygotowani przyjechaliśmy dzisiaj o 5tej, ale... brań z gruntu mniej, po 8ej się zawinęliśmy z pustą siatką. Ludzi całkiem sporo, ale wyniki chyba też na zero... Potencjał jest, życie widać, ale nie umiem się do niego dobrać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SwiezyWedkarz
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pią Sie 09, 2013 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM. mam opcje jechać jutro z samym spiningiem na to jezioro .

jest sens uderzać na okonia i szczupaka ?

niestety mam tylko do wyboru to jezioro z braku "zmotoryzowania" ;/
Powrót do góry
miauu5
Moczykij

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Dziś całe jezioro w sieciach, pewnie odłowy kontrolowane, naliczylem około 7 sztuk po 300 metrów. A juz fajne rybki łapalem w tym roku, a teraz 2 lata bedzie cisza. Dziekuje PZW.
Powrót do góry
Mariusz

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach te odłowy kontrolowane... Crying or Very sad
Swoją drogą bezwzględnie powinna być informacja na stronie Okręgu gdzie i kiedy będą robili te odłowy.
Powrót do góry
SuperGrover
Wędkarz

PostWysłany: Pon Gru 02, 2013 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem w tym roku ktoś zablokował dopływ do jeziora tego strumyka i doszło tam do katastrofy ekologicznej. Nastąpiła przyducha i zdechłe ryby można było liczyć w kopach (ponoć takich po kilkadziesiąt sztuk), a nie sztukach. Te ryby zbierali członkowie SSR z Rumi (opiekują się tym jeziorem) i od nich mam takie info.
Powrót do góry
Mariusz

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SuperGrover napisał:
Z tego co wiem w tym roku ktoś zablokował dopływ do jeziora tego strumyka i doszło tam do katastrofy ekologicznej. Nastąpiła przyducha i zdechłe ryby można było liczyć w kopach (ponoć takich po kilkadziesiąt sztuk), a nie sztukach. Te ryby zbierali członkowie SSR z Rumi (opiekują się tym jeziorem) i od nich mam takie info.

Kolego jeziorem Wysockim opiekuje się koło Gdynia Miasto. Natomiast SSR z Rumii opiekuje się głównie jez. Wyspowo i raczej nie zbierali ryb w wymienionym przez Ciebie jeziorze.
Powrót do góry
jarry
Site Admin

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy proszę Was nie piszcie bzdur na forum , po pierwsze jez. Wysockie jest pod opieką koła Gdynia Miasto, wiec członkowie SSR z Rumii nie mają tam wstępu bo nie ich teren działania ,po drugie nie było żadnej przyduchy,wiec nie było co zbierać, a po trzecie byłem nie raz na odłowie kontrolnym i znam rybaka ,który się tym zajmuje i na pewno nie ma on 7 sieci po 300 metrów.
miauu5
Moczykij

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie tych sieci, trzeba było byc tego dnia nad jeziorem i zobaczyc te sieci na całym jeziorze. Byłem po pracy, na kilka godzinek, jak zobaczyłem to mi sie odechciało wedkować. Ale jeszcze tam moze pływaja miski.
Powrót do góry
SuperGrover
Wędkarz

PostWysłany: Wto Gru 03, 2013 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy wędkarze macie rację. Opisana przeze mnie sytuacja dotyczyła j. wyspowo, a nie wysockiego. Przepraszam za zamęt i nieporozumienie.

jarry napisał:
członkowie SSR z Rumi nie mają tam wstępu bo nie ich teren działania

Niby czemu wstępu nie mają? strażnik społeczny działa co prawda w ramach własnego koła, a tym samym na wodach oddanych temu kołu pod opiekę, ale nie tylko. Zresztą nie tylko strażnik, a również sam wędkarz może i powinien reagować na wszelkie stwierdzone nieprawidłowości.
Powrót do góry
michu44

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 6:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SuperGrover napisał:
Koledzy wędkarze macie rację. Opisana przeze mnie sytuacja dotyczyła j. wyspowo, a nie wysockiego. Przepraszam za zamęt i nieporozumienie.

jarry napisał:

Niby czemu wstępu nie mają? strażnik społeczny działa co prawda w ramach własnego koła, a tym samym na wodach oddanych temu kołu pod opiekę, ale nie tylko. Zresztą nie tylko strażnik, a również sam wędkarz może i powinien reagować na wszelkie stwierdzone nieprawidłowości.

Niestety w jez. Wysockim nie jest dużo lepiej . Co prawda z tego co wiem przyducha ostatniej zimy tam nie wystąpiła ale czystość wody w tym zbiorniku pozostawia b.dużo do życzenia. Duża część z okolicznych zabudowań odprowadza ścieki do jeziora .
Powrót do góry
jarry
Site Admin

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SuperGrover napisał:

jarry napisał:

Oczywiście masz rację strażnik obojętnie gdzie by nie łowił ,widząc nieprawidłowości powinien zareagować i nie tylko strażnik a także ,,zwykły wędkarz".Pisząc ,że ,, nie mają tam wstępu " miałem na myśli to iż w SSR jest terytorializm , to znaczy ,że straż SSR z Rumii została powołana do działania tylko w powiecie Wejherowskim , jez. Wysockie nie leży w tym powiecie wiec straż z powiatu Wejherowskiego nie ma prawa dokonywać na tym jeziorze kontroli.
Prezes
Moczykij

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michu44 napisał:
SuperGrover napisał:

jarry napisał:

Niestety w jez. Wysockim nie jest dużo lepiej . Co prawda z tego co wiem przyducha ostatniej zimy tam nie wystąpiła ale czystość wody w tym zbiorniku pozostawia b.dużo do życzenia. Duża część z okolicznych zabudowań odprowadza ścieki do jeziora .

Jak czytam coś takiego to po prostu doprowadza mnie to do szewskiej pasji Evil or Very Mad I za co my płacimy? Za łowienie ryb w ściekach? Jeżeli każdy wie jak jest to nie można tego zgłosić do odpowiednich organów, aby się tym zajęli?
Powrót do góry
senior
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na Wysockim w Nowy Rok ze spinningiem na troka otworzyłem sezon. Porzucałem dla treningu, oczywiście kilka paproszków "zostawiłem" - okonki świętowały we własnym gronie.
- 6 stycznia powtórka, lecz też bez rezultatu - teraz muszę zaopatrzyć sie w nowy zapas twisterków. Pozdrawiam
Arti
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podoba mi sie Twoje pozytywne podejscie do tego tematu, tak trzymac Smile
daj znac, jak bedzie nastepnym razem Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 11 z 15

Skocz do: