Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jez.Wysockie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KJ-UB...i te stertyy śmieci nad....błagam zabierajmy wszystko co "przytargaliśmy"nad nasze wody...niby wszyscy tacy "porządni"...a jednak siedzimy nad wodą w syfie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś, j.Wysockie- w końcu coś się ruszyło. Brał karaś taki po 0,5kg oraz trafił się lin, co mnie bardzo zdziwiło, bo słyszałem, że były próby zarybiania tym gatunkiem, ale niestety bez powodzenia.
Oprócz tego dużo krąpia takiego po 25cm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem, po kilku latach absencji, cóż... dosłownie dwie płotki długości palca, ale nie jestem zawiedziony, spodziwewałem się takich efektów po zmnianie pogody, która nastąpiła
za to żerowała okoń, co jakiś czas gonił zaciekle drobnicę, widziałem też atak szczupaczka (na oko miał 2 kg)
pojadę na pewno, raz jeszcze, a może dwa, tylko mam pytanie,
lepiej rano czy wieczorem, na różnych akwenach, różnie to bywa?
Powrót do góry
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 19:26    Temat postu: ! Odpowiedz z cytatem

wogóle bym nie jechał.... to juz lepiej na tuchomek!
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylem w zeszłym roku i dziękuję, wolę na Wysockie
w Tuchomku - woderki na nogach i wchodzę do wody,lekko zapadam sie w mule ale to nic, dopiero smród siarkowodoru wygnał mnie z wody
Powrót do góry
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 22:07    Temat postu: STARY NIE WIEM O CZYM MóWISZ! Odpowiedz z cytatem

W tamtym tyg miałem 2 karpiki 4,5 i 5kg! Kilka węgorzy itd! Oczywiscie tylko nocka bo w dzien nie ma sensu.....! Na wysockim jak cos złapiesz to sukces.
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak tam panowie wędkarze dzieje się coś na Wysockim, szczupły szlaje, sandały wszytko pozjadały, bo ja tam wole lechole
Powrót do góry
Koliat

PostWysłany: Sob Maj 17, 2008 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spędziłem tam sumarycznie jakieś 30 godzin, trochę zanęty wrzuciłem w to jezioro. Efekt jednak taki, że nie miałem nawet brania. Dziś nastawiłem się na leszcza, czyli zestaw chyba dobry (tak mnie się wydaje), grunt, hak kukurydza/białe, traperowska zanęta leszczowa z dodatkiem biszkoptu i melasy, też bezskutecznie. Jutro z rana jeszcze tam podjadę i zobaczę jak to wygląda. Gdyby nie to, że upiorny syf na brzegach (przynajmniej w okolicach plaży), to byłoby ok. Zazwyczaj idę gdzieś w środek lasku na te łowiska, jutro zarzucę tam grunt i sobie poczytam jakąś dobrą książkę i wypije sobie piwo. Jak coś weźmie, to weźmie. Jednak bez rewelacji.

Gorzej z tym, że od niedawna mieszkam w Gdyni, i nie mam dobrego połączenia nad inne wody. Ma ktoś może jakieś sugestie odnośnie paru łowisk (nazwy znam, bardziej interesuje mnie metoda dojazdu, tylko publiczny transport niestety).

Pozdrawiam
Alex.
Powrót do góry
tomek7546
Moczykij

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile jest kilka jezior , tez mieszkam od niedawna w gdyni i powiem tak; Laughing trojmiasto piękna stolica naszego wybrzeza a im blizej miasta tym woda beznadziejna Embarassed , słyszałem że na j .kamien ładnie gospodarują wodą , Confused dojazdu nie znam ale mam samochod Very Happy a w pare osób zwsze taniej
pozdrawiam wszystkich imigrantow , ja pochodze ze stargardu szczecinskiego Smile
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomek7546 napisał:
im blizej miasta tym woda beznadziejna

Nie jest tak zle,lubisz łowić leszcze i inne białe więc się nie zawiedziesz Wink
Powrót do góry
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem okazję zobaczyć tam i zawodowców jeśli chodzi o karpia i rybki od 10kg w górę.
Powrót do góry
Maniek_111
Moczykij

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś może gdzie najlepiej zasadzić się na biała rybe (głównie interesują mnie leszcze) na j.Wysockim? Bliżej plaży czy może bliżej stanicy?
Powrót do góry
Maniek_111
Moczykij

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wybrałem sie nad Wysockie w zwiazku z rozpoczęciem sezonu jakie ma się tam odbyć 26.04, ryba brała bardzo słabo, wiał silny wiatr i bardzo ciężko łowiło się na bata. Łowiłem ok 3 godzin, mój wynik był słaby ale mam nadzieje że na zawodach bedzie lepiej

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44628ecafa492704.html
Powrót do góry
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2009 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak jest teraz bo dawno nie byłem natomiast kiedyś przeżyłem tam horror i od tamtego czasu nie jeżdzę.A mianowicie setki padniętych linów na brzegu od małych po giganty jakie się niektórym nawet nie śniły. Pamiętam że ten widok na długo powalił mnie z nóg nawet kiji nie rozwijałem. To była jakaś choroba skrzel. A tak poza tym to ogólnie zawsze tam był syf nad wodą i ludzi dużo ogólnie łowienie bez przyjemności.
Powrót do góry
malolat89
Wędkarz

PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś byłem na jeziorze wysockim... szczupaczek 60 cm i 6 okoni wszystkie ponad 30 cm ;] warto było od 7 do 19 siedziec szczególnie jak tego szczupaka sie holowało ;] jezioro znów staje się ciekawe tak jak dla mnie młodego wędkarza;] pełno ludzi jak i po jednym i drugim brzegu ;] pozdrawiam i połamania ;]

4480443 gg
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

Skocz do: