Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

jez.Wysockie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jan Rębisz

PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 19:44    Temat postu: jez.Wysockie Odpowiedz z cytatem

Proszę o informacje na temat jez.Wysockie a glównie natemat karpia,sposoby połowu,zanętyy,przynęty,itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Czw Lut 15, 2007 22:01    Temat postu: Jeziorko całkiem całkiem ale kilka lat temu! Odpowiedz z cytatem

Aktualnie drapieżnika mało,karasia tez w porównaniu co było np 3lata temu to kicha.Z karpiem ciezko powiedziec ale było zarybiane karpikiem 2 lata temu łapałem troszke maluszków( oczywiscie wypuszczone-ale inni załamka biorą wszystko)wieksze sa niby ale ja nie złapałem! Leszczyki od 1-2 kg sie zdazaja ale tez nie wiele .....itd! Ogolnie nie polecam
Powrót do góry
Jan Rębisz

PostWysłany: Pią Lut 16, 2007 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ukrywam że jestem zaskoczony że jest aż tak kiepsko ponieważ słyszałem same dobre rzeczy na temat tego jeziora nie wspomnę już o potężnych karpiach jakie tam mialy być czy to tylko mit?
Powrót do góry
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lut 17, 2007 23:32    Temat postu: taka jest moja opinia Odpowiedz z cytatem

ale niech inni sie wypowiedzą którzy jeżdzą tam częśćiej!
Powrót do góry
Piotr
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętni którzy chcą zobaczyc co pływa w j. Wysockim moga przyjechac w maju w dniach 17-20 nad jezioro i popatrzec jak łowią zawodowcy.
Odbędą się Ogólnopolskie Zawody Karpiarzy.

Pozdrawiam.

www.wedkarzmorski.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 18, 2007 19:11    Temat postu: dzięki za info! Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Jan Rębisz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mam zamiar tam być i dlatego chciałem zebrać troszkę informacji na temat tego zbiornika Embarassed
Powrót do góry
Jan Rębisz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2007 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sory zapomniałem dodać NIA JESTEM " ZAWODOWCEM " Pozdrawiam i szczerze proszę o więcej informacji a w maju zapraszam na kawe... Razz
Powrót do góry
Jan Rębisz

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aleście się panowie rozpisali Shocked
Powrót do góry
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 22:26    Temat postu: Wyniki Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko czy był ktoś juz na wysockim są jakies efekty?
Powrót do góry
infoex
Moczykij

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam od kilku lat w Gdańsku Osowej a od roku przestałem łowić na tym jeziorze. Generalnie jest dno ! Biorą same małe płotki i rzadko się zdarzy coś większego. 2 lata temu znalazłem martwego karpia na brzegu - miał na oko z 8 może 9 kg. Ile razy idę na spacer i pytam wędkarzy tyle razy każdy mówi, że nie bierze. Po prostu nie wiele tam zostało bo nie wierzę że jakby było dużo ryb to nic by nikt nie łowił porządnego. Moze karpa trochę zostało zakładając ze "wędkarze" wypuszczali 20 cm, którym było jezioro zarybiane.
Powodzenia każdemu ale nie nastawiajcie się, że poszalejecie na jeziorze wysockim
Powrót do góry
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem dziś i bardzo kiepsko, prawie żadnych brań, a jak już to płotki wielkości chipsów i to może ze 3 przez parę godzin. Może jeszcze coś się ruszy, aha znajomy złapał 1.05 szczupaka 57cm i nic więcej.
Powrót do góry
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawdę póki się samemu nie pojedzie się nie przekona. Tak jak jezioro na osowej, każdy mówi że tam ryb nie ma, a ja w ciagu dnia będąc w pracy podjechałem do człowieka, a On a siatce chyba z ze 4 takie ponad kilo karasie i kilka mniejszych, ale porządnych Smile teraz z dobrą wodą ciężko, w każdej wodzie coś jest, trzeba trafić na dzień i się wszędzie nałapie, chyba że przypadkowo ktoś to zrobił wcześniej w sposób mniej elegancki Smile))
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z drapieżnikiem jest cienko ( wpadam co jakiś czas bo teściowa niedaleko mieszka) i dlatego biała jest skarłowaciała. Oczywiście zdarzają się przypadki dobrych połowów ale to bardzo żadko. Ponadto jakiś syf ostatnio jest w wodzie - zamoczysz rękę a ona potem się klei - to nie jest normalny objaw zakwitu - za dużo syfu z domków do jeziora jest spuszczane.
cliodci
Moczykij

PostWysłany: Pią Cze 08, 2007 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś byłem na łódce, i brania były "falami". Jak podeszła ryba to było co robić, a później cisza i znowu po jakimś czasie ruszyło znowu. Efekt dzisiejszego dopołudnia to: 30 płotek w wymiarze 15-18cm oraz parę okoni w tym jeden 25cm oraz kilka krąpi.
Ogólnie było nieźle.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

Skocz do: