Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łowisko specjalne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lip 12, 2008 18:45    Temat postu: Łowisko specjalne Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów, chciałbym się podzielić swoimi radościami, odkryłem łowisko, w którym pływają duuuże ryby, które ładnie powalczą na kijku. Niestety, jest to łowisko komercyjne, nie podam gdzie się znajduje, bo mógłbym (chyba) naruszyć regulamin forum Wink
Ale jeżeli kogoś to interesuje to proszę pisać na mail. Niestety odp. z mojej strony może potrfać trochę czasu, gdyż nie mam ciągłego dostępu do neta Crying or Very sad

Wcześniej jeżdziłem, na różne łowiska PZW, ale rzadko łowiłem naprawdę duże rybki Sad więc postanowiłem skorzystać z propozycji kolegi i wybrać się na "łowisko specjalne". Wziąłem ze sobą bata 7m. i spininng żeby sobie pożucać jakby na spławik nic się nie działo. Na pierwsze branie czekałem jakieś 15-20 min, zaciołem szybko i pusto, po 5min. to samo i tak jeszcze parę razy. W końcu odwiedził mnie kolega, który spinningował i powiedział że z zacięciem nie ma się co spieszyć. Następne branie, czekam....tne...JEST!!
Odjazd i strzela przypon, zakładam grubszy, branie, czekam...tne...JEST!!
Stzrela cały zestaw. biegne po wędkę spiningową na szczupłego, zakładam zestaw spławikowy i bardziej masywniejszy. Do końca dnia łowie 6 karpii . najwi.ększy koło 3kg. Super zabawa.
Od tamtej pory jeżdzę tylko tam. Jak na raie największy mój karp to około 6-6,5kg. super jeżdził.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: