Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Z plaży:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mardead

PostWysłany: Sob Lip 19, 2008 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli coś może sie nie dać to z pewnością sie nie uda.
Dla mnie Dramat:( Niestety po deszczu zejście od latarni na plaze zrobiło sie sliskie i niestety nie udało sie uniknąć gleby. NIestety jak pech to pech i kij plażowy złamany:( na szczęsci jakis mialem jescze jakis teleskop 3,60 ale niestey to już nie to.
Na samej plaży troszku ludzi, ale tylko jeden dziadek miał pare leszczy reszta zero. Ja sie poddałem koło 20. Na domiar złego jutro są w rozewiu zawody i nawet jakbym mógł to niemam z czym startowaćSadSadSad

Miało być pięknie a wyszło.....
Juniorsky

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mardead nie wiem czy dobrze obstawiam, ale mam wrazenie ze jestes z Witomina Smile i rozmawialismy ostatnio na Skwerku,
jezeli trafiłem to pozdrawiam dawnego sąsiada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mardead

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje Krzysztofie:) tyle że teraz mieszkam w Mrzezinie:)
Mardead

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że spotkamy się też podczas wędkarskich przygódSmile
michalgd

PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 7:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów, czy ktorys z Was probowal lowic dorsza z plazy w okolicach Gdanska (np na Gorkach Zachodnich lub w Sobieszewie)? Ja jak narzaie lowilem z plazy wylacznie plastugi glownie we Wladyslawowie, na Gorkach bylem zaledwie kilka razy raczej z marnymi rezultatami (2-3 fladry z jednej zasiadki).
Powrót do góry
rufio20
Moczykij

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 9:11    Temat postu: okolice Gdańska Odpowiedz z cytatem

Chyba już kolego rozmawialiśmy na ten temat jak byłeś po sprzęt wędkarski u mnie w sklepie. Próbować trzeba kilka lat temu dorsz trafiał się często po kilka sztuk na wyjazd w tym roku można zliczyć już ponad 100 ludzi w październiku okolice ostrowo-karwia-władek itd. i to nie pojedyncze wypady i padło może z 8 dorszy także wyniki niepowalające jedno branie to sukces także trzeba próbować pozdrawiam
michalgd

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, zgadza sie, rozmawialismy, z tym ze dalej zastanawiaja mnie miejsca blizej Gd, poniewaz dojechac na polwysep w godzinach szczytu (tzn po pracy) to tragedia. Chyba poprostu bede musial wytestowac to na wlasnej skorze i pojechac kilka razy na plaze do np Sobieszewa. Dodam jeszcze, ze w srode bylismy z kolega we Wladyslawowie 17-22 i przyczepila sie tylko jedna fladerka. Ogolnie kiepsko bo malo wody (sprawka poludniowego wiatru). Przynajmniej nalapalismy tubisa i czekamy na zmiane pogody. Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Morze nasze morze :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: