Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie polecacie ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 11:00    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Pewnie ze z zarybieniami to lipa.!!! Lina duzego jest sporo bo po moim wyjedzie miałem kontakt z kolesiem który został tydzien dłużej.Mówił ze codziennie padały duże sztuki do 2kG.Leszcza to tam przez tydzień jak byłem nikt nie widział, szczupak zapomnij( 1 szt 10 wędkujących przez tydzień) Szkoda ze nie połowiłes linków.. moze wyciągneli do końca Sad ! Została jeszcze sielawa i bajki szefa ośrodka co tam nie pływa.Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Wybieram się na tydzień do Grzybiej Dąbrowy.
Czy może był ktoś z kolegów ostatnio w tym ośrodku?
Co tam słychać,czy zaczęły brać ryby,jak z grzybami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomasz Labuda
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 12:55    Temat postu: Re: wróciłem ... Odpowiedz z cytatem

biodivTZ napisał:
No i jak obiecałem, tak piszę ... Byłem tam 5 dni, łowiłem codziennie rano, wieczorem i na noc zostawiałem gruntówkę. Nęciłem (niezbyt obficie) dobrej jakości zanętą do spławika i do sprężyny z dodatkiem przynęt zanętowych.

Miałem świetny domek 2 m od jeziora, tej zatoczki na końcu ośrodka. No i to tyle. ..

byłem tam rok temu i podobnie jak Kolega Biodiv miałem domek 2m od jeziora ( hiba nawet mówimy o tym samym , nad samym jeziorem trzy obok siebie). Trzeba przyznać , że ośrodek jest położony bardzo malowniczo , a jeziorko jest piękne z krystaliczną wodą. Sądzę , że z tego powodu zdarza się , że pojawiają się tam nurkujący z akwelungami. Jak ja byłem pływali wzdłuż lini brzegowej między innymi tam gdzie ja z ojcem mieliśmy położone zestawy. Jesli jest tak , że nurkują tam regularnie to łapanie na terenie ośrodka mija się z celem. Jeśli chodzi o rybki , to rzeczywiście woda ta jest dla mnie nieodgadniona. Sądzę, że leszcza jest bardzo mało ale za to lufy pływaja konkretne no i ładny lin . Jak łaziłem wzdłuż brzegu ( na lewo od ośrodka stojąc twarzą do jeziora) widziałem piękne liny wygrzewające się na słońcu. Reasumując : mój tata rekord życiowy lin ponad 2 kg szt.1
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: