Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jezioro Wycztok
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind
Wędkarz

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie, woda praktycznie nieprzeźroczysta, i jakieś tłuste plamy.... ale mimo wszystko będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje

Forum Wędkarskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WM
Wędkarz

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KJ-UB napisał:
Na razie na Wycztoku jest kibel woda mętno-zielona i wali gnojówką

Ciekawe czy opiekun wody zainteresował się tym problemem Evil or Very Mad bo wątpie aby to było spowodowane ilością karpia,którego nie ma tam aż tak baaardzo dużo

Wind zobacz tu:
http://forum.pzw.gda.pl/viewtopic.php?t=300&highlight=mapki
Powrót do góry
wind
Wędkarz

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podziękował Smile

Forum Wędkarskie
Powrót do góry
wind
Wędkarz

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,
jaka jest szansa na lina na Wytczoku, ktoś się spotkał z tą rybką w tym akwenie??

Forum Wędkarskie
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wind napisał:
jest szansa na lina na Wytczoku?

I to spora Very Happy bo całkiem dużo ich tam pływa
Powrót do góry
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście byłem z 6 razy i dwa linki złapałem.Nie wiem jak teraz ale kiedyś było mnóstwo karpików- i nie pisze o tych wielkich które tam pływają łapaliśmy z wyspy--właziło się tam w woderach i wszędzie była woda jedyne suche miejsce to krzaki ale karpiki od1,5-2 kg brały na kukurydzę jak płotki uwierzycie czy nie to wasza sprawa ale jednego dnia można było złowić 15 szt. Nie wiem skąd tam tyle młodzieży być może z zarybień ale zabawa była przednia. Wszystkie ryby wylądowały w wodzie poza jednym łakomczuchem. Very Happy
Powrót do góry
wind
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
wind napisał:
jest szansa na lina na Wytczoku?

I to spora Very Happy bo całkiem dużo ich tam pływa

Dziękuję za info, pewnie już na płytkiej wodzie można się na nie zasadzić Smile

Forum Wędkarskie
Powrót do góry
bodzio1303
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fishermen napisał:
łapaliśmy z wyspy--właziło się tam w woderach Very Happy

A gdzież to na Wycztoku jest ta wyspa Shocked
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fishermen napisał:
mnóstwo karpików-jednego dnia można było złowić 15 szt. Nie wiem skąd tam tyle młodzieży być może z zarybień . Wszystkie ryby wylądowały w wodzie poza jednym łakomczuchem. Very Happy

Pewnie,że z zarybien tylko gdzie tu ich sens Question Kolejny raz pieniądze wywalone w błoto bo większość napychała karpikami bagażniki i pewnie już mało co zostało Evil or Very Mad Cholera może ktoś mi wytłumaczy w czym problem zarybiać pózną jesienią i wprowadzić całkowity zakaz połowu ryb na choćby dwa miesiące?Redę to można nawet teraz zamknąć...
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 6:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM napisał:
fishermen napisał:
mnóstwo karpików-jednego dnia można było złowić 15 szt. Nie wiem skąd tam tyle młodzieży być może z zarybień . Wszystkie ryby wylądowały w wodzie poza jednym łakomczuchem. Very Happy

Redę to można nawet teraz zamknąć...

WM Zobacz jaką radochę zrobiono wędkarzom wprowadzając zakaz na Redzie...z jeziorami to tak samo... po prostu są ludzie świnie i ludzie ludzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 6:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te karpiki łowiliśmy dawno to było 4 lata temu nie wiem jak inni ale nasze pływają--(MAM NADZIEJĘ) Napisałem o tym bo to była przygoda nie do zapomnienia. A jeśli chodzi o samą wodę to jeziorko jest super...ps jak dotąd nigdy nie widziałem tam straży więc nie ma się co dziwić że można bezkarnie łowić i zabierać takie maluszki
Powrót do góry
fishermen
Wędkarz

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fishermen napisał:
Te karpiki łowiliśmy dawno to było 4 lata temu nie wiem jak inni ale nasze pływają--(MAM NADZIEJĘ) Napisałem o tym bo to była przygoda nie do zapomnienia. A jeśli chodzi o samą wodę to jeziorko jest super...ps jak dotąd nigdy nie widziałem tam straży więc nie ma się co dziwić że można bezkarnie łowić i zabierać takie maluszki
Jeśli chodzi o tą wyspę to jest tutaj- http://img7.imageshack.us/my.php?image=beztytuubza.png kiedyś trzeba tam było wchodzić w woderach
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujas007 napisał:

WM Zobacz jaką radochę zrobiono wędkarzom wprowadzając zakaz na Redzie...z jeziorami to tak samo... po prostu są ludzie świnie i ludzie ludzie...

Sylwek masz rację,że są ludzie i ludziska tylko zauważ,że takie zakaz najbardziej przeszkadzają własnie miesiarzom http://www.rzekareda.bnx.pl/forum/viewthread.php?forum_id=2&thread_id=50&pid=524#post_524
http://www.rzekareda.bnx.pl/news.php?readmore=129
bo bardzo łatwo ich wyłapac jeśli łowią na zamnkniętym odcinku.
Zarybiając jezioro np. w listopadzie będziesz miał mało głosów oburzenia bo znikoma ilość wędkarzy odwiedza w tym okresie jeziora.
Wątpię aby ci,którzy faktycznie chcą łowić w rybnych wodach mieli jakieś zastrzeżenia do czasowego zamykania łowisk po zarybieniu
Osobny temat to info o zamykanych odcinkach bo chyba tylko przez to jest kłótnia o Redę Evil or Very Mad
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM, nie znam powodu dlaczego tych smoltów nie wpuszczono jesienią...może nie było jeszcze odpowiedniego materiału zarybieniowego. Znam już dość długo naszego ichtiologa i wiem, że nie zrobiłby nic w sposób nieprzemyślany. Musiały być jakieś powody zarybiania właśnie teraz.

Masz rację jesień i to późna jesień w przypadku jezior to najlepszy czas na zarybianie rybami już bardzo atrakcyjnymi dla wędkarzy. Ale i tak mimo wielu kontroli zawsze znajdą się amatorzy łatwego mięcha.

Już wiele razy to przerabiałem z kolegami...i naprawdę jest kilka "szkół"...ogłaszać czy nie ogłaszać zarybiania. To naprawdę dylemat. Za ten link do forum Witka to Ci dziękuję Smile jakiś tam don kichot czy coś takiego pojechał sobie po mnie:) Być może przetrzepałem mu siatę na Kamieniu...bo coś nie przepada za mną Smile
Też go już nie lubięSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomek7546
Moczykij

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem wczoraj na nocce do dziś wieczora za karpiem i brały leszczyki jak dłoń , miejscowy mowił że za karpiem to źłe miejsce wybrałem, mowi ze następnym razem mam iść na rów karpiowy gdzies koło plaży , wiecie moze gdzie ta plaza? (byłem tam pierwszy raz)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

Skocz do: