Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dopłata na wody górskie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mario

PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 13:48    Temat postu: Dopłata na wody górskie? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Wykupiłem w tym roku składkę na wody nizinne. Czy jest możliwość dopłaty aby otrzymać pozwolenie na łowienie w wodach górskich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grand-10
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że jest taka możliwość... Wink

Tłumaczyć nie będę co i jak bo wszystko znajdziesz tutaj Arrow http://www.pzw.gda.pl/content/view/21/31/ Wink

Życzę miłej lektury... Wink Wink Wink
mario

PostWysłany: Czw Maj 01, 2008 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za link. Niestety nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie Sad . Mogę się jedynie domyślać, że muszę dopłacić różnicę pomiędzy skł. górską, a skł. nizinną. No chyba, że czytałem niedokładnie, ale przy takiej ilości taryf to możliwe. Pozdrawiam.
Powrót do góry
mario

PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum nie dostałem odpowiedzi, ale zadzwoniłem do PZW w Gdańsku i tam miła Pani poinformowała mnie, że niestety nie ma możliwości dopłaty różnicy (zmiany znaczka). Szkoda Sad
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Nie Maj 11, 2008 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo ciekawe, ponieważ kiedy wykupowałem zezwolenie w kole Gdynia-Port, takie pytanie tam też zadałem i poinformowano mnie, że i owszem, ale dopłate muszę wnieśc w wysokości różnicy - przelewem na odpowiednie konto itd.
mario

PostWysłany: Wto Maj 13, 2008 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadzwoniłem do PZW jeszcze raz i rozmawiałem z księgową, która również poinformowała mnie, że nie ma możliwości tego typu dopłaty. Przelewy na konto honorowane są tylko przy płatności za okresowe zezwolenia na łowienie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak trochę odbiegnę od tematu bo zaczyna mnie to - delikatnie mówiąc - wkurzać Evil or Very Mad
Czemu musimy wydzwaniać skoro jest to forum Question Zdaje się, że jest to oficjalne forum PZW a nie stronka jakiegoś anonimowego "Kowalskiego" Czy do ch*** z naszych władczych nikt tu nie zagląda Question

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze powiedziane. Wygląda na to, że internet nie trafił jeszcze pod strzechy PZW. To takie zacofane. Nawet dowiedziałem się, że jeżeli robimy jakiś przelew na konto PZW to najlepiej na poczcie, bo potwierdzenie z banku internetowego nie zawsze jest honorowane. Ale cóż, większość instytucji jest zacofana, więc po co się wychylać...
Powrót do góry
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak robie jakieś opłaty (ostatnio na wody PZW Piotrków Trybunalski) to w swoim banku. Nie mam drukarki więc nie mogę wydrukować potwierdzenia gdybym przelewu dokonywał z domu, ale płacąc w banku papier dostaję do ręki.
Co do strzech PZW, to internet i tu dotarł skoro posiadają portal i forum. Sęk w tym, że poza tym, że istnieje, nikt z nich tu nie zagląda. Macie i sobie piszcie. Zamiast tu czasem zerknąć i służyć nam pomocą, mają to gdzieś żeby nie napisać gdzie Evil or Very Mad
Site Admin

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kusti napisał:
Tak trochę odbiegnę od tematu bo zaczyna mnie to - delikatnie mówiąc - wkurzać Evil or Very Mad
Czemu musimy wydzwaniać skoro jest to forum Question Zdaje się, że jest to oficjalne forum PZW a nie stronka jakiegoś anonimowego "Kowalskiego" Czy do ch*** z naszych władczych nikt tu nie zagląda Question

Napiszę tak, ZO PZW ma oficjalną stronę internetową, ale forum nie jest oficjalnym forum ZO. Forum istnieje bo ja tak chciałem i chcę nadal. Był nawet czas, gdy chciano wycofać się z forum(jeszcze to forum "zielone")

Działka wicka ds. sportu działała za Darka Maciejczaka(to on mnie poprosił o odpalenie jego tematyki), teraz inny wicek ds. sportu nie widzi takiej potrzeby na odpowiadanie na posty...ja to szanuję...zresztą szanuję zachowania na forum innych odpowiedzialnych za sprawy ZO.

Ja jako władczy w Okregu jestem tutaj i jak mogę to pomagam forumowiczom. Ale to moja sprawa i myślę, że inni z ZO to szanują.

Tak naprawdę to co w tym złego, że ktoś zadzwoni do biura ZO i dowie się tego co chce, potem to przekaże na tym forum i wszyscy jesteśmy do przodu...

Kusti, a Ty myslisz, że inni czekają tylko na pytania członków pzw i rzucą wszystko...robotę, rodzinę i hobby tylko po to żeby odpowiedzieć na zadane pytania przez setki ludzi, którzy tak naprawdę mogą sami to załatwić. Jak sądzisz ilu ludzi zgłosiło sie na ostatni nasz apel do pracy przy stanicy w Kamieniu. Prawidłową Twoją odpowiedź nagrodzę woblerem(prywatnym moim)...masz tylko jeden strzał.
Ktoś się dowiedział szczegółowo w temacie dopłaty i przekazał innym...czego tu jeszcze można dodać.

rewenius, zostałeś wprowadzony w błąd...pani księgowa w ZO ma rację, tylko znaczki, ale bez obaw...Twoja kasa(różnica między nizinną a górską) z dopłaty przelewem jeżeli taką dopłatę uczyniłeś jest oki. Zaden strażnik SSR tego nie podważy.

Ale ten problem poruszę na nastepnym prezydium zo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kusti napisał:
Zamiast tu czasem zerknąć i służyć nam pomocą, mają to gdzieś żeby nie napisać gdzie Evil or Very Mad

Jesteś bardzo niesprawiedliwy, ale...może nie zawsze reaguję na czas(brak możliwości)....ale fakt przyjdzie dzień wyboru nowych władz i nie będą mieli uwag wedkarzy...ja wiem gdzie, a Ty nie chcesz napisać gdzie...chociaż...jeżeli nie będziecie mieć prawa głosu na zjezdzie, to....

Ostatnio zmieniony przez wujas007 dnia Sro Maj 14, 2008 19:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mario napisał:
Zadzwoniłem do PZW jeszcze raz i rozmawiałem z księgową, która również poinformowała mnie, że nie ma możliwości tego typu dopłaty. Przelewy na konto honorowane są tylko przy płatności za okresowe zezwolenia na łowienie. Pozdrawiam

mario, dzieki za wyjaśnienie problemu...temat zakończony Smile
Powrót do góry
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Sro Maj 14, 2008 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wujas, szanuję Twoją pracę i czas jaki poświęcasz na prowadzenie tego Forum. Wiem ile taka praca absorbuje czasu bo sam podobną pracę wykonuję. Rodziny (tej swojej) nie posiadam więc tej sprawy nie jestem zmuszony zaniedbywać jednak pracuję, chodzę na ryby i mam parę innych zainteresowań czy zajęć więc nie można powiedzieć, że leżę bezczynnie i czekam aby komuś odpisać.
Forum to, jakby nie patrzeć, ma metkę pzw.gda (PZW Gdańsk innymi słowy) więc dla mnie jest rzeczą oczywistą, że jest przedsięwzięciem związku i to chyba oficjalnym. Co za tym idzie, uważam, że jako taki patronat i zainteresowanie związku tym forum powinno istnieć. Nikt nie musi śledzić naszych opowieści o wyprawach wędkarskich, odpisywać w nich lub też doradzać gdzie wędkować. Zdarzają się jednak czasem tematy podobne do tego właśnie, gdzie są jakieś nieścisłości a ktoś kompetentny mógłby je jednoznacznie rozwiać.
Niejednokrotnie czytywało się lub pisało na temat naszych zarządzających niezbyt pozytywne opinie więc i w takiej sytuacji wypadałoby się odezwać chociażby po to aby sprawę wyjaśnić lub się bronić w jakiś sposób ale i w tego typu dyskusjach nie było odzewu. O czym to świadczy Question Chyba o tym, że ktoś, kto siedzi cicho, nie bardzo ma się czym bronić a co za tym idzie, nie jest bez winy. A to już daje do myślenia.
Pisząc wcześniejsze posty nie miałem zamiaru zmuszać kogokolwiek do przesiadywania tu dniami i nocami i odpowiadania na każdy post. Chodziło mi o to, że skoro takie forum powstało a wiele tematów dotyczy związku i jego spraw , to oczekiwałoby się również obecności przedstawicieli związku. Myślę, że to nie tylko moje oczekiwania.
Co do kwestii ilości chętnych do pracy przy stanicy w Kamieniu, to nie wiem i nie ma sensu strzelać. Zapewne niewielu, i to bardzo niewielu. Mnie również tam nie było, ale myślę, że jak z łowiska zabieram dwukrotnie więcej cudzych śmieci niż swoich, to też w niebie się cieszą Wink
Amen.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: