Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zbiornik w Kolbudach
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
doozer
Site Admin

PostWysłany: Pon Mar 17, 2008 21:01    Temat postu: Zbiornik w Kolbudach Odpowiedz z cytatem

Bylem w zeszlym tygodniu na kilka godzin nad tym zbiornikiem. Lowilem w czesci zachodniej czyli w tym malym zbiorniku. Okon zaczal juz atakowac a co ciekawe do boju poszedl tez bolen. Mi sie nie udalo bolka zlapac (i tak ma okres ochronny teraz) ale miejscowi lowili go juz na robaka?! i na male zywce. Tak przynajmniej niektorzy z nich opowiadali. Ugania sie za drobnica.

A jesli ktos chcialby tam polowic okonia to musi sie przygotowac na duze straty w przynetach. Jest tam od groma kwitnacych juz pod woda grazeli. Te rozliny sa tak twarde, ze jak sie hak wbije to juz koniec, albo rwanie albo przy mocnych linkach prostowanie hakow Smile

Na glownym zbiorniku to z brzegu chyba jeszcze troche za wczesnie. Moze z jakiegos plywadelka cos by sie trafilo.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rynix
Moczykij

PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 21:23    Temat postu: Czy już czas ? Odpowiedz z cytatem

W prawdzie jest już 3 lata po Twoim wpisie ale ... Czy już czas, czy biorąc pod uwagę obecne warunki, można już jechać ? Bo ja polubiłem to miejsce w zeszłym roku i nie chce za wcześnie jechać Smile Może już ktoś tam był ?
wlprzemek
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Pon Maj 23, 2011 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Niedługo mam zamiar wybrać się ze spinningiem właśnie na zbiornik Kolbudy dolne, czy może ktoś coś doradzić na co można się tam nastawić i od której strony najlepiej podejść ????
Dodam że byłem w tamtej okolicy parę razy ale rekreacyjnie i od głównej ulicy chyba wjazdem do przystani taki hotel czy coś takiego.
okno
Wędkarz

PostWysłany: Pon Maj 23, 2011 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Najlepiej nastaw się na bolenia, a ze strony- której się da.
Pozdrawiam
baloonstyle
Wędkarz

PostWysłany: Wto Sie 09, 2011 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tam zajeżdża? Jak tak to proszę o podanie wyników...
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marcin_gd

PostWysłany: Sro Sie 10, 2011 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zajeżdżam przynajmniej raz w tygodniu ze spinningiem. Głównie nastawiam się na bolenia którego jest dużo i który jest duży, ale to nie takie proste Smile w ciągu ostatnich kilku wypadów ani jednej sztuki, może coś by się zmieniło gdybym nastawił się na szczupłego. Wodery się przydają, jednak łódka przydałaby się jeszcze bardziej.
Powrót do góry
wlprzemek
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem parę razy ostatnimi czasy ze spinningiem lecz bez większych sukcesów.
Obszedłem sobie zbiornik prawie do o koła, od strony południowej trudny brzeg, bardzo dużo roślinności przybrzeżnej i podwodnej, bez woderów nie da się normalnie połowić ale do łowienia z brzegu np grunt tamta strona może być fajna i odludna zarazem.
Od strony zachodniej, tam gdzie jest betonowy wał dużo wędkarzy i może tak być ciekawe miejsce...
marcin_gd

PostWysłany: Czw Sie 18, 2011 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak podejście bez woderów gdzieniegdzie ciężkie. Co do betonowych wałów to fakt, jest to ładne miejsce na grunt (widziałem efekty). A ja dalej będę ganiał tam bolki aż w końcu jakiegoś wyjmę Wink
Powrót do góry
Rynix
Moczykij

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 21:51    Temat postu: Odłów kontrolny Odpowiedz z cytatem

Witajcie

Kto ma szczegółowe informacje po odłowie kontrolnym ??? Teraz już nawet wodę spuścili więc chętnie posłucham nowości ? Słuchy chodzą że do 15 ton ryby wyjęto ? I jeżeli wiedzieliście to czemu nic nie mówicie ? TAJEMNICA ?
Magik
Moczykij

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2011 6:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pzw.gda.pl/images/dok/2011/komunikaty/bielkowko_kolbudy11.pdf
Powrót do góry
Rynix
Moczykij

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2011 8:41    Temat postu: No dobra Odpowiedz z cytatem

Ale to tylko komunikat o poziomie wody i na ile czasu. A sam odłów kontrolny ?? z tygodnia przed kiedy to woda była na normalnym poziomie ?
Marcin i Patryk

PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś w końcu dotarliśmy na łowisko, coprawda dopiero około 18 ... w ciągu niewiele ponad godziny 4 brania na grunt na białego, w tym 3 zacięte zbyt szybko chyba, a jedno = płoć 21 cm. Na spławik nic niestety, planuję powtórkę jutro przed 6 rano Smile
Powrót do góry
Marcin i Patryk

PostWysłany: Sob Paź 13, 2012 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś około 6 zacząłem, 1,5 godz łowienia wystarczyło mi na zerwanie 2 zestawów gruntowych podczas zarzucania. Żyłka 0,16 chyba jest jednak za słaba jak dlamnie. A na spławik 2 okonki, w tym jeden bez wymiaru
Powrót do góry
Rynix
Moczykij

PostWysłany: Sob Paź 13, 2012 10:38    Temat postu: gdzie siadacie ? Odpowiedz z cytatem

Powiedz gdzie siadacie, czy siadasz ? gdzieś koło tego hotelu , czy na betonach ? czy w jakimś odludnym miejscu ? Ja dopiero na wiosnę się wybiorę na betony albo jedne albo drugie. Do tego czasu , minie już sporo po odłowie i spuszczeniu wody , myślę że rybostan się unormował Smile Aha, i czy było widać jakieś życie na wodzie ? tzn łódki miejscowych ?
Marcin i Patryk

PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betony, łódki pływały. W sobote rano jakieś niemałe rybki ładnie chlapały na środku, niestety poza zasięgiem mojego wyrzutu
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: