Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

BYł KTOS JUZ W TYM ROKU NA MOTłAWIE???
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
geralt
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 20:18    Temat postu: BYł KTOS JUZ W TYM ROKU NA MOTłAWIE??? Odpowiedz z cytatem

Bieże coś?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tolek
Moczykij

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Spółdzielna Troć, 150 złociszy od łepka. Very Happy
geralt
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle to wiem bo byłem w wędkarskim nad Motława. Dziwie sie ze jeszcze im tej wody nie zabrali:(
Powrót do góry
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZO PZW szykuje się do przejęcia tej wody, ale to jeszcze troszkę. Trzeba poczekać aż Troć po raz kolejny nie dopełni warunków dzierżawy,a wtedy wszystko możliwe. Potrwa to pewnie dwa lub trzy lata. Ja na Motławie widziałem duży ruch w mieście, łowią na spinning i na spławik. Jakiś miesiąc temu z auta widziałem jak "kolo" wyciągał "na klatę" (betonowe umocnienie) (chyba) bolenia - na spininng (za daleko byłem). To wszytko dzieje się miedzy Długimi Ogrodami a Toruńską na Nowej Motławie. Byłem dzisiaj w okolicach Bystrej i Lędowa (nie wędkarsko), ale nie widziałem żadnego wędkarza.
Pozdrawiam!!
Tolek
Moczykij

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy, jeśli jesteście członkami PZW to proponuję Wam abyście nie sponsorowali Spółdzielni Troć. Spółdzielnia Troć próbowała za wszelką cenę odebrać naszemu związkowi jak najwięcej atrakcyjnych wód. Dzięki, nie wiem jakimi konekcjam posiada jeszcze Motławę. PZW przez wiele dziesiątków lat zarybiało Motławę. Dlatego Motława stała się atrakcyjna dla wędkarzy. Nie było prowadzonej na niej żadnej działalności gospodarczej. Jedynie kłusownikom udawało się nieraz za pomocą siatek coś wyłowić ale to nie było to co Troć zrobiła z tej wody. Tonami wyłowiała to co za nasze składki było zarybione. Rybak tam pracujący, po wsiach rozwoził ryby na sprzedaż. Sprzedawał też ryby wędkarzom za grosze. Nikt z nas nie był chyba świadkiem aby Troć narybku za ponad 80.000zł. co roku do Motławy wrzuciła. Dlatego uważam, że powinniśmy zrobić wszystko aby ta woda do nas wróciła. Wygraliśmy Martwą Wisłę, ale z plotek było słychać, że Troć próbowała nam przeszkodzić. Więc czy warci są sponsoringu z naszej strony. Chyba nie. Martwa Wisła wraz z kanałami jest teraz dla wędkarzy naprawdę bardzo atrakcyjną wodą. Musimy więc dbać oto abyśmy jej nie stracili. Dodam, że w imię utrzymania atrakcyjnych wód, powinniśmy rezygnować z wód, które przez naszych wędkarzy nie są odwiedzane. Niech te pieniądze zostaną wykorzystane tam gdzie to sie opłaca. Mam nadzieję, że Zarząd Okręgu nad tym pracuje. Trzymanie wody dla statystyki i strat nie ma sesu. Te wody niech zabiera Troć ale jak wiem tego nie uczyni.
Życzę połamania kija.
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni zgadzam się z przedmówcą!! Nie można dawać zarobić Troci bo nigdy Motława nie wróci we władanie PZW. Szczerze mówiąc lepiej byłoby zrezygnować z Wisły nr 5 na rzecz wód znajdujących się bliżej 3miasta. Sukcesem jest powrót Martwej Wisły do puli wód PZW (a porażką jest fakt że to kolejne łowisko które nie weszło do puli wód znajdujących się w składce podstawowej nizinnej). Niestety ciężkie czasy nam nastały. Czas pokaże jak będzie wyglądała mapa wód okręgu Gdańskiego - jak na razie idzie ku lepszemu.
Pozdrawiam!
motyl
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się już pogubiłem - czytając w różnych internetowych żródłach - jak wygląda przynależność MOTŁAWY ?
Czyja ona właściwie jest -PZW czy Troć gospodarzy.
Pytam bo wybrtał bym się Very Happy
Powrót do góry
Riki
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troci

Powrót do góry
motyl
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lipa - taki ładny kwawłek wody i wrękach nieodpowiedzialnych ludzi! Evil or Very Mad
Powrót do góry
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 15:48    Temat postu: Byłem... Odpowiedz z cytatem

w zeszłym tyg .... Efekt 11 szczupaków w tym 9 wymiarowych...Wszystkie wróciły!
Powrót do góry
motyl
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednodniowe pozwolenia można kupić ? Very Happy
Powrót do góry
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motyl nie ma jednodniówek, są tylko tygodniówki - to jest dopiero lipa!! Cen nie podam bo nie pamiętam, ale ładnych kilkadziesiąt złociszy, raczej się nie opłaca! Pozdrawiam!
gurdzik
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 19:14    Temat postu: opłata Odpowiedz z cytatem

50zł za tydzień.... dlatego nie wykupuje Smile
Powrót do góry
motyl
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to faktycznie drogo ! Very Happy
Powrót do góry
grand-10
Wędkarz

PostWysłany: Pią Maj 09, 2008 21:32    Temat postu: Re: opłata Odpowiedz z cytatem

Tolek napisał:
Tak, Spółdzielna Troć, 150 złociszy od łepka. Very Happy

gurdzik napisał:
50zł za tydzień.... dlatego nie wykupuje Smile

No, to sobie porównaj proporcje... półtorej setki za sezon a 5 dyszek za tydzień... Very Happy Very Happy Very Happy

Ździerstwo, hamstwo i dziadostwo... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Very Happy Very Happy Very Happy Pie...ę te Troć... prędzej wykupię bieżącą 5 i będę się człapał 112 do Świbna i potem z buta niż tym z bura*om dam zarobić... A w życiu... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: