Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

A może zrobimy ranking sklepów wędkarskich w 3mieście??
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 18:06    Temat postu: A może zrobimy ranking sklepów wędkarskich w 3mieście?? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Pomysł mam taki: niech Admin utworzy osobny dział gdzie można by wpisywać swoje opnie o sklepach. Na pewno dowiedzielibyśmy się gdzie można jakiś fajny sklep odwiedzić!
Co Wy na to??

Ostatnio zmieniony przez Kazior dnia Sob Lut 23, 2008 23:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kogut1982
Wędkarz

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram inicjatywę i polecam sklep w Pruszczu Gdańskim obok Biedronki. Miła i rzetelna obsługa i można się coś nicoś o rzece dowiedzieć.
Powrót do góry
infoex
Moczykij

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep w Pruszczu koło biedronki jak najbardziej polecam. Piotr ( właściciel) zna się na rzeczy i zawsze doradza fachowo. Do tego nie za wysokie ceny.
Polecam również sklem wedkarski na Gdańskiej Zaspie w hali targowej LOTNIA
Powrót do góry
Tolek
Moczykij

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam jednak, że sklep w siedzibie Zarządu Okręgu przy ul.Rajskiej w Gdańsku. Nie ździerają z klienta. Tam są najniższe ceny w Gdańsku. Jedynie co mogę zarzucić to unoszący się dym z papierosa. Sad
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

infoex napisał:
Sklep w Pruszczu koło biedronki jak najbardziej polecam. Piotr ( właściciel) zna się na rzeczy i zawsze doradza fachowo. Do tego nie za wysokie ceny.

Ten sam właściciel ma jeszcze jeden sklep w okolicy starostwa, gdzie przyjezdni mają jeszcze bliżej. W zasadzie jest tam wszystko czego mi potrzeba a czego nie ma to sprowadzą w krótkim czasie. Ceny są dużo niższe niż w sklepach w Gdańsku więc myślę, że po grubsze zakupy warto się wybrać nawet z 3miasta.
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei polecę też sklep z Pruszcza Gd. ale Kamimarket Andrzeja Karasia, Co prawda jest to sklep internetowy, lecz można zrobić tam zakupy osobiście, nie dość że niskie ceny to można jeszcze potargować. Wędki kołowrotki itp. kupuję tylko tam. Daiwy nie dostaniecie nigdzie taniej.
motyl
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Gdynia ul.Morska ! Laughing
Powrót do góry
jarry
Site Admin

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 21:01    Temat postu: A może ? Odpowiedz z cytatem

Ktoś wam płaci za reklamę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam,że to śliski temat Evil or Very Mad
Powrót do góry
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM i jarry - nie chosi o reklamę tylko o rozeznanie - bo czasem warto śmignąć parę kilometrów więcej, a kupić taniej i lepiej. 3miejskie sklepy i tak nas nie rozpieszczają, więc trzeba sobie pomagać. A i śliski temat to taki o węgorzach.
Ja polecam sklep Piotra w Pruszczu i stoisko wędkarskie w sklepie Maraton na Rajskiej. Piotr prowadzi ten sklep bardzo profesjonalnie, a w Maratonie jest schludnie i dość duży wybór sprzętu - szczególnie jeśli potrzebujemy czegoś na teraz to warto tam się udać.
Niestety niektóre nasze sklepy są bardzo "zaniedbane", a i sprzedawcy traktują nas w dość specyficzny sposób.
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam zakupy w internecie, jężeli jest taka możliwość to w sklepie sprzęcik obadać, a kupować w neci, tam ceny są zdecydowanie konkurencyjne.
A jeżeli kupować coś z wyższej półki, to zaoceanu.
pzdr

Ostatnio zmieniony przez rawenius dnia Nie Lut 24, 2008 22:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu masz prawdę kolego. Niestety w sklepie u nas można kupić tylko szybko i ... drogo. Nie ma rynku zbytu to i nie ma dobrego towaru. Nawet kupienie woblerów Salmo może sprawić kłopot (u szwedów są w każdym sklepie).
lion
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja odwiedzam ostatnio albo sklep na Reymonta albo Lotnie, czasami Mały Młyn ( pzw) oczywiscie wspomagam sie stronami www ale tam wykupuje okazje, wyprzedaze. Reszte sklepow odpuszcazm lub nie zman z racji na zamieszkanie- Gdańsk. Zauwazylem jednak ze nie ma sklepu z prawdziwego zdarzenia w naszym regionie. kazdy ma jakies plusy i minusy.
Powrót do góry
WM
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to sklepy są bardzo słabo zaopatrzone i coś nawet nie bardzo wyszukanego trzeba u nich zamawiać.Tylko po co zamawiać jak można samemu to zrobić za mniejsze pieniądze?
Powrót do góry
Riki
Wędkarz

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kusti napisał:
infoex napisał:

Ten sam właściciel ma jeszcze jeden sklep w okolicy starostwa, gdzie przyjezdni mają jeszcze bliżej. W zasadzie jest tam wszystko czego mi potrzeba a czego nie ma to sprowadzą w krótkim czasie. Ceny są dużo niższe niż w sklepach w Gdańsku więc myślę, że po grubsze zakupy warto się wybrać nawet z 3miasta.
tak to prawda
pracowałem w Pruszczu i często odwiedzałem Stasia Smile
mieliśmy się nawet wybrać na jazie, na Radunie
na razie się nie udało, ale co się odwlecze to nie uciecze Laughing
kilka razy miałem nawet okazje skosztować rybki złapane przez Stasia, to bardzo dobry wędkarz Wink

zakupy robię jednak najczęściej u Czarka (sklep "Szuwarek") tylko za często zmienia miejsce Very Happy

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: