Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Radunia w okolicach Pruszcza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daniel
Moczykij

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylem teraz nad radunią w sobote 10.03.12. Od traktu do mostu samochodowego w niegowie i nic kompletne pustki. Spotkałem po drodze trzech gości też nic nie dostali. Nastepny wypad planuje pod wantowy na okonia ,może tam juz coś sie dzieje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolnyj
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daniel napisał:
Bylem teraz nad radunią w sobote 10.03.12. Od traktu do mostu samochodowego w niegowie i nic kompletne pustki. Spotkałem po drodze trzech gości też nic nie dostali. Nastepny wypad planuje pod wantowy na okonia ,może tam juz coś sie dzieje Smile

Jak to na okonia Question A okres ochronny Question
7. W wodach okręgu gdańskiego począwszy od 01 stycznia 2012 roku obowiązuje
wymiar ochronny okonia 18 cm i okres ochronny od 01 marca do 30 kwietnia.
kiwii47
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , przepraszam że tu spróbuję odpowiedzieć lub podpowiedzieć , ale okolice mostu wantowego należą do wód morskich i tu obowiązują troszkę inne prawa np. wymiar ochronny okonia ma 17cm (okresu ochronnego nie znalazłem Smile Exclamation Evil or Very Mad , leszcz 40cm itd. , zajrzyj na stronę koła nr 31 WISŁA ---ostatnia aktualizacja 25.02.2012 jest tam ładnie i przejrzyście opisane Smile oraz jest tam link odnośnie przepisów -- Okręgowy Inspektorat Rybołówstwa Morskiego w Gdyni osobiście tego nie czytałem i proszę bez odpowiedzi nie chcę by temat rzeki Raduni był tu zaśmiecany .. jeżeli admin uzna za stosowne to proszę o usunięcie tego postu lub przeniesienie go w odpowiedni temat ........... Wink
Powrót do góry
bolnyj
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli tak to sorki - widocznie jakiś niedoinformawany jestem Sad
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś już łowi jazio-klenie?
kogut1982
Wędkarz

PostWysłany: Nie Mar 25, 2012 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadąc dziś do Pruszcza zajechałem nad Radex zobaczyć co się dzieje. Wiało jak diabli a mimo to widziałem co najmniej 5 wędkarzy ze spławikówkami więc jazie pewnie są już na posterunku. Z braku sprzętu nie sprawdziłem tego osobiście.
Daniel
Moczykij

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłem dziś na Raduni ze spinem zacząłem przed mostem kolejowym i schodziłem w dół efekt zero ryb, widziałem tylko pojedyncze stadka uklejek i nic poza tym. Spotkałem po drodze jeszcze 4 wędkarzy ze spławikami ale oni też kompletnie nic nie mieli. Jak tak dalej pójdzie to na raduni w tym roku nie będzie co łowić.
Powrót do góry
Minus
Wędkarz

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale pod jakim mostem kolejowym zacząłeś, mówisz o św. wojciechu??? i za jaką rybką chodziłeś?
kleń i jaź już jest w raduni ale oczywiście troć wiedząc że na wiosnę do radexu wchodzi szczupak to na motławie przy ujściu raduni postawiła zapewne siaty no i tym oto sposobem masa ryb zamiast wejść do raduni to trafi do marketu

co rok to samo
przemek
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj byłem na Raduni koło mostu kolejowego za Orunią.Niestety nic nie brało i oprócz uklejek to nic w wodzie nie było widać.Ciekawe jest to , że trzy tygodnie temu jak byłem to złapałem dwa spore jazie i chodząc brzegiem było widać piękne klenie.W jednym miejscu to było ich pod brzegiem chyba ze 30 sztuk.Niestety niczym się nie interesowały.Dzisiaj przejechałem się aż do Krępca zobaczyć jak wygląda ujście Raduni.Żadnych sieci nie było więc rybki powinny wpływać , ale może woda jest jeszcze za zimna.
Powrót do góry
Daniel
Moczykij

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodziło mi o wiadukt kolejowy nie o kładkę dla pieszych a chodziłem za kleniem, ale tak jak mówię zero śladów klenia ani jednego nie widziałem. w wodzie może miałem pecha.
Powrót do góry
kostek_gda

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2012 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedziela 15.04, brak brań choć ryby było widać. Przy moście kolejowym koło Św. Wojciecha widziałem sporego chyba bolenia i malego szczupaka. Troche poniżej kolega pocholowal 5 sec pstrążka poniżej wymiaru. Troche zimnawo Smile
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2012 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem zamiar pojechać do Somonina na Radunię co by za pstrągiem połazić, ale komunikacja miejska trochę zawiodła i d..., ale żeby dnia nie marnować pojechałem do Św. Wojciecha. Klenia ani jazia nie uświadczyłem, a o dziwo 2 pstrążki złowiłem. Jeden aż 29cm.
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś miał w tym roku spotkanie z jazie lub kleniem?
przemek
Wędkarz

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2012 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj byłem na Raduni koło mostu kolejowego w Św.Wojciechu.Niestety na różne woblerki nie miałem nawet skubnięcia.W wodzie było widać trochę małych kleników i okonków , ale nic przyzwoitego.Dwa ładne jazie w tym roku tam złapałem ale to było na koniec marca lub początek kwietnia już dokładnie nie pamiętam.
Powrót do góry
Daniel
Moczykij

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj byłem od 16.00 do 20.00 łowiłem na dolnym odcinku przed krępcem efekt to kilka ładnych okonków, szczupaczek i bardzo ładny jaź zmierzony na podbieraku miał pod 50cm a wszystie rybki złowiłem na srebrną obrotówkę nr.3
jaź

szczupaczek na oko 35 do 40cm
A propos okres ochronny okonia już sie niby skończył a wszystkie które ja dziś złowiłem były jezcze nie wytarte.Oczywiscie wszystkie rybki trafiły spowrotem do wody.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

Skocz do: