Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Picker

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 10:01    Temat postu: Picker Odpowiedz z cytatem

Zima już na wykończeniu, choć zimy nie było, do rozpoczęcia sezonu jeszcze trochę jest, więc może już czas uciułany grosz wydać i tu powstaje problem, szukam pickera dokładnie 3m - nie dłuższego! Na oku mam Team Dragona, miałem w ręku Mikado - nie zachwycił, Robinson/Jaxon - odpadają, Konger - nie wiem.
Może znajdzie się ktoś - miłośnik pickerowania i mi pomoże.
Szukam czułej wędki, takiej do przytulania Laughing
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem po co w kijach typu "leżącego" szukać marki... no ale jak chcesz to bierz team dragon Twisted Evil
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę tak, kupiłem Jaxona Profix match (przez internet), fajnie się prezentował - sraty, taty, itd. Rozpakowałem, pierwsze złożenie i trzy pierwsze od sztytu przelotki nie są w lini prostej, myśle przypadek. Niedawno wziąłem do ręki Jaxona XT - niby najwyższa półka (tej firmy) i dwa kije mają tą samą przypadłość, cóż wiem, że więcej nic takiego nie kupię, to samo zdanie mam o Robinsonie. Dragona dażę większym zaufanie, ale nie mialem tego kija w ręku. Chodzi mi przedewszystkim o akcję (nie chcę kija od szczotki) i o szczytówki, aby charakteryzowały się progresją ugjęcia i jedna musi być bardzo dellikatna.
Więc konkludując, nie ważne, że kij do leżenia, ale przede wszystkim do łowienia.
WM
Wędkarz

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z marek,które podałeś to moim zdaniem Dragon jest zdecydowanie najlepszy a w dalszej kolejności to Konger i mimo wszystko Robinson
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie o markę mi chodzi, a bardziej o jakość i wartości użytkowa.
Dragona nie miałem w ręku i raczej mieć nie będę, bo w naszych (3city)sklepach nie spotkałem i jedyna możliwość zakupu to necik Wink
pzdr
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dwa feedery - Jaxona i Kongera - z Jaxonem - seria Orion - miałem "trochę" problemów - złamał się przy zacięciu. A ponadto ma siłę wyrzutu do 70g ale moim zdaniem to tyle on nie da rady. Konger dla odmiany nie sprawiał większych problemów - raz szczytówka wypadła przy zarzucaniu i się zakręciła w żyłkę i pooooleciała z zestawem - od tej pory mam jedną Laughing. Moim zdaniem szukaj w Dragonie albo w Kongerze no i w Mikado ale wiem że i w Mikado trafiały się kiepskie serie. Ja mam zaufanie do Kongera, ale i mój Jaxon sprawuje się nie najgorzej jeśli chodzi o pracę i wskazania brań.
Przy zakupie to duża loteria - jak Ci się trafi kij dobrze zrobiony i sprawdzony to będzie ok, ale można trafić na taki co go Pekiny zrobili z resztek materiałów jak nadzorca nie widział i same kłopoty.
I na moje oko nie kupuj kija via net, lepiej połazić po sklepach i obwąchać każdy kijek dokładnie.
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu jest pies pogrzebany, kij który mnie ineresuje u nas w sklepach nie występuje. W sumie kupiłem już cztery kije w necie i jestem zadowolony z wyboru, więc jeśli się ma zaufany - sprawdzony sklep to 99% sukcesu i zadowolenia z zakupów.
pzdr
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to widać,że Konger robi całkiem,całkiem wędki bo w zeszłym roku kupiłem mojemu przedszkolakowi pickera tej firmy i sprawował się bez zarzutów.Ładnie wykończony,przelotki równo ułożone,dobra praca i odpowiednia trwałość bo syn nie obchodził się z nim zbyt delikatnie.Nie podam teraz jaki jest symbol tego modelu bo czeka w garażu na cieplejsze czasy ale wyższa pólka to to nie jest bo dałem coś koło 150zł
Powrót do góry
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam na feedera Konger Imperial Pro Sport 360/90 i lada dzień będę go miał. Jak obadam to też się wypowiem co do jakości tej marki ale z tego co słyszałem to całkiem przyzwoite wędeczki Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Patyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: