Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Straż Rybacka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baloonstyle
Wędkarz

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magik napisał:
Dzięki jarry za jasną i konkretną odpowiedz. Teraz wszystko rozumiem. Co prawda nie rozumiem zasady że trzeba być w kole opiekującym się wodą by móc zostać SSR. Osobiście uważam że skoro jest to SPOŁECZNY strażnik, to powinien móc działać z każdym kołem, przy każdej akcji, na każdym akwenie. Ułatwiłoby to nawet zdobycie chętnych, znajomości (np wśród Policji) i środków na akcje. Aktualna forma jest moim zdaniem nieciekawa, i w przypadku kół które działają mniej prężnie niż w wasze, rola spoleczniaka jest bez sensu...

W moim kole już nie ma SSR, wszyscy przekonali się ze prywatnie zrobią prawie to samo co będąc w SSR.
Sam chciałem wstąpić od nowego roku, ale po rozmowach z byłymi strażnikami z mojego koła oraz strażnikami z innych okręgów to nie widzę większego sensu żeby tam wstępować.
Wezwać policje, straż miejską czy państwową straż można zrobić prywatnie nie trzeba być w SSR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WM
Wędkarz

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baloon masz rację ,bo jeśli faktycznie to tak wygląda jak opisał Jarry to...bez sensu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DaFFy
Wędkarz

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 2:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LIPA !!!!!! ja tam nie wiem !
przemek
Wędkarz

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą przeczytałem na stronie PZW Gdańsk , że Społecznej Straży Rybackiej zakupiono noktowizory i kamerę termowizyjną za kwotę ponad 62 tyś złotych.Ciekawy jestem czy będzie z tego jakiś pożytek , bo patrząc na Wisłę , na której żadne straże nie potrafią zrobić porządku z kilkoma znanymi rybakami, to uważam to za wyrzucenie pieniędzy w błoto.Jeśli żadna straż nie potrafi upilnować kilku znanych z nazwiska rybaków żeby na sobotę i niedzielę ściągali siatki i te pływające między główkami butelki to po cholerę im te noktowizory.O przepraszam , może jadą do Afganistanu ?.
Powrót do góry
Baltyk
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie mieli kasę którą musieli wydać na tego typu działania..... na raz zakup za 62 patyki i po sprawie,ogłoszą propagandowy sukces i dalej nic się nie zmieni.Tak samo jak z łodzią do kontrolowania między innymi Martwej Wisły jak i bieżącej, stoi piękny RIB zacumowany przy komisariacie wodnym przy twierdzy Wisłoujście i zarasta glonami ....... z tego co mi wiadomo nie komu pływać .... a patent jak wiadomo to koszt kilku set złotych. Ja przynajmniej nie widziałem tej łodzi na wodzie kontrolującej wędkarzy a nad wodą jestem 5 razy w tygodniu. Ale przynajmniej nasza wodna Policja prowadzi kontrole wczoraj wszystkie łódki przetrzepali na Martwej Wiśle Very Happy oby tak dalej, więcej kontroli i jeszcze raz kontroli, bo rozmawiamy o kłusownikach i zawodowych rybaka a niestety dużo zwykłych wędkarzy to po prostu kłusownicy Mad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: