Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie na rybki i wogole ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cysiek_b
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 20:42    Temat postu: Gdzie na rybki i wogole ? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Smile
Od niedawna mieszkam w Gdyni , planuje sie wybrać w ten weekend gdzieś na ryby pospinningować niestety nie mam jeszcze oplaconej karty Sad . Sa w okolicach jakieś ciekawe lowiska za oplata ? .
A co do opłaty karty wędkarskiej żeby łowić na wiśle i redzie to są dodatkowe opłaty ? i czy wogóle warto wykupywać pozwolenia na te łowiska ?? .
Z góry dziekuję za pomoc i pozdrawiam Smile
Krzysiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kupuj - jak nie jeździsz na Redę - kontroli i tak nie ma Twisted Evil ... no może na Kamieniu Question .
cysiek_b
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem zwolennikiem kłusownictwa , a wiosną lub latem tez idzie złapac tam jakąś ładna rybe ? Czy sezon to tylko zima ?
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cysiek_b, zawsze warto wyrwać się na ryby Smile zależy co masz na myśli "czy warto"? Mam nadzieję, że chcesz przeżyć jakąś fajną przygodę wędkarską SmileSmile

Jeżeli od niedawna mieszkasz w Gdyni, to proponuję...udaj się do sklepu wędkarskiego w Gdyni przy ul. Warsztatowej 12, tam wszystkiego się dowiesz co i jak...możesz również dokonać tam opłat za wędkowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doozer
Site Admin

PostWysłany: Wto Lut 19, 2008 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KJ-UB napisał:
nie kupuj - jak nie jeździsz na Redę - kontroli i tak nie ma Twisted Evil ... no może na Kamieniu Question .

Dziwne podejscie. A jak bedziesz schodzil z wody "o kiju" to tylko dlatego, ze ludzi z taka filozofia jest wiecej.

pzdr,
Arek Gd.
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście polecam Ci Redę, opłata przeliczając ją na rok nie jest wcale droga. Rzeka jest bardzo ładna , jak się przyłożysz to na pewno obdarzy Cię nie jedną piękną rybą.
jarry
Site Admin

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 10:04    Temat postu: Gdzie na rybki ? Odpowiedz z cytatem

KJ-UB napisał:

Szkoda ,że za propagowanie ZłODZIEJSTWA i KłUSOWNICTWA nie można nikogo ukarac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pablos

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KJ-UB napisał:

Żebyś sie nie zdziwił, ja osobiście w zeszłym roku spotkałem kontrole na wodach na ktorych nigdy ich nie było, więc widać jakąś poprawe.
Wielu ludzi narzeka na brak ryb argumentując nie opłacanie karty. Więc odpowiedz mi skąd PZW ma brać pieniądze na zarybienia??
Powrót do góry
aress
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KJ-UB napisał:

Widzę, że nie wszyscy zrozumieli Twoje specyficzne podejście do PZW Very Happy
Powrót do góry
Storm
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablos. Akurat trafiłeś na kontrole i pewnie wiele osób trafia, ale to jest znikoma ilość w stosunku do naszego okręgu, biorąc pod uwage że strażnikuw jest czterech tylko, i zarabiają grosze w stosunku do spędzonych godzin w robocie. Skąd to wiem? Bo muj znajomy był straznikiem ale arezygnował. Pozdrowionka.
Powrót do góry
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpowiadam wszystkim aby poczytali inne posty KJ-UB - to powinno wiele wyjaśnić i pomóc w poprawny sposób zrozumieć przesłanie!!
A w temacie rybek to ja się we weekend wybieram na Szkarpawe! Chyba warto - może bez okazów ale za to nie ma nudy!
Pozdrawiam
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rwijcie na szczaw Wink (nie wystarczy czytać, trzeba czytać ze zrozumieniem), mam opłacone wszystko co się da - na rybach łowię a nie patrzę skąd nadejdzie kontrola (i tak nie ma co na to liczyć Twisted Evil ) , a to co pisze to samo życie wsparte betonowym fundamentem ZO PZW Gdańsk.

Pablos - trzeba było obstawić totka tego dnia. Exclamation Exclamation Exclamation
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... Odnośnie pieniędzy na zarybienia to spytaj Wujasa ilu członków liczy ich koło i skąd mają pieniądze (ile zarybili) . A potem udaj się tu http://www.pzw.gda.pl/ i poszukaj ilu jest członków w okręgu Gdańsk - dalej to już matematyka na poziomie podstawówki.

Ostatnio zmieniony przez KJ-UB dnia Sro Lut 20, 2008 22:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
doozer
Site Admin

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KJ-UB napisał:
Rwijcie na szczaw Wink (nie wystarczy czytać, trzeba czytać ze zrozumieniem)...

Nie tyle ze zrozumieniem co widocznie trzeba Ciebie znac i Twoje wczesniejsze wypowiedzi. Widzisz, jak ktos zadaje proste pytanie to trzeba mu odpowiedziec a nie zadawac zagadki w stylu "przeczytaj moje 100 ostatinch postow a dowiesz sie co mam na mysli i jaki jest moj stosunek do tego i tego". To zdaje sie nie jest forum psychologiczne.

pzdr,
KJ-UB
Wędkarz

PostWysłany: Sro Lut 20, 2008 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź była zgodna z prawdą i wieloletnim doświadczeniem zdobytym nad "zasobnymi" wodami będącymi w zarządzie PZW O . Gdańsk. Cool
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: