Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkarpawa - dłubanie okoni
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Riki
Wędkarz

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego znowu nie rozumiesz?

porozumienie wyraźnie mówi:
Cytat:
Członkowie Okręgu Elbląskiego i Gdańskiego mają prawo do wędkowania na wodach nizinnych obu okręgów po wniesieniu do składki okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód ( górskiej lub nizinnej) wykupionej w macierzystym okręgu, dopłaty w wysokości 30 zł w postaci znaczka wklejonego do legitymacji członkowskiej .

przecież na stronie PZW Elbląg w ich wykazie wód, nie znajdziesz tego, że "gdańszczanie" mają dopłacać 30 zł i odwrotnie
o tym jest TYLKO W POROZUMIENIU

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldik10
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Czw Mar 13, 2008 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki riki!!!
o tym nie wiedziałem bo jeszcze nie łowiłem w tych rejonach przeważnie łapie na jeziorach ale w tym roku wybieram sie na wekend do rodzinki i myslałem o spróbowaniu jakie można mieć wyniki na rzece
DZIEKI!!!
Powrót do góry
kuba1119
Moczykij

PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj byłem na Szkarpawie ok.13.00.i połowiłem sobie okonie.Wciągu 1,5 godz.miałem ok. 20 sztuk.Trafiłem na ich stołówkę ,najmnieszy miał ok 20 cm a największy prawie 40 cm.Byłem tam po 5-ciu latach przerwy i bardzo dużo się tam pozmieniało-Drewnica-chciałem się spytać o szczupłego,wszystkie moje dawne miejscówki padły,co do okonia było ok. ale szczypłego nawet nie usłyszałem,czy ktoś trtaił tam coś ciekawego?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: