Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupujecie przez internet?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Niesklasyfikowane
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mania

PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 8:44    Temat postu: Kupujecie przez internet? Odpowiedz z cytatem

No właśnie jak w temacie. Znalazłam taki sklep dla dzieci Gliwice: http://mala-mi.com.pl i zastanawiam się, czy warto tam coś kupić. Ja nigdy nie kupowałam przez internet, jestem człowiekiem starej daty, boję sie tego trochę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niedzwiadek833
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Wto Gru 15, 2015 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście jak chcę coś kupić przez internet, to szukam na popularnym portalu aukcyjnym. Przed zakupem prześwietlam sprzedającego, ile ma komentarzy pozytywnych i negatywnych i jeśli tych negatywnych jest za dużo to nie kupuję u tego sprzedającego i szukam u innego.
Bezpośrednio ze sklepów internetowych nie kupuję, ponieważ z własnego i znajomych doświadczenia jest duże ryzyko.
Co do tego sklepu to na razie bym sobie dał spokój, bo z tego co widzę to się dopiero rozkręcają i nie wiadomo jak to wyjdzie po zakupie.
Polecam być ostrożnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Niesklasyfikowane Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: