Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Złów i wypuść?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Forum dyskusyjne koła PZW nr47 Gdynia-Port
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pon Sty 04, 2016 10:11    Temat postu: Złów i wypuść? Odpowiedz z cytatem

Złów i wypuść?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jarry
Site Admin

PostWysłany: Pon Sty 04, 2016 11:19    Temat postu: Re: Złów i wypuść? Odpowiedz z cytatem

wujas007 napisał:
Złów i wypuść?...

Zarząd koła 47 Gdynia-Port jest opiekunem jez. Kamień,a nie uprawnionym do rybactwa na tej wodzie i w związku z tym mam pytanie czy tenże Zarząd jest władny podjąć taką uchwałę ? czy może powinien taka uchwałę podjąć Zarząd Okręgu Gdańsk ?
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kolegę Jareczka Smile
Nie odzywasz się Sad Ale super, że jesteś z nami na stronie internetowej. W niedalekiej przyszłości będę się odnosił do wielu pytań jakie ludzie zadają na stronie naszej i na PPW i byc może tutaj ktoś jeszcze napisze zapytanie Smile Ale teraz tak na szybko, po starej znajomości Jarku Smile Gdyby do takiej decyzji doszło faktycznie, tzn ZiW to najpierw zatwierdzi to nasze zebranie sprawozdawcze uchwałą...i taka uchwała stanie na ZO PZW Gdańsk a tam nie przewiduję aby ktoś był przeciwny decyzji koła. Z reguły tak jest, że ZO przychyla się do wniosków kół (jeżeli nie trzeba wykładać kasy:), żart taki Smile ) I wtedy ZO podejmuje uchwałę, która jest obowiązująca.
Ale jak to mówi się od pierdzenia do zesrania....daleka droga... Ten pomysł jest rozwojowy, budzi różne emocje jak sam widzisz na stronie i na PPW. Ale jedno jest pewne rodzą się pozytywy takiej dyskusji. Bo "co dwie głowy to nie jedna" To naprawdę jeszcze może pójść w różnych kierunkach. A może nie ten rok, a dopiero następny? A może nie jeden rok a kilka lat? A może patrząc szerzej na zapotrzebowanie na taki kierunek wędkarstwa...w cały okręgu jakieś wytypowane jeziora zmieniające się np. co 2 lata? A może pójdziemy w widełki wymiarowe?
Kto tam wie do czego jesteśmy zdolni? A sam dobrze Wiesz, że jesteśmy zdolni, bogaci i przystojni Smile i trzeba się nauczyć z tym żyć Smile
Jedno jest pewne, życzę Tobie i Twojej rodzinie zdrowia i pomyślności w tym i przyszłych latach.
Pzdr/S
Powrót do góry
jarry
Site Admin

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylwek ja dobrze znam procedurę uchwał jakie podejmuje się na zebraniach kół,zadając to pytanie chciałem aby odpowiedział na nie ktoś z zarządu koła. Niestety w tej sprawie pozostanę pesymistą myślę ,że Okręg na to nie pójdzie.
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że się doczekałeś odpowiedzi od członka Zarządu Gdynia Port Smile
Doskonale zdawałem sobie sprawę, że Tobie tego nie muszę tłumaczyć procesów legislacyjnych w PZW. Takie pytanie i tym podobne padają też na PPW i zamierzamy się do tych najbardziej wartościowych odnieść. Twoje pytanie również uważam za takie. Ale tak po znajomości stary kumplu Smile odpowiedziałem Tobie i innym, którzy się nie muszą orientować biegle w temacie... jak tego pewnie oczekiwałeś ciut wcześniej Smile A ja tam jestem dobrej myśli Smile
Pzdr/S
Powrót do góry
joker
Wędkarz

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu widać jakieś światełko w tunelu, oby więcej takich inicjatyw. Widełki i łowiska złów i wypuść to wg. mnie bardzo właściwy kierunek działania, ale to już jest moja opinia nie od wczoraj, założyłem kiedyś wątek o takich łowiskach.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Forum dyskusyjne koła PZW nr47 Gdynia-Port Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: