Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

LUDZIE !!! OBUDŹCIE SIĘ !!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bennett
Wędkarz

PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 20:59    Temat postu: LUDZIE !!! OBUDŹCIE SIĘ !!! Odpowiedz z cytatem

2 posty dziennie na całym forum ...
Statystyka nieciekawa dosyć ...
Kończycie już sezon, czy jeszcze macie jakieś plany wypadowe???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Czw Paź 11, 2007 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, na czym się tu teraz skupić Question Czy na sprawach forum, czy na zadanym pytaniu odnośnie sezonu i planach z nim związanych Question
Zacznijmy od planów.
Chyba mi już za wiele wypadów nie zostało w tym roku bo nie lubie zimna więc mrozy napewno powstrzymają mnie przed wędkowaniem. No jeszcze może tydzien, góra 2 tygodnie i koniec.
Oczywiście pozostaje na ten okres jedynie drapieżnik i chyba tylko Wisła. No to się jeszcze zobaczy bo nad nią muszę mieć transport Sad

Jeśli chodzi o postowanie na forum, to ostatnio i tak trochę się ruszyło mimo tego, że jest słabo.
Już pisałem kiedyś o ożywieniu tego Forum, ale chyba poza mną i może jeszcze kimś, nikomu na tym nie zależy.
To forum jak i portal powinno być wizytówką naszego Związku bo wody raczej nią nie są zatem dziwuę się czemu nikt o nie nie dba Sad Ostatnio pojawiał się częściej Wujas i napisał parę ciekawych rzeczy. Trochę się ożywiło... Myślę, że oficjalne forum powinno stać na coś więcej niż 2 posty dziennie tylko trzeba popracować nad tym odrobinę. Innymi słowy trzeba chcieć. Kilka działów na krzyż, pomieszane tematycznie posty... Mały bałagan mimo tych paru postów i tematów.
Jakaś skromna galeryjka też by się przydała i nie taka, gdzie zdjęcia wstawia Administrator, ale taka do której każdy może coś wrzucić.
Jakiś skromny konkurs raz na jakiś czas też mógłby odnieść całkiem pozytywny rezultat (na najciekawsze zdjęcie, artykuł czy coś w tym stylu. Myślę, że pomysłów są dziesiątki na poprawę sytuacji na tym forum ale samo się nie zrobi więc trzebaby się za to zabrać.
Jeśli chodzi o sprawy informatyczne to słabo się znam ale poza tym służę pomocą w urozmaiceniu i ożywieniu tego forum Wink
Site Admin

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile prawda, może się teraz ożywi to forum Smile piszecie, że częściej się pojawiam...też prawda Smile Sporo czasu na rybach indywidualnie i z młodzieżą, sporo wyjazdów w Polskę...Mam strasznie dużo obowiązków w kole, w okręgu, tak więc mało czasu w sezonie na posty. Teraz trochę wytchnienia, ale jak zawuważycie...nasze plany względem j. Kamień nie pozwolą na luzik Smile Nie to żebym narzekał, ale zrozumcie moją słabą aktywność na forum. Dbam o stronę mojego koła i stronę okręgu. Robię co mogę, żeby było choć trochę lepiej dla naszych wędkarzy. A, że to wszystko za mało ...wiem, wiem... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I pojawiło się kilka tmatów o sprzęcie Smile Bardzo fajnie. Dowiemy się czym wędkują nasi Koledzy i jak się ich sprzęt spisuje Smile Myślę, że tu będziemy bardziej otwarci niż w opisywaniu swoich ulubionych i rybnych łowisk Wink
Dzięki Wujas Smile
Site Admin

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:44    Temat postu: Re: LUDZIE !!! OBUDŹCIE SIĘ !!! Odpowiedz z cytatem

Bennett napisał:
2 posty dziennie na całym forum ...
Statystyka nieciekawa dosyć ...
Kończycie już sezon, czy jeszcze macie jakieś plany wypadowe???

Very Happy Liczba postów: 1104
Postów dziennie: 3.38
Liczba tematów: 180
Tematów dziennie: 0.55
Liczba użytkowników: 114
Shocked Użytk. dziennie: 0.35
Very Happy
Powrót do góry
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kusti napisał:
I pojawiło się kilka tmatów o sprzęcie Smile Bardzo fajnie. Dowiemy się czym wędkują nasi Koledzy i jak się ich sprzęt spisuje Smile Myślę, że tu będziemy bardziej otwarci niż w opisywaniu swoich ulubionych i rybnych łowisk Wink
Dzięki Wujas Smile

no problemos...wszystko dla Was forumowicze... Very Happy będzie jeszcze galeria foto...
Powrót do góry
Bennett
Wędkarz

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej uderzająca jest statystyka pt. użytkowników dziennie Smile
Ale nic to ... BEDZIE LEPI Smile
Powrót do góry
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno będzie lepiej!! Jest jakieś ożywienie, mniej wyjazdów nad wodę - więcej czasu w necie. Mam nadzieję że jutrzejsze spotkanie nad j. Kamień wypali - choć ja nie mam czym jechać - a muszę zabrać ze sobą juniora. Co do sezonu i planów - sezon trwa wiecznie Laughing , a w tym roku to do upadłego - może jeszcze raz , dwa razy ze spławikiem, potem poganiam za okoniem, a jak przyjdzie mróz i lód to na Klasztorne na leszcze. Galeria to świetny pomysł, bo wstawianie fotek przez hosting zewnętrzny bywa upierdliwe.
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazior...z juniorem to ostrożnie, widzisz co się dzieje za oknem Sad ubierz go ciepło, najwyżej będzie się grzał przy grillu. Naszych najmłodszych odwołuję...najmłodszy jutro to dziewięciolatek...chociaż prognozy na jutro nienajgorsze. Mnie przy Dworcu skąd rusza autobus nie będzie...mój nr tel. 500 307 805
Powrót do góry
arekk
Wędkarz

PostWysłany: Pią Paź 12, 2007 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazikowi napisałem ,że o ile my "starzy' damy radę o tyle o juniorów trzeba dbać (mój ma 1,5roku a Kazika 2,5?)
Będzie słoneczko to wpadniemy a jak tak jak dziś to zdrowie ważniejsze.
A niestety sam nie pojadę bo nie mam z kim juniora zostawić w domu bo żona pracuje.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: