Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyjazd na j. Kamien 14.03.2015 kto jest chetny?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Forum dyskusyjne koła PZW nr47 Gdynia-Port
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
damis88

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 18:53    Temat postu: Wyjazd na j. Kamien 14.03.2015 kto jest chetny? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Wiem, ze jest pozno ale moze jeszcze kogos zlapie. Jade jutro na j. Kamien okolo godzimy 11:00 posiedze do zmierzchu. Wyjazd z Gdyni. Jak ktos jest chetny to prosze o tel z checia zabiore osobe towarzyszaca. Nr tel. 798758758

Pozdro Damian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja się zastanawiam, bo też chce gdzieś pojechać. A na co kolega zamierza łowić? Grunt czy spławik?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damis88

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na grunt tylko jeszcze sie zastanawiam czy z pomostu od wschodniej strony jeziora czy z trawy od zachodniej strony. Przyznam szczerze, ze jeszcze tam nie lowilem wiec gdybys mogl mi co kolwiek podpowiedziec byloby super. Moge podjechac w kazde miejsce w okolicy Gdyni po Ciebie. Do Rewy tez moge podjechac - nie ma najmniejszego problemu. A moze chcialbys gdzies indziej pojechac? Ogolnie szukam kompana nie koniecznie na j. Kamien
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co, ja tam tak średnio znam to jezioro. Na pewno musisz wybadać głębokość i nie rzucać jak najdalej. Jutro musze coś załatwić i nie wiem czy się wyrobię na te ryby.
Powrót do góry
damis88

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej to umowmy sie, ze jak cos to jutro do godziny 11:00 jestem do dyspozycji, pozniej wyjezdzam nad jezioro wiec jesli sie zdecydujesz to zadzwon albo napisz smsa... Podjade po Ciebie i po ewentualny sprzet. Jak cos to wszystko mam, brakuje mi tylko towarzystwa
Powrót do góry
Sly89
Wędkarz

PostWysłany: Pią Mar 13, 2015 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko, jakby co to dam Ci znać.
Powrót do góry
damis88

PostWysłany: Sob Mar 14, 2015 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazd był bardzo przyjemny. Przez wiekszosc dnia swieciło słoneczko a na twarzy malowal się usmiech. Niestety tym razem nie bylo nawet najmniejszego brania, ale było kilku wedkarzy i u każdego to samo wiec to nie ze mna jest problem Smile
Powrót do góry
Michelleyates

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 6:05    Temat postu: Reply Odpowiedz z cytatem

Writing a dissertation is not easy task for some of the students. They were choosing the online writing services to buy dissertation online.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Forum dyskusyjne koła PZW nr47 Gdynia-Port Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: