Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybór koła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arti
Kandydat na wędkarza

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 9:36    Temat postu: Wybór koła Odpowiedz z cytatem

Witam.

Chciałbym bardziej zaangażować się w struktury jednego z trójmiejskich kół.
Niestety do tej pory dość często natrafiałem na informację typu: "tu przyjmują tylko policjantów", a gdzie indziej wyłącznie znajomych.
Ja takowych nie posiadam i prosiłbym Was o opinię w tym temacie, gdzie najbardziej warto przystąpić (względy organizacyjne, organizacje zawodów, łatwość wstąpienia w struktury, itp).

Z góry serdecznie dziękuję za udzielone rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 18:22    Temat postu: Re: Wybór koła Odpowiedz z cytatem

Arti napisał:
Witam.

Chciałbym bardziej zaangażować się w struktury jednego z trójmiejskich kół.
Niestety do tej pory dość często natrafiałem na informację typu: "tu przyjmują tylko policjantów", a gdzie indziej wyłącznie znajomych.
Ja takowych nie posiadam i prosiłbym Was o opinię w tym temacie, gdzie najbardziej warto przystąpić (względy organizacyjne, organizacje zawodów, łatwość wstąpienia w struktury, itp).

Z góry serdecznie dziękuję za udzielone rady.

Arti,
dziwne miałeś do tej pory doświadczenia:)
sprawa jest prosta przy wyborze Koła PZW...spójrz proszę na wybór Koła jak na wybór towaru w sklepie, markecie czy gdzie tam jeszcze...wszędzie zapłacisz tyle samo opłacając składki...

Ale masz do wyboru...przykład...kupujesz np. masło...w jednym sklepie zjełczałe...w innym świeże, za te same pieniążki...rozejrzyj się...który "market proponuje świeże masło, który zjełczałe...

Jestem członkiem Zarządu Koła Gdynia Port...robimy wszystko żeby nasze masło było jak najlepsze...ale oczywiście nikt się jeszcze nie narodził aby każdemu dogodził...staramy się aby nasi wędkarze byli jak najbardziej zadowoleni w uprawianiu swojego hobby...różnie jesteśmy postrzegani w swoich działaniach ale ten nie popełnia błędów kto nic nie robi.

Naprawdę w necie jest tyle informacji różnych nt. działania Kół PZW, że można samemu wyciągnąć wnioski...gdzie nam po drodze...a gdzie nie.

Nie jest intencją moją to, aby namawiać Ciebie czy kogokolwiek do przystąpienia do naszego Koła. Ale faktem jest...im więcej członków Koła tym więcej możliwości finansowania zarybiania i ochrony. Nie uzdrowimy całego świata ale możemy udowodnić, że jednak można...lepiej, więcej, skuteczniej...poświęcając swój czas prywatny na społeczne działania dla naszych wędkarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy czego szukasz w kole.
Ja byłem w w.w kole i zmieniłem na inne, ale działają tam dobrze Smile
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jonasz7 napisał:
Zależy czego szukasz w kole.
Ja byłem w w.w kole i zmieniłem na inne, ale działają tam dobrze Smile

nawet nie wiesz Jonasz jak sobie cenię Twoją opinię...choć się rozminęliśmy....ze szkodą dla nas Wszystkich...przy moim złym udziale:) ale wszystko co nas nie zabija, wzmacnia nas:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: