Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Namiot nad jeziorkiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cinu

PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 16:08    Temat postu: Namiot nad jeziorkiem Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mam zamiar wybrac sie z soboty na niedziele nad jakies jeziorko gdzie mozna spokojnie rozbić namiot nad wodą, podjecahć w miarę samochodem, rozpalić ognisko, posiedziec ze znajomymi i połowić na spokojnie rybki. Szukam czegos w okolicy Wejehrowa. Dotychczas najczęściej jezdziłem nad Dobre lub Wyspowo. Szukam jakiegoś jeziorka gdzie nie będzie tez za duzo ludzi(choc wiem ze o tej porze roku, nie można za wiele wymagać). Jeziorko nie musi być PZW. Macie jakies fajne propozycje, miejsca warte polecenia?

Z góry dziękuję za pomoc;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SuperGrover
Wędkarz

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie są wszędzie teraz. Osobiście polecam Marchowo, ale tam może być problem z miejscówką. Ewentualnie Orle. Z prywatnych i niestety trochę dalej od Wejherowa niż dwa poprzednie polecam Miłoszewskie. Wędkarskie eldorado. Smile
Powrót do góry
Cinu

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za zainteresowanie sprawą i podanie jeziorek.
Ktoś mi tez doradzał Salino (jezioro Salińskie). Nad tym jeziorkiem się zastanawiam, tylko nie wiem z której strony jest najlepszy dojazd i miejsce na rozstawienie się
Powrót do góry
Michaell186

PostWysłany: Wto Sie 20, 2013 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sobotę wymieram się na Marchowo z całą rodziną mam nadzieję że komary nie dokuczają Smile
Powrót do góry
StroWn
Wędkarz

PostWysłany: Wto Sie 20, 2013 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej wez z trzy rodzaje srodkow na nie, swieczki anty, spiralki i sporo drewna na ognisko Wink dla dzieci. Bo dorosli po 3 chmielowym beda malo inteesujacy dla komarow.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: