Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zniżka na opłaty 16-24lata

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Boroowar

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 11:42    Temat postu: Zniżka na opłaty 16-24lata Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie na które szukam odpowiedzi od dłuższego czasu, chodzi mi o zniżkę dla studenta(16-24). Czy zniżka obowiązuje do 24 roku życia włącznie? W lutym przyszłego roku będę miał 24 lata to czy mogę kupić ulgową składkę nie mając później podczas kontroli nieprzyjemności? pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarry
Site Admin

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Składka ulgowa ,,studencka" jak sama nazwa wskazuje przysługuje tym młodym ludziom ,którzy pobierają nauki.W razie kontroli okazujesz WAŻNĄ legitymacje studencką podstemplowaną w dziekanacie uczelni.
Boroowar

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wiem, bo korzystam z tej zniżki od kilku lat, tylko pytanie o wiek czy mając 24 lata też się łapie:)
Powrót do góry
jonasz7
Wędkarz

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz obowiązku posiadania przy sobie legitymacji podczas wędkowania. Myślę że dla strażników ważny będzie sam fakt opłacenia składek.

Nie raz byłem sprawdzany i nikt nigdy nie robił takich roszczeń. Nie panikuj.
Poza tym, nawet jak się ktoś uprze i będzie chciał Ci wlepić mandat-to go nie przyjmuj i sprawę kieruj do sądu, gdzie na pewno wygrasz.
Boroowar

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie panikuję tylko pytam żeby uniknąć nieprzyjemności. Spotkałem się już ze sprawdzaniem legitymacji w latach poprzednich. Muszę podejść do koła, dowiem się dokładnie. Dzięki
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: