Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mikado lexus saphriee 80zł

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Chcesz sprzedać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daniel
Moczykij

PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 21:44    Temat postu: mikado lexus saphriee 80zł Odpowiedz z cytatem

na sprzedaż mam kijaszek mikado lexus saphriee 265cm cw. 13g szczytówka wklejana. Wędkę kupiłem z przeznaczeniem na bocznego troka wędka na gwarancji niestety złamałem 1cm szczytówki i kupiłem przelotkę która jest już zamontowana. Sprzedaje ponieważ drażni mnie ta połamana szczytówka nie lubię łowić już na taką wędkę gdyż mam porównanie ze stanem oryginalnym. Wędka tak naprawdę nie ma tylko 1cm szczytówki poza tym wszystko jest z nią porządku. cena jaka mnie interesuje to 80 zł nowa wedka kosztuje 160zł czekam na propozycje rozwarze wszystkie odbiór tylko i wyłacznie osobisty. W razie pytań proszę o tel 789-362-858 lub na pw.

Pozdrawiam Daniel
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Chcesz sprzedać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: