Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Płutnica

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartek5221
Moczykij

PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 21:39    Temat postu: Płutnica Odpowiedz z cytatem

Witam ostatnio jadąc od pucka w strone władka zauwarzyłem że stoi kilkanaście aut na drodze biegnącej wzdłuż płutnicy skusiło mnie i skręciłem zobaczyc co sie dzieje pomyślałem że jak zawsze zatoka wystygła to okoń i karaś weszły za ciepłą wodą i sie nie zawiodłem pół weja, gdańsk i gdynia tłuka wiadrami okonki bo okonie to jest ryba która ma chociaż te 17-18 cm najbardziej mnie przeraziło nie to że było tam z 20 osób na tym kanaliku jadącym gnojówką ale to że wrzucali do reklamówek wszystko co sie uwiesiło na robala zainteresowała mnie też metoda połowu na końcu żyłki ciężarek do bocznego troka i odchodził przypon z hakiem bardziej zachłanni mieli po 2 i kij 3.5 metra starczył i ruch posuwisto zwrotny z tego co wiem zabroniony z wiadomych względów jeden to miał nawet pomocnika żeby nie tracić czasu na wrzucanie ryby do reklamówki. a na koniec dobiło mnie pan koło 50 który skrobał te okonki no powiem tak że karpia na święta to on juz nie musi kupować napewno mu mięsa starczy. Panowie miastowi za jakich to sie owi uważają to że ta ryba wchodzi szukając schronienia to nie powód żeby ją schronić w zamrażarce i nie tłuczcie wszystkiego co da sie wyciągnąć z wody! Mam taką skromna nadzieje że zainteresują sie tym odpowiedzialne za to organy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okoniarz
Moczykij

PostWysłany: Wto Paź 23, 2012 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jak jakaś służba poczuje kasę to zacznie trzepać tych kłusoli, bo inaczej nie można tego nazwać. Żyjemy w kraju, gdzie nie ma ryb, bo wszyscy robimy złą robotę; związek, wędkarze, stróże prawa,a potem lament i wzajemne oskarżanie.
Tych dobrych jest pare procent...
Powrót do góry
bartek5221
Moczykij

PostWysłany: Sro Paź 24, 2012 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie kolego ale to jest cała kolumna temu wina zaczynając od sadów bo niestety straz rybacka albo da upomnienie albo 50 zł za zaśmiecanie. Jeśli juz pujdzie do sądu to sąd to umorzy z względu na niską szkodliwość spoleczną i sie koło zamyka.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Gdzie byłeś? Co złowiłeś? Na co złowiłeś? ...:) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: