Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna www.pzw.gda.pl
PZW Gdańsk Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ciekaw jestem
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 20:49    Temat postu: Dupa, dupa, dupa... Odpowiedz z cytatem

Przyjrzyjcie się ludziom nad Wisłą w Kiezmarku, a kontrole kół odpowiedzialnych za te rewiry....porażka. Nic się nie zmieni...ludzie będą nadal zabijać taksówkarzy, kraść co się da, jeździć za szybko, przechodzić na czerwonym świetle...zawsze to jakoś usprawiedliwią...dupa, dupa, dupa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WM
Wędkarz

PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To,że ktoś Ciebie zawiódł jeszcze nie znaczy,że wszyscy są beeeeee!
To,że ktoś zwariował na pukcie rybiego mięsa jeszcze nie znaczy,że My też zwariujemy!
Nie pisz,że nie dasz info o zarybieniach z powodu nie wprowadzania nas w stan ekstazy wędkarskie bo to jest bezpodstawne i obrazliwe w stosunku do nas a już na pewno w stosunku do mnie!!!Skąd to możesz wiedzieć?Nie znasz nas!
Pewnie,że ludzie będą zabijać,kraść,kłusować ale zawsze można spróbować to ograniczyć.
Jeśli już piszesz,że ,,ktoś coś,, to rozwiń temat bo chyba nikt nie wie o co chodzi a wszyscy poczuli się zaatakowani
PS.
Taki amerykański był???Zawsze mówiłem,że Ameryka to wielkie gówno!!!!!!! hahahahaha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujas007
Site Admin

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WM, masz rację...ochłonąłem i sorki Wszystkich, ktrórzy przeczytali mój post, napisany pod wpływem silnego wzburzenia. Nikogo z odwiedzających nasze forum nie chciałem urazić... Raz jeszcze sorki, a Ciebie WM szczególnie Smile Pamiętaj, Twój nr na priv Smile

Jak się okazuje, każdy czasem pisze głupstwa w necie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aress
Wędkarz

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja dam wam złoty środek dla tych wszystkich, którzy chcieli by uczestniczyć przy zarybieniach i kontrolach tylko jakoś informacji nie mają.

Na najbliższym zebraniu waszego koła, porozmawiajcie ze swoim Prezesem i podajcie mu swój numer telefonu z prośbą w włączenie Was do akcji zarybień i kontroli. Jeżeli Prezes jest człowiekiem uczciwym to wasz telefon będzie dzwonił dosyć często, czasami w najmniej oczekiwanej chwili.

Ostrzegam jednak, że nie jest to praca łatwa - chociaż sam pętam jak kilka lat temu zarybialiśmy pewien zbiornik narybkiem szczupaka, a jak on podrósł to Smile

I jeszcze jedna dobra rada - nikomu nie chwalcie się jaką rybę i gdzie wpuszczaliście (ludziska jedzą wszystko nawet 20 cm karpie) a co najciekawsze wszyscy posiadają ważne opłaty.

Ja nie dziwię się wzburzeniu wujasa, bo jeden pilnuje, zarybia - a drugi traktuje wody jak sklep rybny
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki jest problem "wędkarza" polaka
ważne, że na patelni, nie ważne ryba jaka
Kazior
Wędkarz

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyrósł nam na forum bardzo ciekawy wątek: Etyka wędkarska.
Co do Wujasa nie dziwie że się zawiódł bo i ja się zawiodłem już na wielu co to mówili że oni jeżdżą tak dla odpoczynku, a jak zobaczyłem że biorą nawet narybek (w maszynce da się zmielić) no to teraz coraz częściej jeżdżę sam. Znudziło mi się zwracanie uwagi że trzeba posprzątać po sobie (i po innych), że temu podleszczakowi to trzeba darować życie i takie tam (nie pić do upadłego i nie kląć jak szewc nad wodą). Szkoda strzępić języka.
A teraz wątek właściwy: Info o zarybieniach. Jestem za info o zarybieniach na forum (a przynajmniej dla tych którzy zgłoszą się na listę zainteresowanych), chętnie bym się wybrał z moim synkiem na takie działania, jak inni zauważyli wcześniej niech się młodzież uczy. Ja w moim kole wnoszę tylko opłaty - niby mają mój nr telefonu i co?? Żadnych info o zebraniach - nic! Nie mam czasu co miesiąc jeździć do Koła i oglądać gazetki ściennej (weekendy tam nikogo nie ma). Jakbym dostał info na e-mail albo SMS było by inaczej. Żyjemy teraz bardzo szybko i musimy (chyba wszyscy) planować wszystko z wyprzedzeniem - a więc musimy w miarę szybciej dostawać informacje o zarybieniach, zebraniach, odłowach, kontrolach itd. Takie czasy nam przyszły!
Jak czytam wypowiedzi na forum to mam wrażenie że zostało nas tu kilku zapaleńców co mają w sobie etykę i uczciwość, może dla tego jest nas na forum aż tak nie wielu - po prostu nie mamy się czego wstydzić i czego ukrywać, więc występujemy jawnie na forum!! A może to moje błędne wrażenia.
Wujas nie przejmuj się: czasem trzeba dać upust frustracji.
Fakt: większość co amerykanckie jest do d.... .
A i mam nadzieje że nie odbiegłem od tematu!!

Pozdrawiam!
WM
Wędkarz

PostWysłany: Sob Sty 12, 2008 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazior ja też z tej samej przyczyny najczęście tylko z synem jeżdżę na ryby bo nawet najlepszy kolega może zawieść.Mnie to nawet kiedyś podsiadł na bezczelnego bo....w końcu nie wytrzymał gdy widział kilka razy jak wypuszczam karpie.On się nastawiał na leszcze i nawet części z nich zwracał wolność mówiąc o etyce itp. a jak się pózniej okazało chodziło mu tylko o podpatrzenie metod jakie stosuję z czy się wcale nie kryłem bo myślałem,że jest ok. A tu jak to Wujas007 napisał ,,dupa,dupa,dupa,,
Obyś miał rację ,że ta garstka osób stale odwiedzająca i pisząca na tym forum jest uczciwa a nawet jeśli nie to może przynajmnie wykrystalizuje się jakaś grupa prawdziwych wędkarzy
Powrót do góry
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie ten post się rozwinął, choć dawno go zainicjowałem, to dopiero teraz coś się ruszyło, ale to chyba z nudów, panowie nie mają co robić, więc żalą się i narzekają.
Kilka słów wyjaśnienia dlaczego zadałem takie pytanie. Kiedyś wszedłem na stronę pizetwiu Elbląg i tam było napisane wyraźnie, co, gdzie i ile wpuszczone do jakieś tam wody i tak się kurcze wkurzyłem, że na naszej stronie czegoś takiego się nie ujawnia, ale cóż pogodziłem się z tym i wieloma innymi sprawami, teraz już wylewam na to.
Chciałbym, tylko jeszcze zauważyć taką ciekawą rzecz, o której już gdzieś tam pisałem - nie ważne czego post dotyczy, zawsze tak samo się kończy, ktoś prosi o pomoc np. nie wie jak założyć robaka na haczyk, a tu bach inteligient, że ryb nie ma, drugi że pizetwiu to złodzieje, inny że wszyscy wędkarze to mięśniarze.
To forum stało się swoistego rodzaju zlewem, a raczej szambem i dziś wiem, że nic ciekawe TU się nie dowiem.
Wielki szacun dla KJ-UB i może jeszcze dwóch forumowiczów
POZDRAWIAM
Kusti
Wędkarz

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nasi wodzowie jak się nie wypowiadali, tak pewnie się nie wypowiedzą... To chyba jest najciekawsze w tym wszystkim. Oficjalne forum okręgu a "Państwo" je omija jak jakąś kałużę, gdzie mogą zabrudzić lakierki. A może by tak posprzątać, i zadbać o to, by nie było gdzie zachlapać bucików Question
Wędkarz

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rawenius no troszkę przesadziłeś w swej wypowiedzi. Wydaje mi się że uraziłeś parę osób, które na forum ciągną kilka ciekawych wątków i udzielają informacji innym, a może ja jestem zbyt wrażliwy.
A czemu większość tematów kończy się podobnie?? Proste: bo to nas gryzie najbardziej!! Sam zacząłeś temat o zarybieniach i może dziwisz się że wszyscy wylali wiadro pomyj (jak zwykle) na ZO PZW. Przy okazji przewinęło się kilka innych tematów, ale to chyba normalne na forach?? Po to fora są, a z doświadczenia wiem że na stawiane przez nas na forach pytania nie zawsze otrzymujemy satysfakcjonujące odpowiedzi (a raczej rzadko znajdujemy odpowiedź).
To tyle ode mnie w tym temacie.
rawenius
Wędkarz

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rawenius napisał:
Wielki szacun dla KJ-UB i może jeszcze dwóch forumowiczów

Dokładnie przeglądając to Forum, rzeczywiście znalało się jeszcze kilku, więc przepraszam tych, których obraziłem, a którzy zawsze rzeczowo odpowiedzą
I jeszzce jedno Kusti, Wujas007 jest jakoby językiem pizetwiu i rzeczowo pisze - też wielki szacun, więc to forum nie jest tak do końca opuszczone
Pozdarwiam
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PZW Gdańsk Strona Główna -> Masz jakiś pomysł? Pojawił się jakiś problem? Napisz! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: